Chirurg Ogólny Kępno

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie
ulica Szpitalna 7
63-600 Kępno

Świetny lekarz- chirurg, do tego sympayczny, godny polecenia, oby więcej takich lekarzy

chirurgia,blok operacyjny

63-600 Kępno

Lekarz który wyjaśnił mi w przystępny sposób celowość zaplanowanej operacji.
Profesjonalny i życzliwy.
Dziękuję
R. K.

Lekarz który wyjaśnił mi w przystępny sposób celowość zaplanowanej operacji.
Profesjonalny i życzliwy.
Dziękuję
R. K.

Opinia dodana przez: Ryszard

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie
ulica Szpitalna 7
63-600 Kępno

świetny lekarz bardzo uprzejmy i z odpowiednim wyjątkowym podejściem do pacjenta. mało jest już tak zaangażowanych lekarzy.polecam

Walki Młodych 52
Kępno

spoko gość, trochę zalatany ale zawsze udzieli chociaż garstkę info. tak jak jego żona Pani Krystyna bardzo kompleksowy szczery i doświadczony a że kiedyś cos i łapówki no cóż, ktoś jest winien bo te łapówki daje ?! uratował mojemu bratu życie dwukrotnie bez interesownie i co to się nazywa łapówkarz? oni już się dorobili nie potrzebują a wypłaty mają takie że ich nie przejedzą! masz kase i grubą kopertę to widocznie cię stać nie stać cie i nie dasz też udzielą pomocy- Szpital w Kępnie cieszy się naprawdę dobra renoma i to niby dzięki komu? tylko tym lekarzom którzy tam pracują poświęcają się i znoszą rozkapryszonych pacjentów i ich rodziny które myślą że można się pchac tam gdzie nie trzeba! pozdrawiam z Bolesławca>

Opinia dodana przez: anonim

Kępno