Filtruj terminy

Lekarze Chirurg ogólny Łęczna

- 17
W dniu 6 pażdzirnika 2013 r.mija pierwsza rocznica śmierci dr Piotra Piwowarka.Żył wśród nas wspaniały i życzliwy ludziom lekarz. Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach. Monika Łukasiewcz
Opinia dodana przez: Monika Łukasiewicz
Godny polecenia specjalista. Rzeczowy, konkretny i bardzo miły. Super podejście do pacjenta. Polecam :)
Opinia dodana przez: GOŚĆ
Pan Doktor bardzo profesjonalnie otoczył opieką mojego tatę po urazie nogi. Kompetencja, ogromna wiedza, zaangażowanie , skuteczność w działaniu i zadowolony pacjent pomimo cierpienia. Dziękuję!
Lekarz bez żadnego zangarzowania i kulturalnego podejścia. A podobno po pierwsze nie szkodzić. Jak się czegoś nie umie to może czas na emeryturę tyłu młodych ambitnych potrzebuje pracy. Proszę o tym pomyśleć bo przecież Pan by nie chciał być tak traktowany jak Pan to robi.
W dniu 02.11.2020r. stawiłem się na wizytę u chirurga Andrzeja Pożarowskiego z podejrzeniem wrośnięcia paznokcia u dużego palca lewej stopy. Chirurg wyciął narośl, założył szwy. Nie dostałem żadnych leków, ani antybiotyku. Na kolejną wizytę lekarz kazał zapisać się 03.11.2020r., na zmianę opatrunku. Na zmianę opatrunku przybyłem o kuli, na co lekarz skomentował, że chodzę jak „kaleka” i powinienem chodzić normalnie na pięcie (gdzie wskazane jest nie obciążanie kończyny). Następną wizytę ...