Filtruj terminy

dr n. med. Zygmunt Sanocki

Szpital Specjalistyczny w Jaśle
ulica Lwowska 22
38-200 Jasło

dr n. med.Zygmunt Sanocki jest hirurgiem posiadającym duże doświadczenie i wiedzę medyczną.Jego podejście do pacjentów jest bardzo uprzejme i ciepłe.Jego professjonalizm doświadczyłem osobiście .Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za troskę o moje zdrowie.W każdej dalszej potrzebie będę liczył na pomoc Pana Doktora.
Opinia dodana przez: edward

lekarz Mariusz Wesecki

Sikorskiego 19/8
38-200 Jasło

Najlepszy chirurg jakiego znam. Niespotykanie miły, uprzejmy a jednocześnie bardzo dobry w swoim fachu. Ewenement w dzisiejszych czasach. Szkoda, że każdy lekarz nie jest taki jak on. Polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej porady. Lepszego w całej okolicy nie znajdziecie.
Opinia dodana przez: Jack

lekarz Jan Giebułtowski

Szpital Specjalistyczny w Jaśle
ulica Lwowska 22
38-200 Jasło

W maju 2011 wykonał razem z dr Sanockim moją operację przepukliny pachownowej lewostronnej. Wszczepiono siatkę.
Operacja przebieglą prawidłowo.
W maju 1995 operował przepukline prawostronna po uwięźnieciu u mojego ojca, kóry mial wtedy 86 lat.
Ojciec żył do roku 2008.

Opinia dodana przez: rafalwit

lekarz Mirosław Żurek

Chirurg ogólny, Urolog

Krasińskiego 16/40
38-200 Jasło

polecam jak najbardziej tego lekarza. jest świetnym specjalistą w odroznieniu od innych lekarzy urologow. to właśnie dzieki niemu wróciłam do zdrowia bo dopiero on mi pomógł.wszystko dokładnie tlumaczy i jest bardzo kompetentny.a najważniejsze dla mnie bylo to ze rzeczywiście chce pomóc pacjentowi a nie zbywa i lekcewazy jak większość lekarzy.
ja bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. gdyby wszyscy lekarze mieli choc w połowie takie podejscie jak on to zdecydowanie mniej osob ...

lekarz Paweł Iwaniec

Jasło

Proszę unikać leczenia u tego lekarza ,jestem kardiologiem a mój ojciec był konsultowany przez tego pana i to co zaproponował w leczeniu to skandal ,żeby specjalista cos takiego zalecił to leczenie śwaidczy o braku pojęcia o chorobie i leczeniu nadrabiając uprzejmością i wzbudzaniem zaufania .Dobrze że trafiło na rodzię lekarską to można było uniknąc powikłąn po lekach,które on wypisał

lekarz Damian Różycki

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Zgadzam się z opiniami, ten lekarz nawet bydła nie powinien leczyć. Nie wiadomo czy w ogóle patrzy w dokumentacje pacjentów, gdzie są wyniki badań od specjalistów, w tym przypadku: onkolog-amputacja piersi, okulista-trwała wada wzroku, zaćma, psychiatra-depresja, ortopeda-dyskopatia zwyrodnienia stawów i kości, artoza, reumatolog-zwyrodnienia kręgów oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności umiarkowanej od 2007 do 2020, oprócz tego tarczyca guzowata w płatach szyi, co pół roku biopsja oraz nadciśnienie tętnicze. Po komisji ...

lekarz Andrzej Zawiliński

ul. Floriańska 4