Chirurg Ogólny Sandomierz

lek. med. Krzysztof Czerwonka

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ulica Milberta 8/37
27-600 Sandomierz

Duża kultura i kompetencja! Przyjmuje wszystkich pacjentów bez względu na czas pracy.

lekarz Piotr Kapeluszny

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Zakład Opieki Okulistycznej
Dobkiewicza 18
27-600 Sandomierz

Kompetentny,bardzo przyjazny w kontakcie,wsłuchujący się w potrzeby i oczekiwania chorego.Bardzo mi pomugł,polecam.

Pracownia Diagnostyczna
Wiejska 3
27-600 Sandomierz

Konkretny, uprzejmy. System przyjęć pacjentów doskonale zorganizowany. Udziela wszelkich informacji. Leczę się od pół roku. Rezultaty odczuwalne. Polecam.

Opinia dodana przez: wojtekkos wojtekkos

27-600 Sandomierz

Fajny chirurg, robił mi mały zabieg -sprawnie, szybko, skutecznie bo mi pomógł niesamowicie! Wesoły z humorem człowiek, aż inaczej się człowiek u lekarza czuje, co do kompetencji niewiele mogę powiedzieć gdyż nie ja prowadziłem badania itd., a jedynie "miałem być cięty".

Opinia dodana przez: Marta G

27-600 Sandomierz

Świetny i bardzo uzdolniony lekarz, widać że lubi swoją pracę. Polecam wszystkim! ____________________________________________________________________

Opinia dodana przez: jestem_józef

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Chirurgia Onkologiczna Cezary Łoziński

Sandomierz

Najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Złoty człowiek. Chciałabym żeby wszyscy tacy byli.

lekarz Andrzej Donda

Chirurg ogólny, Angiolog