Chirurg Ogólny Człuchów

Człuchów

Dobry lekarz. Brakuje mu tylko czasu, ale to zrozumiałe ze względu na ilość pacjentów którzy przychodzą do pana doktora.
Mi wycinał znamiona na skórze. Zrobił to jak chirurg plastyk. Nie ma śladu po zabiegach. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Paweł

Łąkowa 2
Człuchów

W dniu wypisu ze szpitala stan ogólny dobry podpisany przez tegoż Pana a za dwa dni jadę na sygnale do szpitala w Gdańsku na patologię ciąży w bardzo ciężkim stanie a tamtejsi lekarze są bardzo zdziwieni kto mnie wogóle wypuścił w takim stanie ze szpitala i to w 7 miesiącu ciąży(zakkrzepowe zapalenie żył).A poza tym uśmiercił znajomego który zemdlał w domu kazał pakować go w worek i wtedy syn znajomego stwierdził że czuje u ojca puls i wtedy sanitariusze się nim zajęli a ten ****** stał i patrzał

Przychodnia Lekarska "SANUS-MED"
Koszalińska 4