Chirurg Ogólny Gryfino

ulica Kościelna 35/6

Lekarz idealny.
Od samego początku wiedział co robi i jak, a przy tym był uprzejmy i odpowiadał na wszystkie pytania.
Godny polecenia w 100% :)
Sprawdza wszystkie możliwości i troszczy się o pacjenta.

Lekarz idealny.
Godny polecenia w 100% :)
Sprawdza wszystkie możliwości i troszczy się o pacjenta.

Opinia dodana przez: Pacjentka z bólem brzucha

lekarz Zygmunt Puszyński

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

11Lisopada 42/2
74-101 Gryfino

zaprzęgnięty do pracy w dyżurce nocnej od 18:00 do 8:00, nie wiem, czy odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. przyszłam z dzieckiem płaczącym z bólem ucha, doktor spóźniony ok 15 minut, wykonał badanie osłuchowe, nie potrafił poradzić sobie z urządzeniem sluzącym do badania ucha , stwiedzil, ze zawartość woskowiny utrudnia rozpoznanie, nic nie widać.narzucil mi po badaniu wyrzucenie wziernika do śmietnika, podejrzewam, ze nie chciało mu się znow wstawac z krzesła, dowiedziałam, ze jednak, ze dziecko ma krzywy kregoslup, trzeci migdal i jest po przebytej infekcji gardla, zapytałam o rumien na policzku,doktor nawet nie spojrzał,a wybełkotal jedynie, ze to NACZYNIAK i chirurg naczyniowiec jest od tego. przepisal krople do rozpuszczenia woskowiny i pouczyl, ze syn będzie "Pani marudzil z tym uchem". Po 2 godzinach dziecko zaczelo goraczkowac, do 39,5 stopnia, udaliśmy się do szpitala, gdzie pielęgniarki wyslaly nas z powrotem do lekarza rodzinnego przyjmującego w dyżurce, powiedziałam, ze siedzi tam chirug, który nie pomogl mi kilka godzin temu, skierowaly nas do szpitala w zdrojach. przyjela nas doktor Misiuna, stwierdzila zapalenie ucha srodkowego, zapalenie gardla, rumien pochodzący od infekcji . była bardzo mila , profesjonalna. kiedy wspomniałam , co powiedział doktor puszynski, rozłozyla rece.

Opinia dodana przez: paulina

lekarz Jacek Kargul

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KaJa-Med"
Niepodległości 28
74-100 Gryfino

Lekarz przyjmując ramach NFZ ma umówionych pacjentów co 5 minut i tyle im poświęca. Bardzo niemiły, wręcz nieuprzejmy. Nie ma mowy o czasie na pytania i wątpliwości. Najgorszy onkolog jakiego spotkałem.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KaJa-Med"
Niepodległości 28

Szpital Powiatowy w Gryfinie