Chirurg Ogólny Chełm

Lubelska 82a lok. 5
22-100 Chełm

GORĄCO POLECAM, PAN DOKTOR POMÓGŁ KLIKU OSOBOM Z MOJEJ RODZINY, JEST DOŚWIADCZONYM, BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ.

ul. Rejowiecka 115
22-100 Chełm

Dr.Tomasz Galek to lekarz z powołania.Serdeczny, miły, uprzejmy, a w tym pełen profesjonalizmu i pasji. Jestem po usunięciu u Pana Doktora narośli na plecach. Zabieg był wykonywany laserem i przebiegł
szybko i bezboleśnie. Wszystko goi się bardzo dobrze . Mimo ...

szybko i bezboleśnie. Wszystko goi się bardzo dobrze . Mimo iż upłynął dopiero tydzień od zabiegu już nie muszę nosić opatrunku. Bardzo polecam Pana Doktora każdej osobie, która szuka konkretnego, mądrego i doświadczonego chirurga. Jeśli w przyszłości będę potrzebowała pomocy chirurgicznej to wybiorę się właśnie do Niego.
Karolina

Opinia dodana przez: Karolina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89
22-100 Chełm

Lekarz z powołania , który zna sie na tym co robi profesjonalny, konkretny i niezwykle miły. Bardzo Polecam Pana Doktora .

Opinia dodana przez: kama

lekarz Andrzej Kosior

Chirurg ogólny, Ortopeda

Lubelska 82a lok. 5
22-100 Chełm

Lekarz godny polecenia, jestem zadowolona po operacji zespołu ciesni nadgarstka, objawy ustapiły zaraz po zabiegu.
Pozdrawiam

Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Andrzej Janda

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Pan doktor to lekarz profesjonalista w swojej dziedzinie, wirtuoz kardiochirurgii i przyjaciel pacjenta, wsłuchany, wspierający, rozsądny, a jednocześnie motywujący i jak trzeba dyscyplinujący. O takim lekarzu marzy każdy pacjent, który może z pełnym zaufaniem oddać w Jego ręce swoje zdrowie. ...

Panie doktorze dziękujemy za wszystko z całego serca
- Mieczysław K. z rodziną.

Opinia dodana przez: Mieczysław

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

Z taką arogancją ze strony lekarza jeszcze się nie spotkałem.Nikomu nie życzę kontaktu z tym lekarzem.

lekarz Wiesław Dziaduch

Chirurg ogólny, Rehabilitant