Chirurg Ogólny Wałcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Magdalena Pacholec - Specjalistyka, Pomoc Doraźna
Bydgoska 98.
78-600 Wałcz

Swietny lekarz, godny polecenia.Malo takich pozostalo ktorzy maja czas dla pacjenta,wyjasnia szczegolowo naczym polega problem i skieruja na odpowiednie badania i w odpowiednie miejsce na dalsze leczenie.

lekarz Wojciech Strokowski

Chirurg ogólny, Lekarz sportowy

ulica Zdobywców Wału Pomorskiego 3/5
78-600 Wałcz

Wspaniały specjalista,kompetentny,uprzejmy. Lekarz z powołania,świetne podejscie do pacjenta. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Polecam:-)

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Puls Filia Wałcz
Wojska Polskiego 54
78-600 Wałcz

Lekarz bardzo w porządku. Myślę, iż jest masa lekarzy dużo mniej profesjonalnych. Szczerze go polecam, nie robi żadnych problemów, a i wytłumaczy jak się go podpyta.

dr n. med. Marek Tomczak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgiczny
Lipie 3 (wieś)
78-600 Wałcz

dla mnie rewelacja! prawdziwy specjalista od medycyny estetycznej! kompetentny i uprzejmy! nie robi złudzeń by wyciągnąć pieniądze! naprawdę polecam i dziękuję!

Opinia dodana przez: mira

Szpital
Kołobrzeska 44
78-600 Wałcz

Poinformował o zagrożeniach wynikających z operacji. Zlecił badania, i zrobił robotę tak jak trzeba. Nie mam zastrzeżeń.

Opinia dodana przez: Damian

Szpital Wojskowy z Przychodnią - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wałczu - Przychodnia - Poradnia Chirurgii Ogólnej

78-600 Wałcz

Bardzo dobry lekarz, polecam jeżeli nie pomoże ci lekarz pierwszego kontaktu traf do tego lekarza, nie zostawi cię z problemem

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczny i Ftyzjopneumonologiczny
Chłodna 50