Lekarze Chirurg ogólny Śrem

- 12
Zawsze uśmiechnięta życzliwa. Fachowość na najwyższym poziomie. Jestem niezmiernie wdzięczny za uratowanie życia. DZIĘKUJĘ....
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Krzysztof Nowak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Tu,Iwona Zając,z Siemowo.Dziękuje za opieke i za usunięcie mi kamieni ,w Szpitalu Gostyniu.Na chwile obecną czuje się dobrze,a rany po usunięciu drenu zaczynają sie goić,a diete dalej trzymam.Jest pan bardzo dobrym lekarzem,ludzie są z pana zadowoleni jaką prace pan trzyma,ja również.pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Iwona
Bardzo dobry lekarz i wspaniały kolega. Mimo przeciwności losu zawsze pełen wiary, uśmiechnięty, optymistycznie nastawiony do świata. Szpital bez Niego to już nie ten szpital.
Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Piotr Ziółkiewicz

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Mistrz! Naprawił dysplastyczne biodro po osteotomii. Ciężka operacja, jednak Pan Doktor zrobił mi biodro lepiej niż mogłam się spodziewać. Polecam słuchać Lekarza bo to prawdziwy specjalista. Przede mną długa rehabilitacja ale nie zamierzam zmarnować trudów operacji, starań Pana Doktora i takiej szansy. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Karolina
Bardzo nieuprzejmy, dziecko traktował lekceważąco,bo prosiłam o dodatkową konsultacje. Ktoś z takim podejściem do pacjenta,w dodatku do dziecka, które jest przerażone całą sytuacją nie powinien być lekarzem.

lekarz Katarzyna Sosnowska - Brudło

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna