Chirurg Ogólny Góra

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Super lekarz w swojej dziedzinie i wspaniały człowiek. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i optymizm powodują szybkie zwalczenie choroby.

ulica Kościuszki 6
58-400 Kamienna Góra

Lekarz z powołania cudowny człowiek wspaniałe podejście do pacjenta fachowość na najwyźszym poziomie nigdy mnie nie zawiódł.Takich lekarzy jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jerzy

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Wspaniały lekarz, leczy bez pośpiechu, kieruje na badania, nie ma diagnozy z rękawa. Dobra stara szkoła medycyny.

Krótka 24A
Jelenia Góra

Ja rónież chciałabym dodać pozytywną opinię o dr J. Kratochwilu. Za 8 dni minie pół roku od mojej korekcji nosa, która przebiegła cakłiem sprawnie i co najważniejsze zakończona pozytywnym skutkiem. Już nie muszę ustawiać się przodem do moich rozmówców, aby nie byli skazani na oglądanie mojego krzywego nosa:)

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Dzięki takim ludziom zmieniam opinię o publicznej służbie zdrowia, oczywiście na lepsze. Jest to lekarz z powołania i jeśli będę kiedyś potrzebowała opieki medycznej w zakresie chirurgii to tylko u Pana Oskara. Swoją drogą, bardzo przystojny lekarz :)
Opinia dodana przez: Paula

lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej
Ogińskiego 1b , wejście A
58-506 Jelenia Góra

Byłem u doktora pod koniec grudnia na przeszczepie włosów metodą Safer. Jest to fantastyczna sprawa dla faceta, bo z postępującym łysieniem i zakolami borykam się od 3 czy 4 lat (obecnie mam 34 lata). Faktem jest, żę zabieg jest czasochłonny - trwał około 6 godzin. Ta metoda safer wyciąga cały korzeń włosa, który następnie jest aplikowany w łysiejące miejsce - w ten sposób zyskałem okoł 500 nowych cebulek włosów na ...
Opinia dodana przez: Nikoś

Kopernika 2
Jelenia Góra

Wspaniały lekarz . Uratował mi życie . Jego cierpliwość , wyrozumiałość , chęć pomocy połączona z wyjaśnianiem każdego kroku terapii jest godna najwyższego szacunku .
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Groszowa 9
Jelenia Góra

Dr Michalski operowałm mnie we Wrocławiu. Miłam chirurgicznie usuwane 3 zyły w jednej nodze. Naprawde z całego serca wszystkim polecam włsnie tego Pana Doktora.Operacje miałm 3 lata temu i teraz wszystko jest o.k.

Prusa 12 / 1
Jelenia Góra

Kompetentny. Nie starszy, tylko tłumaczy. Przy tym śmieszny facet którego nie sposób się wstydzić. Nawet pielęgniarki się z niego albo lepiej z nim śmieją ;-) Taki jajcarz co cię wyleczy.

lekarz Tomasz Gede

Urolog, Chirurg ogólny

Teatralna 1 / 106
Jelenia Góra

Zdecydowaie polecam. Doktor wykazuje zainteresowanie pacjetnem. W prawdzie nie udało mu się mnie wyleczyć ale jest jedynym lekarzem, który nie zbagatelizował objawów mojej choroby. Niestety, mimo umówionej godziny na wizytę trzeba czekać 1-1,5h. Jednak sama wizyta jest przyjemnością, jeśli mają Państwo czas i cierpliwość to polecam, mało który lekarz potrafi zająć się tak pacjentem jak dr Gede.

Chirurdzy ogólni w mieście Góra