Chirurg Ogólny Starachowice

Przychodnia Nr 1
Jana Kilińskiego 24
27-200 Starachowice

Jak dla mnie Pani Sybila ton bardzo miły ciepły i kompetentny lekarz,po pierwszej wizycie odniosłam właśnie takie wrażenie.

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach

Starachowice

Dr Jamry specyficznie podchodzi do pacjentów. Wysławia się specjalistycznym językiem i o wszystko trzeba pytać i prosić o powtózenie, ew. jaśniejsze wytłumaczenie. Trafiłem do niego z paskudnym choróbskiem jelit. Pomimo skąpego materiału diagnostyczego dr Jamry rozpoznał chorobę i powiedział wprost, że on nie potrafi tego leczyć i dał namiar na inny ośrodek specjalistyczny (leczę się tam do dziś i czuję się nieźle). Myślę, że jest to jeden z lepszych fachowców od spraw gastrycznych w okolicach Starachowic.

Piaskowa 4
Starachowice

Strasznie: protekcjonalnie i bez skutku.Brak czasu i chęci do chociażby zawodowych podstaw kontaktu z pacjentem.
El.Rnik

El.Rnik

PZOZ STARACHOWICE
ulica Radomska 70
27-200 Starachowice

szkoda pisac zwierzeta lepiej podchodza do człowieka niz ten lekarz. beszczelny chamowaty cwaniak itd

Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Radomska 35