Chirurg Ogólny Płońsk

Konkretny, budzący zaufanie, niedrogi- polecam

Konkretny, budzący zaufanie, niedrogi- polecam

SPZZOZ

09-100 Płońsk

Lekarz ma bardzo dobrą wiedzę medyczną. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i szczegółowo prowadzi wywiad. Rerezentuje bardzo wysoki poziom kultury osobistej

Prywatny Gabinet Lekarski-USG

09-402 Płońsk

Świetny lekarz. Trafiłam do niego słysząc bardzo dobre opinie. Wspaniałe podejście do pacjenta. Dokładnie mnie przebadał i umówił na zabieg wycięcia guzka. Minęły już trzy miesiące a po szwie nie ma prawie śladu. Gorąco polecam doktora Mądreckiego!

Opinia dodana przez: Monika

MIKODENT Aneta Lewandowska-Mielcarek
Kopernika 5K/1
09-100 Płońsk

lekarz godny polecenia ,kompetentny w swoim fachu miły i uprzejmy potrafi dobrze zmotywować pacjenta profesjonalista w wykonywaniu zabiegów.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku

Płońsk

Pan doktor Zbigniew Scharoch to jest lekarz z powołania dla którego pacjent jest ważny i nie zbywa go jak to przeważnie robią inni lekarze. Jak ktoś potrzebuje pomocy chirurga to tylko dr. Scharoch.

Sienkiewicza 7

Witajcie.
Jeśli chodzi o tego lekarza to z jego gabinetu zawsze wychodziłam zadowolona.Leczył mnie i moje dziecko przez kilka lat bez zastrzeżeń.Wspaniały lekarz i człowiek.Pozdrawiam Panie Doktorze wdzięczna pacjentka z Soboklęszcza

Witajcie.

Opinia dodana przez: Maria