Chirurg Ogólny Maków Mazowiecki

06-200 Maków Mazowiecki

Po wypadku samochodowym trafiłem na SOR do szpitala w Makowie Mazowieckim. Głową wybiłem boczną szybę i miałem pół czoła w szkle oraz kilka rozcięć. Pan dr tak ładnie mnie pozszywał że nie pozostało po tym ani śladu. Dodatkowo w mojej miejscowości zarówno na zmianie opatrunku w szpitalu jak i w przychodni na zdjęciu szwów pielęgniarki były zszokowane(pozytywnie) tym jak szwy zostały założone.

Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Jerzy Głowiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

06-200 Maków Mazowiecki

zlota raczka.Polecam wszystkim.Przeszczepial dla corki nerke,bez zadnych komplikacji.powiklan,zakazen.Z calego serca polecam.Wszystkie oceny na 5,szkoda ze inni lekarze nie sa tacy jak drGlowinski.Pozdrawiam go serdecznie.

Opinia dodana przez: gosc

lekarz Jacek Piekarniak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Witosa 6 lok. 1
06-200 Maków Mazowiecki

Najwyżej jakości świadczone usługi lekarskie, do tej pory nie spotkałam się z taką obsługą. Lekarz zapoznał się dokumentacją, obalił wcześniejsze nieskuteczne metody leczenia, zlecił cały szereg badań i wizyta trwała strasznie długo. Polecam z czystym sercem oby więcej takich specjalistów

Opinia dodana przez: Magdalena78

Witosa 6 lok. 1