Chirurg Ogólny Gubin

Os. E. Plater 7c/1
66-620 Gubin

JEST WSPANIALYM CZLOWIEKIEM .PRACUJE NIE TYLKO JAKO LEKARZ , MOZNA BY BYLO DUZO PISAC , ALE JA TO UJME KROTKO DLA MNIE JEST PAN DOKTOR , JAK Z FILMU ZNACHOR ,JEST UDUCHOWIONY I ROZUMIE LUDZI ,U NIEGO NIE MA ZNIECZULICY TYLKO JEST LUDZKOSC , STRACIC TAKIEGO CZLOWIEKA TO OGROMNA STRATA

Kosynierów 49C/9
66-620 Gubin

Najgorszy lekarz, jakiego spotkałam na swojej drodze. Zero empatii dla pacjenta. O wszystko rodzina musiała się prosić i wykłócać. Totalna ignorantka z ironicznym uśmieszkiem. Jak najdalej od takiego lekarza

Opinia dodana przez: Egi1

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gubinie
ulica Kresowa 258

lekarz Danuta Ogrodowicz