Nowiny

26-052 Nowiny

Bardzo miły i kulturalny lekarz. Pełny profesjonalizm. Rzeczowo wszystko wytłumaczy. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana doktora.

Opinia dodana przez: Piotrek Świąder

Kościuszki 61
44-200 Rybnik

Jestem pacjentką pana doktora od kilku lat. Każda wizyta była w gabinecie przychodni - za pieniądze z NFZ. Pan doktor za każdym razem wykazywał się i kompetencjami, i wiedzą, i zainteresowaniem. Zawsze miałam wykonywane potrzebne badania, a ich wyniki były mi należycie przedstawiane. Teraz jestem w piątym miesiącu ciąży i czuję, że jestem z maleństwem pod bardzo dobrą opieką.

Polecam pana doktora wszystkim kobietom, które szukają kompetentnego specjalisty i przyjazdego człowieka.

Mroźna 15
40-316 Katowice

Może lekarz i dobry ale z przekazywaniem informacji u niego jest fatalnie. Nie informuje o przebiegu choroby, a na pytania typu: dlaczego u innych pacjentów opatrunek jest zdejmowany wcześniej, a u innych później odpowiedział mi: "jak Pan pójdzie do innego doktora to Panu zdejmie wcześniej" oraz: "mogę Panu zrobić co Panu się podoba ale napisze Pan informację, że ponosi odpowiedzialność i bierze konsekwencje na siebie". Dla mnie to nie jest odpowiednie podejście do pacjenta. Tym bardziej, że nie upierałem się przy swoim tylko chciałem uzyskać jakiekolwiek informacje na temat mojego urazu żebym mógł jak najlepiej ten uraz wyleczyć

Opinia dodana przez: Tom

inna Kielecka 13
26-060 Chęciny

Pani doktor niewątpliwie posiada wiedzę i podejrzewam że zna sie na tym co robi, ale podejscie do pacjenta jest tragiczne... Pani dr nie ma czasu nigdy żeby cos wytłumaczyć, żeby życzliwie wyjaśnić co się dzieje,jak już zacznie mówić to albo pojęciami typowo medycznymi albo jak do przedszkolaka... Ciężko cokolwiek się dowiedzieć, trzeba zadać konkretne pytanie żeby usłyszeć jakąkolwiek informację, jeśli akurat ma czas...poza tym ta pani jest poprostu nieuprzejma.

Opinia dodana przez: Monika

NZOZ Medicar sp. z o.o.