Chirurg Ogólny Góra

ulica Kościuszki 6
58-400 Kamienna Góra

Lekarz z powołania cudowny człowiek wspaniałe podejście do pacjenta fachowość na najwyźszym poziomie nigdy mnie nie zawiódł.Takich lekarzy jak najwięcej.

Opinia dodana przez: Jerzy

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Wspaniały lekarz, leczy bez pośpiechu, kieruje na badania, nie ma diagnozy z rękawa. Dobra stara szkoła medycyny.

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Wspaniały człowiek, wyśmienity lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Dziękujemy Panu za uratowanie córki.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Krótka 24A
Jelenia Góra

Ja rónież chciałabym dodać pozytywną opinię o dr J. Kratochwilu. Za 8 dni minie pół roku od mojej korekcji nosa, która przebiegła cakłiem sprawnie i co najważniejsze zakończona pozytywnym skutkiem. Już nie muszę ustawiać się przodem do moich rozmówców, aby nie byli skazani na oglądanie mojego krzywego nosa:)

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Dzięki takim ludziom zmieniam opinię o publicznej służbie zdrowia, oczywiście na lepsze. Jest to lekarz z powołania i jeśli będę kiedyś potrzebowała opieki medycznej w zakresie chirurgii to tylko u Pana Oskara. Swoją drogą, bardzo przystojny lekarz :)

Opinia dodana przez: Paula

lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej
Ogińskiego 1b , wejście A
58-506 Jelenia Góra

Byłem u doktora pod koniec grudnia na przeszczepie włosów metodą Safer. Jest to fantastyczna sprawa dla faceta, bo z postępującym łysieniem i zakolami borykam się od 3 czy 4 lat (obecnie mam 34 lata). Faktem jest, żę zabieg jest czasochłonny - trwał około 6 godzin. Ta metoda safer wyciąga cały korzeń włosa, który następnie jest aplikowany w łysiejące miejsce - w ten sposób zyskałem okoł 500 nowych cebulek włosów na zakolach, dzięki czemu czuję znów jak 20 latek.
Jakie są minusy? Na pewno zabieg jest czasochłonny, więc trzeba wziąć dzień wolny w pracy. Przez pierwsze dwa tygodnie trzeba nosić specjalną opaskę chroniącą głowę w miejscu, gdzie był przeszczep, aby włosy mogły się w pełni zakorzenić - ale cóż trzeba pocierpieć, aby nie straszyć łysiną. Może doktor mógłby mi dokładniej zaznaczyć jak długo potrawa zabieg oraz jeszcze dobitniej wyłożyć jak sobie radzić po zabiegu, ale jak dzwoniłem później to wszystko mi jeszcze raz wyjaśnił i nie było problemu. Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Nikoś

Kopernika 2
Jelenia Góra

Wspaniały lekarz . Uratował mi życie . Jego cierpliwość , wyrozumiałość , chęć pomocy połączona z wyjaśnianiem każdego kroku terapii jest godna najwyższego szacunku .

Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Groszowa 9
Jelenia Góra

Dr Michalski operowałm mnie we Wrocławiu. Miłam chirurgicznie usuwane 3 zyły w jednej nodze. Naprawde z całego serca wszystkim polecam włsnie tego Pana Doktora.Operacje miałm 3 lata temu i teraz wszystko jest o.k.

Prusa 12 / 1
Jelenia Góra

Kompetentny. Nie starszy, tylko tłumaczy. Przy tym śmieszny facet którego nie sposób się wstydzić. Nawet pielęgniarki się z niego albo lepiej z nim śmieją ;-) Taki jajcarz co cię wyleczy.

lekarz Tomasz Gede

Urolog, Chirurg ogólny

Teatralna 1 / 106
Jelenia Góra

Zdecydowaie polecam. Doktor wykazuje zainteresowanie pacjetnem. W prawdzie nie udało mu się mnie wyleczyć ale jest jedynym lekarzem, który nie zbagatelizował objawów mojej choroby. Niestety, mimo umówionej godziny na wizytę trzeba czekać 1-1,5h. Jednak sama wizyta jest przyjemnością, jeśli mają Państwo czas i cierpliwość to polecam, mało który lekarz potrafi zająć się tak pacjentem jak dr Gede.

Chirurdzy ogólni w mieście Góra