Chirurg Ogólny Tuchola

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gabinet Konsultacyjny w Tucholi
Warszawska 18/32
89-500 Tuchola

Od kilku lat borykam się z problemem miażdzycy. W końcu trafiłam na doktora, okazał się strzałem w 10. Miły kompetentny, bardzo skrupulatny, nie oszczędza na wykonywaniu badań. Wyrył u mnie problemy z sercem i w porę skierował do kardiologa. Wiele mu zawdzięczam!

Opinia dodana przez: Ania

nzoz szpital tucholski

Tuchola

Dobry lekarz. Brakuje mu tylko czasu, ale to zrozumiałe ze względu na ilość pacjentów którzy przychodzą do pana doktora.
Mi wycinał znamiona na skórze. Zrobił to jak chirurg plastyk. Nie ma śladu po zabiegach. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Paweł

chirurgia ogólna
Parkowa1
89-600 Tuchola

===UWAGA Z UWAGI NA ZMIANĘ MIEJSCA ZAMIESZKANIA OBECNE GODZINY PRZYJĘĆ PACJENTÓW JAK RÓWNIEŻ ADRES ZAMIESZKANIA ULEGA ZMIANIE ZA NIEUDOGODNIENIA PRZEPRASZAMY===.

pl. Wolności 16
89-500 Tuchola

świetny lekarz, kompetentny i zainteresowany swoim pacjentem...powinien być przykładem dla wielu wielu lekarzy !!! polecam go w 100% Kamil z Tucholi

Opinia dodana przez: Kamil

Szpital Tucholski Sp z o.o.
ulica Nowodworskiego 14-18
89-200 Tuchola