Chirurg Ogólny Legionowo

Piaskowa 13 lok. 1
05-119 Legionowo

Co prawda ja odbyłam u doktora tylko 2 wizyty, bo potem musiałam pójść do neurochirurga, ale zdecydowanie potwierdzam powyższe opinie. Bez problemu uzyskałam skierowanie na potrzebne badania. Nawet byłam zawiedziona, że muszę iść do innego specjalisty, którego, notabene, polecił mi właśnie dr Kwiatkowski. Bardzo dobrze polecił, zresztą, a to też o czymś świadczy.
Monika Plisecka

Monika Plisecka

05-120 Legionowo

Bardzo empatyczny Pan Doktor, doskonale wyczuwa lęki i obawy pacjenta. Potrafi rozwiać wątpliwości. Można bez lęku poddać się Jego kunsztownym umiejętnościom chirurgicznym. Z wręcz anielską cierpliwością wytłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem przebieg leczenia i samego zabiegu. A najważniejsze, że rany po zabiegu pięknie, bez żadnego zakażenia powracają do zdrowia. Dzięki Panu Doktorowi mam uratowany paluch u nogi. Anna, lat 60

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

Transplantolog, Kardiochirurg

05-120 Legionowo

Nie znajduje słów wdzięczności. Dokładnie trzy lata temu byłem operowany przez Pana Profesora. Operacja by-passów po zawale serca. Miałem pred sobą może pare tygodni życia. Koronografia wykonana jeszcze na Wołoskiej nie stwarzała złudzeń.
Decyzja o operacji nie jest łatwa dla pacjenta, ale nie w przypadku gdy operuje Profesor. Od pierwszego kontaktu w Aninie miałem całkowite zaufanie. Zero emocji.
A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych ...

A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych pacjentów - wzbudzał mój najwyższy szacunek.
Dostałem trzy lata życia. Całkowicie normalnego szczęśliwego życia, pełnego radości rodzinnych i zawodowych. Mam nadzieje że nie tylko trzy lata.
Dziękuje Panie Profesorze.
Arch. Piotr Jankowski