Filtruj terminy

Lekarze Chirurg ogólny Płońsk

- 14
Konkretny, budzący zaufanie, niedrogi- polecam
Świetny lekarz. Trafiłam do niego słysząc bardzo dobre opinie. Wspaniałe podejście do pacjenta. Dokładnie mnie przebadał i umówił na zabieg wycięcia guzka. Minęły już trzy miesiące a po szwie nie ma prawie śladu. Gorąco polecam doktora Mądreckiego!
Opinia dodana przez: Monika
lekarz godny polecenia ,kompetentny w swoim fachu miły i uprzejmy potrafi dobrze zmotywować pacjenta profesjonalista w wykonywaniu zabiegów.
Pan doktor miły uprzejmy dzięki niemu na mojej buzi pokazał się uśmiech tak samo jak uśmiech na moim brzuchu który doktor mi zrobił. Ten uśmiech na brzuchu będzie wspaniałą pamiątką po doktorze Szarochu. Dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję.
Pan Doktor bardzo niemily. Nawet nie obejrzał mojej rany aby stwierdzić czy dobrze się Goi. Czułem się jak intruz, który przeszkadza Panu Doktorowi w nic nie robieniu!
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Witold Raciborski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wyjątkowo życzliwy, lekarz. bardzo dokładnie omawia badanie i interpretuje wyniki. Duża empatia dla pacjenta. Byłem zadowolony z konsultacji i badania USG.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Mirosław Malewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Miałam dobry kontakt z Lekarzem i wszystko szczegółowo wyjaśnione w sprawie choroby. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i szczerze zachęcam Państwa do kontaktu z nim. M. Gołębiewska.
Opinia dodana przez: Mariola
Nie polecam tego lekarza, zmarnowałam czas tylko na tej osobie, mówi takim tonem jakby pracował tam za kare, nawet było słychać przed gabinetem wrzaski na kogoś, nie można mu ufać, odrazu w żart tą rozmowe daje. Cały czas jakieś pretensje nic nawet się dopytać nie można, tak szczerze to bałabym się być nawet operowana przez niego bo "przez przypadek" wbił mi by coś. Nie pozdrawiam