Chirurg Ogólny Radom

26-600 Radom

Bez wątpienia waściwy człowiek na właściwym miejscu. Godny polecebia specjalista.

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

Naprawdę godny polecenia robiłam usg u doktora sprawdzał kilka razy i dokładnie wszystko powiedział POLECAM

Małgorzata Dulska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Łąkowa 48
Radom

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)

Opinia dodana przez: 1polly 1polly

lekarz Piotr Roczniak

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Północna 11
26-600 Radom

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.

Opinia dodana przez: irena

dr n. med. Bolesław Linda

Traumatolog, Ortopeda

ulica Niedziałkowskiego 24/3
26-600 Radom

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

WSzS w Radomiu

26-600 Radom

Ten Pan uratował mi życie !Jako lekarz i człowiek zasługuje na wielki szacunek .Jest uprzejmym,wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Pomimo wielu obowiązków poświęca pacjentowi dużo uwagi .Polecam!

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Robert Rojewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
26-600 Radom

Godny polecenia lekarz. Pomógł mi w bardzo uciążliwej dolegliwości. Nadzwyczaj szybko doszedłem do siebie. Sympatyczny facet.

Opinia dodana przez: Marek M

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Polecam Pana doktora w 100% jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.Dba o dobro pacjenta, jest miły i delikatny.

Opinia dodana przez: Bożena

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Polecam w 100%. Bardzo kontaktowy, uprzejmy i serdeczny lekarz. Wszystko objaśnia bardzo szczegółowo, tłumaczy cierpliwie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Radom

Pełen profesjonalizm . Takich lekarzy w Polsce potrzeba . Podejście do pacjenta maxymalne. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Seba

Chirurdzy ogólni w mieście Radom