Chirurg Ogólny Pruszków

05-800 Pruszków

Dr Anita Borodzicz jest chirurgiem pracującym w Poradni Chirurgicznej w Pruszkowie. Na zakrzepicę leczę się już kilkadziesiąt lat ale z taką opieką się jeszcze nie spotkałam. Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, ponieważ oprócz fachowej wiedzy troszczy się również o swoich pacjentów. Jest osobą niezwykle miłą co w dzisiejszych czasach, w państwowej służbie zdrowia, nie jest zbyt częstym zjawiskiem.

Opinia dodana przez: Krystyna

Kościuszki 46 lok.3
Pruszków

kompetentna, sympatyczna, nikt na temat mojej choroby tak wyczerpujaco i rzeczowo nie rozmawiał ze mna. Polecam alkoholikom jako doskonałego lekarza diagnoste.

dr n. med. Andrzej Płoński

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

wizyta już od 50

Medica

Pruszków

Lekarz pełen empatii. Nieoceniony specjalista. Wysoka kultura osobista. Jest Pan nadzieją na życie w zdrowi. Życzyć sobie jak najwięcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Zofia

Srebrna 11/32
05-800 Pruszków

Słaby lekarz mało wiedzy z medycyny ratunkowej spotkałam się z Nim w pogotowiu nie polecam. Pozdrawiam M.

NZOZ MAZOVIA MEDICAL Sp. z o.o.
Marii 7
05-800 Pruszków

Brak kompetencji, uprzejmości, konsultować decyzje z innym lekarzem, bo ten pan może zaszkodzić.W moim przypadku rezygnacja z leczenia u tego pana była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam.

Opinia dodana przez: Anna

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA
Warsztatowa 1a
05-800 Pruszków

Chirurdzy ogólni w mieście Pruszków