Lekarze Chirurg ogólny Kobyłka

lekarz Aleksandra Komorowska

Chirurg plastyczny

Brzozowa 14
Kobyłka

super lekarz z duszą, powściagliwa ale konkretna,musze się do niej wybrać bo niestety biust zmienił sie znowu po urodzeniu 2 dziecka- a już nie miałam być w ciąży

lekarz Tadeusz Wasilewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Żymirskiego 2
05-230 Kobyłka

Naprawdę lekarz z tzw powołania. Najpierw omawia problem i przedstawia jak będzie przebiegał zabieg. Potrafi doskonale odstresować pacjenta przed zabiegiem. Pierwszy raz się stresowałem, później dzięki bezpośredniemu i empatycznemu podejściu doktora nie miałem już żadnego stresu. Wspaniały lekarz i bardzo ciepły człowiek. Ja otrzymałem namiar z polecenia od znajomej i sam w 100% mogę doktora polecić.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Artur Wojtczak

Chirurg stomatolog

Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Żymirskiego 2
05-230 Kobyłka

UWAGA !! Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany korzystanie z usług tego pana powinien to przeczytać. Typowy przykład człowieka który jest już zmęczony swoim zajęciem a swoją flustracje przelewa na pacjenta. Zachowania i poziom przeniesiony żywcem ze szpitali i przychodni państwowej służby zdrowia wprost do prywatnego gabinetu. Człowiek chamski , arogancki a na dodatek stosujący jakieś kardynalne praktyki .. Pan dentysta na normalne ludzkie pytanie Pacjenta, czy będzie jakiś problem z tym ...
Opinia dodana przez: Proszę Uważać

lekarz Tomasz Kalinowski

Chirurg ogólny, Urolog

Turowska 2 c
05-230 Kobyłka

Lekarz o kamiennym wyrazie twarzy jednak bardzo profesjonalny. Ma dojść oschłe podejście jednak nie przeklada sie to na jego prace i wiedze jako lekarza specjalisty. Duży plus za to że potrafi poświęcić swój wolny czas pacjentowi jeśli pojawi sie jakiś problem czy wątpliwość. Mąż jest bardzo zadowolony i czuje konfort psychiczny w trakcie leczenia będąc pod opieką Pana doktora. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marcin Sitarz