Chirurg Ogólny Kamienna Góra

ulica Kościuszki 6
58-400 Kamienna Góra

Lekarz z powołania cudowny człowiek wspaniałe podejście do pacjenta fachowość na najwyźszym poziomie nigdy mnie nie zawiódł.Takich lekarzy jak najwięcej.

Opinia dodana przez: Jerzy

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra

Żenujący "lekarz". w sposób chamski, gburowaty odnosi się do pacjenta. Totalny brak kultury osobistej. Zależy mu tylko na tym jak pozbyć się pacjenta, przy okazji go obrażając. Dno.

Opinia dodana przez: Ela

Prywatny Gabinet Lekarski
Tkaczy Śląskich 17 lok. 3

Zdecydowanie ODRADZAM !!!
Trafiłam do dr Bogdana Adlera ze skierowaniem od pediatry (wypełniona krwią pozabiegowa zmiana). Dopisek na skierowaniu "pilne".

Zdecydowanie ODRADZAM !!!
Niestety dziecko nie otrzymało od dr. Bogdana Adlera stosownej pomocy. Lekarz przeznaczył czas wizyty na podważanie zasadności dopisku "pilne". Rzucając o biurko swoją pieczątką (w jego przekonaniu będącą gwarantem jego "kompetencji"), stwierdził, że w swej karierze (cóż za nieadekwatne określenie) tylko raz spotkał się z przypadkiem zasługującym na miano pilne. Itd. itd - wszystko w odrażający sposób wykrzyczane. Nadmienię, że lekarz nawet nie zerknął na "przedmiot wizyty" (zresztą córka zestresowana sytuacją i przestraszona dodatkowo zaskakującymi krzykami, ukryła się za mną).
Ostatecznie, jeszcze tego samego dnia trafiłyśmy do szpitala, gdzie w NORMALNYCH warunkach, inny rozumiejący swoją rolę chirurg, wykonał stosowny zabieg.
NIE POLECAM ani jako "niosącego pomoc lekarza", ani jako człowieka.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Artur Trzaskoma

Chirurg ogólny, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP"
Władysława Broniewskiego 26/26A

Broniewskiego 18 / 1