Chirurg Ogólny Swarzędz

Chirurg ogólny, Traumatolog

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72

Zbigniew Miszkiel

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Swarzędz

Szybko i sprawnie załatwiony problem. Dogodne terminy niewygórowane ceny i świetna protetyka. To opinia moja i.kilku znajomych którzy robili w gabinecie protezy na NFZ i prywatnie.

lekarz Cezary Łoziński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ NEURO MED PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Augusta Cieszkowskiego 100/102
62-020 Swarzędz

Wspaniały lekarz i cała zAłoga wykonująca badania w Swarzędzu. Pełen profesjonalizm, ekipa oddana pacjentowi, zaangażowana. Czułam się bezpiecznie, bo po 5 minutach wiedziałam, że jestem w rękach prawdziwych fachowców , którym naprawdę zależy na pacjencie. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anastazja

Lech Kruger

Poradnia Chirurgiczna Świętego Józefa
Wiankowa 1
62-020 Swarzędz

Do tego „lekarza” trafiłam z konieczności… Gdybym mogła cofnąć czas z pewnością nie skorzystałabym z usług tego „specjalisty”. ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Pan „doktor” spóźniał się. Potrafił mimo swego spóźnienia zamknąć drzwi od gabinetu i spokojnie wypić świeżo zaparzoną kawkę. Ma bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty niejednokrotnie padały niesmaczne komentarze w moim kierunku z podtekstem seksualnym na temat wyglądu ciała. Próbując odwrócić uwagę od swego grubiańskiego i nieetycznego zachowania wypytywał ...

lekarz Andrzej Zdebski

Średzka 42
Swarzędz

Polecam dr Andrzeja Zdebskiego. Świetny lekarz !!! Ma ogromna wiedzę i super podejście do pacjenta. Gorąco polecam !!
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Jacek Lula

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia ARCANUS
inna Kościuszkowców 33 F
62-020 Swarzędz

Dzisiaj byłam na wizycie, 3 minuty w gabinecie, usg po sekundzie na każdą nerkę, o pęcherzu doktor zapomniał, gdy zapytałam czy pęcherza nie zbadamy, padło pytanie kiedy pani sikała.... cos okropnego, brak diagnozy, recepta wypisana - 2 antybiotyki. Ludzie co się dzieje z tą naszą służbą zdrowia??????????????? KOSZMAR

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Karol Szymańki

Poradnia Chirurgiczna Świętego Józefa
Wiankowa 1
62-020 Swarzędz

Dokonały lekarz, znający się na rzeczy, potrafi zdobyć zaufanie ludzie, polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy chirurgiczne, pracuję w kilku miejscach.

lekarz Jerzy Kolasiński

Staszica 20 A
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry lekarz , potrafiący w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę i sposób leczenia. Po zabiegu wykonanym przez Pana Kolasińskiego w szpitalu im dr Jurasza w Bydgoszczy nie wstydzę się swojego wyglądu i ze swojej strony polecam jak najbardziej wszystkim potrzebującym pomocy .
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Waldemar Szabłoński

Chirurg ogólny

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Świetne podejście do pacjenta. Bardzo życzliwy i bezpośredni . Ogromne doświadczenie , wiedza i nowoczesne podejście do problemu . Dokładnie tłumaczy co dolega i jakie są sposoby leczenia. Polecam serdecznie .
Opinia dodana przez: Paweł

Chirurdzy ogólni w mieście Swarzędz