Chirurg Ogólny Swarzędz

dr n. med. Jacek Waligóra

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Jestem wdzięczna Panu doktorowi Jackowi Waligórze za znakomicie przeprowadzoną operację usunięcia tarczycy. Blizna niewielka, ładnie się goi, żadnych powikłań. Pan doktor przy pierwszym kontakcie precyzyjnie wyjaśnił na czym polega operacja, przedstawił wszystkie ryzyka, nie bagatelizował zabiegu. Jest w kontakcie z pacjentem rzeczowy a przy tym uprzejmy. 2 tygodnie po operacji spotkany przypadkiem na oddziale spokojnie wyjaśnia wyniki badania histopatologicznego, osobiście instruuje jak masować bliznę, nie irytuje się, że były pacjent ...
Opinia dodana przez: Grażyna Cidyło

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72

Zbigniew Miszkiel

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Swarzędz

Lekarz dobrze wyrywa zęby, faktycznie średnio higienicznie u niego, do tego jest nieprzyjemny, nie miły i wszystko mu przeszkadza.. za każdym razem miałam wrażenie jakby mi łaskę robił ze sie w ogóle raczył pojawic! Poza tym podchodzi do pacjenta bardzo rutynowo, wielce sie nie przejmie problemem! nie polecam , teraz jest tylu stomatologów że można w czym wybierac a zęby stałe sa tylko jedne!

lekarz Cezary Łoziński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ NEURO MED PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Augusta Cieszkowskiego 100/102
62-020 Swarzędz

Wspaniały lekarz i cała zAłoga wykonująca badania w Swarzędzu. Pełen profesjonalizm, ekipa oddana pacjentowi, zaangażowana. Czułam się bezpiecznie, bo po 5 minutach wiedziałam, że jestem w rękach prawdziwych fachowców , którym naprawdę zależy na pacjencie. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anastazja

lekarz Andrzej Zdebski

Średzka 42
Swarzędz

Polecam dr Andrzeja Zdebskiego. Świetny lekarz !!! Ma ogromna wiedzę i super podejście do pacjenta. Gorąco polecam !!
Opinia dodana przez: Julia

Lech Kruger

Poradnia Chirurgiczna Świętego Józefa
Wiankowa 1
62-020 Swarzędz

Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Wszystko ładnie się goi. :)

lekarz Jacek Lula

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia ARCANUS
inna Kościuszkowców 33 F
62-020 Swarzędz

Dzisiaj byłam na wizycie, 3 minuty w gabinecie, usg po sekundzie na każdą nerkę, o pęcherzu doktor zapomniał, gdy zapytałam czy pęcherza nie zbadamy, padło pytanie kiedy pani sikała.... cos okropnego, brak diagnozy, recepta wypisana - 2 antybiotyki. Ludzie co się dzieje z tą naszą służbą zdrowia??????????????? KOSZMAR

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Karol Szymańki

Poradnia Chirurgiczna Świętego Józefa
Wiankowa 1
62-020 Swarzędz

Dokonały lekarz, znający się na rzeczy, potrafi zdobyć zaufanie ludzie, polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy chirurgiczne, pracuję w kilku miejscach.

lekarz Jerzy Kolasiński

Staszica 20 A
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry lekarz , potrafiący w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę i sposób leczenia. Po zabiegu wykonanym przez Pana Kolasińskiego w szpitalu im dr Jurasza w Bydgoszczy nie wstydzę się swojego wyglądu i ze swojej strony polecam jak najbardziej wszystkim potrzebującym pomocy .
Opinia dodana przez: Robert

Chirurdzy ogólni w mieście Swarzędz