Chirurg Ogólny Łęczna

NZOZ "VITA-MED" Centrum Medycyny Rodzinnej
Stefanii Pawlak 3
21-010 Łęczna

Wspaniały lekarz wiele mu zawdzięczam życzliwy uprzejmy lekarz z powołania dla którego liczy się człowiek bardzo dziękuje za wszystko co pan dla mnie zrobił

Opinia dodana przez: Mariola

21-010 Łęczna

Godny polecenia specjalista. Rzeczowy, konkretny i bardzo miły. Super podejście do pacjenta. Polecam :)

Opinia dodana przez: GOŚĆ

SANITAS
Łęczna, ul.Górnicza 3
20-010 Łęczna

dolacze sie do opinii, chce sie podzielic z wami moja wiedza na temat mojej choroby, jeszcze nie wiem jakiej ale to nie wazne. Miałem dziury w obu nogach. Dziury sa zaszyte a nogi zostaly na miejscu bez zmian.

Opinia dodana przez: Andrzej

21-010 Łęczna

Lekarz nie kompetentny. Nie potrafi nawet założyć szwów dokładnie, nie ma pojęcia o leczeniu i wykonywaniu swojego zawodu. NIE POLECAM wręcz ODRADZAM!!!

Opinia dodana przez: Łukasz

21-010 Łęczna

Nie polecam tego lekarza. Ignorant, który nie zna się na fachu. Może jedynie zaszkodzić, a na pewno oskubać z kasy i nic nie pomóc. ODRADZAM !!

Opinia dodana przez: Janusz

21-010 Łęczna

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Spółka Jawna Kusy i Wspólnicy " Przychodnie"
ulica Górnicza 3
21-010 Łęczna

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Spółka Jawna Kusy i Wspólnicy " Przychodnie"
ulica Górnicza 3