Chirurg Ogólny Nowe Miasto Lubawskie

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Bardzo dobry lekarz i chirurg.Pełen profesjonalizm,cierpliwość i uprzejmość.Dziękuję z całego serca za leczenie mojego bardzo trudnego schorzenia z pomyślnym wynikiem co poprawiło mój stan zdrowia- wdzięczny pacjent Ignacy wraz z żoną.

Opinia dodana przez: IGNACY

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Doktor Ostrowski wspaniały lekarz,uprzejmy do pacjentów oraz naprawdę dobry fachowiec.Takich jak on potrzeba więcej
Bardzo szybka diagnoza i pomoc.
.Polecam

Bardzo szybka diagnoza i pomoc.
.Polecam

Opinia dodana przez: Iwona

Prywatny Oddział Chirurgiczny z Poradniami Specjalistycznymi
3 Maja 38
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

U pana Ryszarda byłem na operacji na refluks żołądkowy operacja przebiegła pomyślnie i jak najbardziej polecam pana Ryszarda Tylko miło by by było zmniejszyć czas czekania w kolejce jak ktoś chce się wybrać do pana doktora to trzeba się liczyć z tym że w kolejce można czekać czasem i z 5godz a nawet i więcej ale warto.

Opinia dodana przez: Łukasz

Zatorze 3
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Bardzo kompetentny,wzbudzajacy zaufanie i uprzejmy w stosunku do pacjentow lekarz

Nowe Miasto Lubawskie

Jastem bardzo zbulwersowany postawą w/w lek.
Kompetencje - 0
Komunikatywność - 0
Grzeczność - poniżej krytyki

Jastem bardzo zbulwersowany postawą w/w lek.
Kompetencje - 0
Komunikatywność - 0