Stare Miasto

ulica Sportowa 71/34
59-300 Lubin

Idealny lekarz dla osoby która pierwszy raz idzie do ginekologa ;)
Przyjazna, miła i uprzejma - krok po kroku tłumaczy co będzie robić, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, informuje, nie pośpiesza. Świetne podejście do pacjenta i rzetelność, wykonała wszelkie badania, cytologię, USG.

Idealny lekarz dla osoby która pierwszy raz idzie do ginekologa ;)

Przyjmowała w NZOZ Multimedyk, aktualnie dostałam informację że poszła na czas nieokreślony na urlop. Co do samego ośrodka - dodzwonienie się do rejestracji ginekologicznej graniczy z cudem (mi udało się po 3 dniach dzwonienia), najbliższe terminy w granicach 30 dni oczekiwania; wizyty nie są na określoną godzinę, lecz w przedziale czasowym, co w praktyce oznacza że czeka się 1,5 godziny od przyjścia. Gdyby jednak wciąż przyjmowała, chodziłabym do niej.

Opinia dodana przez: Julia

"Stare Miasto" Ośrodek dla Dorosłych
Pod Lipami 42
61-638 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z terapii z p.Magdą i p.Waldemarem. Jasne zasady. Jeśli mój małżonek nie chciał pracować nad związkiem nikt go nie zmuszał, a gdy zobaczył jak fajnie zaczęłam podchodzić do naszej relacji po spotkaniach z tą dwójką, sam chciał sprawdzić i oto właśnie zakończyliśmy spotkania. Nasza relacja ma jasne zasady, wiemy czego i jak od siebie oczekiwać,wiemy jak się komunikować. Wiemy skąd biorą się nasze trudności i wiemy na co zwracać uwagę aby nie wróciły. Dziękuję za wsparcie mojego sypiącego się związku. Do tego ja sama zyskałam wgląd w moje potrzeby i to jak o siebie zadbać.

Opinia dodana przez: Anna

Stare Miasto 22
10-027 Dajtki, Olsztyn

Nie znam lepszego lekarza - szczerze polecam! Dobra atmosfera w gabinecie, nowoczesny sprzęt (u innych było tak, że mnie odsyłali gdzieś, żeby zrobić jakieś badanie, tutaj wszystko jest na miejscu).

Opinia dodana przez: tomalka

Stare Miasto
pl. Św. Ducha
Kraków

Pan Doktor jest mądry,niezwykle uprzejmy, taktowny, życzliwy i stawia trafne diagnozy. Zawsze ma na względzie dobro pacjenta, nikomu nie odmawia pomocy. Ja i mój mąż leczymy się u Pana Doktora od wielu lat, czujemy się bardzo dobrze i jesteśmy bardzo zadowoleni!

Przychodnia Stare Miasto
plac Dominikański 6
50-159 Wrocław

Polecam, ona nie robi tego dla kasy.
Jak to się mówi lekarz z powołania. Muszę przyznać , że bardziej di troszcz o moje zdrowie niż ja sam.

Polecam, ona nie robi tego dla kasy.

Opinia dodana przez: marian

"Stare Miasto" Ośrodek dla Dorosłych
Pod Lipami 42
61-638 Poznań

Panią Doktor znam od wielu lat. Trafiłam z polecenia i nie żałuję. Pomogła mi w ciężkiej sytuacji, służyła radą, zapisala leki, dzięki którym mogłam zacząć normalnie funkcjonować. Jest to bardzo empatyczna osoba. Dzięki niej na nowo stanęłam na nogi i pomogło mi to bardzo w życiu. Polecilam ją też innym osobom, znajomym, ale też m in mojej cioci, która była w ciężkiej depresji, bardzo jej pomogła. Polecam panią doktor każdemu.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Witam. Ten lekarz w swoim prywatnym gabinecie robi tak: po wykonaniu usg pacjent nie dostanie wyniku usg ani nawet opisu, szanowny pan doktor chowa wynik i mówi, ze to jest dla niego - bo on będzie prowadził leczenie i pacjent go nie dostanie. Ale pacjent zapłacić musi za usługę usg - tylko że bez wyniku wychodzi. Po prostu rozbój w biały dzień. W ten sposób pan doktor załatwił aż cztery znajome mi osoby - więc u niego to chyba norma. Nie polecam!!!

Opinia dodana przez: Niezależna opinia

CENTRUMIMPLANTOLOGICZNOSTOMATOLOGICZNE,lek.stom.MARLENA TATARCZUK-KOŚMIŃSKA
67-200 Głogów Długa 16 Stare Miasto
67-200 Głogów

Fantastyczny lekarz, miły ,cierpliwy, wszystko wytłumaczy, zdjęcie zrobione na miejscu, bez biegania po przychodniach. Ząb , któremu w dwóch gabinetach nie dawano szans na uratowanie , trzyma się już piąty rok. Polecam.

Opinia dodana przez: Sylwia

przychodnia Stare Miasto

14-200 None

Wspolczuje ludziom, ktorych lecza Zadura! Moj dziadek wyladowal przez nia w bardzo ciezkim , zagrazajacym zyciu stanie w szpitalu!! Zle dobrane leki, nieleczone choroby i ignorancja z jej strony! Nie gdzie Zadura zdawala egzaminy, ale zna sie na niczym! i Lepiej gdyby zmienila zawod, bo jako lekarz zamiast pomagac, krzywdzi innych ludzi! Najgorsza lekarka na swiecie, zero kompetencji!

Wrocławska 38
55-012 Żerniki Wrocławskie