Chirurg Ogólny Radom

lekarz Tomasz Szadkowski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Polecam Pana doktora w 100% jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.Dba o dobro pacjenta, jest miły i delikatny.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Dariusz Orczykowski

WSzS w Radomiu

26-600 Radom

Wspaniały lekarz fachowiec ma doskonały zespół lekarzy i pielęgniarek .po mimo pandemi koronawirusa na OIOM jak i na oddziale znakomita opieka . Podziękowania dla Pana doktora i całego zespołu za uratowanie życia .Pacjent z wypadku na motorze z 19.04.2020 R.T. Dziękuję
Opinia dodana przez: rafał

lekarz Bogusław Drotlef

Przychodnia Słoneczna w Radomiu
Staroopatowska 1a
26-600 Radom

Nie polecam. Arogancki w stosunku pacjenta.
Niech się wypcha. Moja babcia się pochorowała, uratował ją warszawski proktolog.

lekarz Jacek Sobaszek

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Polecam w 100%. Bardzo kontaktowy, uprzejmy i serdeczny lekarz. Wszystko objaśnia bardzo szczegółowo, tłumaczy cierpliwie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

lekarz Robert Kozieł

Radom

Pełen profesjonalizm . Takich lekarzy w Polsce potrzeba . Podejście do pacjenta maxymalne. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Seba

Zbigniew Kotur

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

zdecydowanie nie polecilabym tego lekarza. trzech czlonkow mojej rodziny doktor leczyl i w dwoch przypadkach spartaczyl - to opinia paru innych lekarzy, ktorzy musieli 'doleczac' i naprawiac, to co doktor zepsul. jedyny pozytywny zabieg to usuniecie 1 pieprzyka. dwa 'nieudane' przypadki to jednorazowe usuniecie 5 znaniom, wszystkie sa do poprawy!! inny lekarz twierdzi, ze zostaly zrobione niedokladnie - koszt zabiegu to 600zl, podejrzewam ze bede musiala zaplacic drugie tyle aby ...

lekarz Grzegorz Wrzosek

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

Zgadzam się z opiniami 1 i 3. Też miałam to nieszczęście, że trafiłam do niego ze złamaną, prawą ręką. W kontakcie z pacjentem jest okropny,arogancki, wręcz chamski. Wszystkie pytania zbywa jedną odpowiedzią - "to normalne". Byłam u niego dwa razy z ręką w gipsie i ani razu na nią nie spojrzał. O żadnym badaniu - dokładnym obejrzeniu, czy nawet dotknięciu tej ręki nie wspomnę. Zachowywał się tak jakby się jej ...

Wojciech Majchrzak

Radom

Witam,przestrzegam wszystkich chorych i zdrowych przed tym szpitalem,oddziałem oraz ordynatorem Majchrzakiem. Tata zmarł dwa tyg.po operacji (rak brodawki Vatera)...do samego końca udzielano nam zdawkowych i wymijających odpowiedzi w stylu " leczymy leczymy"...a gdy ostatniej nocy trafił na oiom i tam jego serce przestało bić na pytanie zadane przez zapłakaną i pełną żalu moją mamę skierowane do pana Majchrzaka:" panie doktorze co się stało ? To miała być operacja ratująca życie ...
Opinia dodana przez: Ewa Szczepanik

lekarz Krzysztof Narodowiec

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny

26-600 Radom

Chamski w rozmowie. Nie udziela informacji ani odpowiedzi na pytania, w kółko mówi jedno i to samo, co akurat chce powiedzieć, bez wartości merytorycznych. Obraża rozmówcę. Brak jakiejkolwiek empatii, co w przypadku lekarza zdecydowanie podważa zaufanie do kompetencji. Oby jak najdalej od niego

dr Łukasz Gawroński

26-600 Radom

Rozpoznał inną dolegliwość niż była mi przypisana (w prywatnym szpitalu w Warszawie) i nie musiałam przechodzić zabiegu wycięcia wyrostka robaczkowego. Okazało się, że ta cześć jelit jest zdrowa. Pan Doktor godny polecenia.
Opinia dodana przez: Julia

Chirurdzy ogólni w Radomiu