Ligota

Jolanta Surmacz

Rehabilitant dziecięcy, Neurolog dziecięcy

ligota

Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

Katowice

Takich lekarzy jak Docent jest mało w naszym kraju.Pod kierunkiem Docenta człowiek czuje się bezpieczny nawet w trudnych chwilach.Oby ten Lekarz przez duże "L" miał dużo sił i zdrowia, żeby mógł długo pomagać ludziom tego potrzebującym. Panie Docencie - dziękuję za wszystko,co uczynił Pan dla mojej żony.

Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Krystyna Bielska

Ginekolog położnik, Cytolog

Katowice

Lekarka ta za nic ma czas pacjenta, a na domiar złego próbuje pacjentowi wciskać jakieś bajki. Chciałam zrobić usg ciąży prywatnie w gabinecie, w którym ta Pani przyjmuje, w tym celu najpierw odwiedziłam stronę internetową przychodni, następnie zadzwoniłam, aby dowiedzieć się szczegółów, a kiedy przyszłąm do poradnie jeszcze się upewniłam, czy rzeczywiście zrobią mi usg. Uzyskawszy pozytywną odpowiedź położnej poczekałam sobie ok. 30 w poczekalni do rejestracji, następnie kolejne 30 min. w rejestracji ( nie wiem po co na jedno prywatne usg od razu zakładać kartotekę...), a kiedy już miałam wchodzić do gabinetu, lekarka stwierdziła, że nie mają odpowiedniej aparatury do wykonania tego badania... Chodziło mi najnormalniejsze w świecie usg na koniec ciąży, a ona mi mówi, że nie jest w stanie sprawdzić, czy dzidzia rozwija się prawidłowo, ile waży i mirzy, czy ilość wód płodowych jest prawidłowa, itp. To ja się pytam, co to ich usg jest w stanie stwierdzić? Czy mam brzuchu dzidziusia, czy może połknęłam balon???? Na dodatek "PAni Doktor" stwierdziła, że w ciąży robi się max 3 usg (!!! żart???), bo pediatrzy się później skarżą jeśli wykonuje się te badania częściej!?!? To moja druga ciąża (34 tydzień) i jakoś przy pierwszym dziecku pediatra ani razu nie zapytała mnie (a naprawdę często ją z dzieckiem odwiedzałam w pierwszym roku) ile razy miałam w ciąży usg...
Z poradni wyszłam wściekła i zmęczona. A pani dr nie raczyła nawet przeprosić za to, że straciłam tyle czasu na daremno, mimo iż wcześniej dzwoniłam. Zamiast tego, próbowała wciskać mi jakieś kity!!

Katowice

Zawsze idiotów nie przegadamy, durni są ludzie, którzy mają negatywną opinię na temat ś.p Pani doktor Kurzajewskiej. Pewnie wam moherowe berety nie poświęcała czasu, bo ten czas poświęcała ludziom potrzebującym pomocy, stąd te negatywne opinie. Ewa Kurzajewska była wspaniałym lekarzem i wartościowym człowiekiem, bo robiła to co kochała czyli pomagała ludziom. Nie jestem jej pacjentką, ba nie byłam ale widziałam jej zaangażowanie. Nie raz w przychodni przemykała obok mnie. Świeć Panie nad jej duszą

Opinia dodana przez: Iwona

Katowice

Witam! Niestety nie polecam NIKOMU pani doktor Katarzyny Korczak. Mam wrażenie że ta Pani już dawno nie powinna pracować w swoim zawodzie! Znudzona, opryskliwa. Zero podejścia do pacjenta. Zwierząt nie powinna leczyć, a co dopiero ludzi!!!! Lekarz powinien być z powołania a ta kobieta siedzi w przychodni za karę!

Opinia dodana przez: Klaudia

Ligota 7