Chirurg Ogólny Krapkowice

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NA POCZTOWEJ"
ulica Pocztowa 12
47-300 Krapkowice

Profesjonalista w każdym calu, wspaniały specjalista i lekarz, życzliwy i bardzo przyjazny pacjentowi. Mam ogromne zaufanie do Pana Doktora, a fakt że jeżdżę 60km. na wizyty i leczę się w krapkowickim KCZ jest potwierdzeniem rzetelnej opinii. Jestem szczęściarzem, że z polecenia trafiłem do KCZ i pod opiekę Pana Doktora.
Przy takich Lekarzach choć trochę lżej znosi się przykre następstwa długotrwałej choroby.

Opinia dodana przez: Witold W.

lekarz Werner Pigulla

Chirurg ogólny, Ortopeda

Chopina 5
Krapkowice

Wspaniały specjalista. Godny polecenia.

Wspaniały specjalista. Godny polecenia.

poradnia ginekologiczna
szkolna
Krapkowice

Lekarz z powołania i dobry człowiek. Cierpliwie tłumaczy, wzbudzania zaufanie i bije od niego spokój. Przede wszystkim SKUTECZNIE LECZY. Polecam:)

Krapkowickie Centrum Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica XXX-lecia 21
47-300 Krapkowice

Wizyta w szpitalu wojskowym w Opolu trwała niecałe pięć minut, lekarz po wysłuchaniu dwóch zdań stwierdził, że najprawdopodobniej mam stwardnienie rozsiane i nie do niego powinnam przyjść. Użył nazwy łacińskiej choroby, co gdybym nie miała wśród znajomych cierpiących na to, nie wiedziałam że w ciągu chwili, nie znając mojego przypadku w ogóle, zasugerował bardzo ciężką chorobę. Nieprofesjonalnie bez jakiejkolwiek empatii. Po czym, gdy poprosiłam o skierowanie na specjalistyczne badanie, stwierdził, że nie ma podstaw (nie zadał żadnego pytania odnośnie tematu z którym do niego przyszłam), do wykonania badań. Poinformowałam go o o tym, że w rodzinie mam osoby cierpiące na to samo, stąd obawy. Na co bezczelnie zapytał czy im zazdroszczę i też szukam problemu. Nie polecam wizyty u tego człowieka, bardzo przykre doświadczenie.

Opinia dodana przez: ariel

Gabinet ginekologiczny
Jagiellońska 29

Sądowa 1
47-300 Krapkowice

Nowoczesne Centrum Medyczne LASER Sp. z o.o. Nowoczesne Centrum Medyczne LASER sp. z o.o.
ulica Osiedle XXX lecia 21

lekarz Grzegorz Bielaczyc

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Nowoczesne Centrum Medyczne LASER sp. z o.o.
Os. XXX-lecia 21
47-303 Krapkowice