Lekarze Chirurg ogólny Wałcz

- 17
Bardzo dobry lekarz, polecam jeżeli nie pomoże ci lekarz pierwszego kontaktu traf do tego lekarza, nie zostawi cię z problemem
Swietny lekarz, godny polecenia.Malo takich pozostalo ktorzy maja czas dla pacjenta,wyjasnia szczegolowo naczym polega problem i skieruja na odpowiednie badania i w odpowiednie miejsce na dalsze leczenie.

lekarz Wojciech Strokowski

Chirurg ogólny, Lekarz sportowy

Wspaniały specjalista,kompetentny,uprzejmy. Lekarz z powołania,świetne podejscie do pacjenta. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Polecam:-)
Byłam u kilku dentystów z 1 zębem i żaden sobie nie mógł poradzić!! w końcu polecił mi bezradny stomatolog wizytę u dr. Olszewskiego a dr zrobił to fachowo i w 5 min!!! Profesjonalne i z uśmiechem na twarzy. W promieniu 60 km nie ma lepszego. Polecam!
Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Marek Tomczak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Proszę Państwa. Zdecydowanie po nie polecam. Lekarz, ze tak powiem "zlewczo" podchodził do mojego problemu, pomimo próśb oraz upomnień. Straciłam sporo czasu i pieniędze, nie będąc w pełni zadowoloną z efektów, wynikiem czego jest brak zaufania do tego lekarza. Co najbardziej mnie zraziło to NIESŁOWNOŚĆ tego lekarza, np. odnośnie cennika usług; po wykonanym zabiegu życzył sobie więcej aniżeli się wcześniej umawialiśmy lub żądał dodatkowej opłaty w czasie świadczenia pojedynczej usługi, ...
Lekarz bardzo w porządku. Myślę, iż jest masa lekarzy dużo mniej profesjonalnych. Szczerze go polecam, nie robi żadnych problemów, a i wytłumaczy jak się go podpyta.
Poinformował o zagrożeniach wynikających z operacji. Zlecił badania, i zrobił robotę tak jak trzeba. Nie mam zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Damian
Nie polecam tego dentysty jest nie uprzejmy krzyczy niczego nie wytłumaczy zachowuje się jak gbur.poszłam z bólem i wyszłam z bólem

lekarz Jacek Sokołowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog