Lekarze Chirurg ogólny Warszawa

Chirurg ogólny, Proktolog

Nikamed Centrum Zdrowia
Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa

Świetny fachowiec. Trafiłem do szpitala z ostrym zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Już od samego początku Dr. Waligóra interesował się przebiegiem mojej choroby. Mimo że podczas zabiegu laparaskopi okazało się że w pęcherzyku jest duży ropień, to Pan Doktor poradził sobie z tym bez większych problemów. Po zabiegu przyszedł do mnie, opowiedział mi przebieg zabiegu i udzielił wskazówek co do dalszej rehabilitacji. Jest fachowiec w dziedzinie chirurgii z dobrym podejściem i kontaktem ...
Opinia dodana przez: Przemek

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Andrzej

Tomasz Szafrański

Szpital Bielański
01-809 Warszawa

Pan Doktor w 5 min. potrafił zdjagnozować zapalenie stawu biodrowego naszego dziecka, podczas gdy 2 innych lekarzy kompletnie nie wiedziało co mu dolega. Lekarz ten jest bardzo miły, ciepły i uprzejmy, a przy tym sprawia wrażenie bardzo doświadczonego i kompetentnego. Tłumaczy tyle ile trzeba i poświęca odpowiednią ilość czasu. Polecamy zdecydowanie!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Lewczuk

dr n. med. Andrzej Lewczuk

Nikamed Centrum Zdrowia
Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa

Niedawno byłem pacjentem Doktora Andrzeja Lewczuka, który usunął mi przepuklinę brzuszną(że względu na inne schorzenia operacja była trudna)..

lekarz Stanisław Fabisiewicz

Przyłęcka 15 lok. 1
Warszawa

Wspaniały człowiek i chirurg . Obiektywny, szczery i bezinteresowny. Wzór do naśladowania w medycynie.

Tomasz Kędziorek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lecznica Stomatologiczna Małgorzata i Tomasz Kędziorek
Pasaż Ursynowski 11 lok.14
02-784 Warszawa

Najlepszy dentysta jakiego spotkałem. Jeśli stać Cię, zdecydowanie polecam. Oczywiście kogoś może wkurzyć, że wizyta kontrolna (10 minut pracy) kosztuje 50 złotych i wszystko inne jest naprawdę drogie (nawet w wawie można mieć 30%-40% taniej), ale za to mamy niesamowity profesjonalizm, absolutny brak bólu - można zasnąć na fotelu. Wadą są też dość odległe terminy, ale to raczej świadczy o tym, że pan Tomasz ma po prostu dużo klientów :).

dr n. med. Grzegorz Benke

Chirurg ogólny, Ortopeda

medicover
Warszawa

Pod każdym względem polecam. Przy pierwszej wizycie konsultacja, badanie USG oraz konieczny zabieg, dały ogromny efekt i natychmiastową ulgę w poruszaniu się. Miałam do czynienia z wieloma ortopedami, ale na takiego profesjonalistę zaangażowanego w pacjenta trafiłam pierwszy raz.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Radosław Samsel

Żenczykowskiego 5/12
00-707 Warszawa

Bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz, cierpliwy mimo zadawania może niestosownych pytań co wynikało ze stresu związanego z chorobą. Polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Konrad Jamiołkowski

Urolog, Chirurg ogólny

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27
04-133 Warszawa

polecam jestem pacjentem jest kompetentny i dokładny.

dr n. med. Marcin Osęka

Chirurg naczyniowy

Warszawa

Pana Doktora wyróżnia wysoki poziom kultury osobistej, życzliwość i profesjonalizm. W najtrudniejszych sytuacjach potrafi być przy pacjencie, dba o udzielenie wsparcia i dobre samopoczucie nie stroniąc od sięgania po dobry humor. Polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena Pułtorak

prof. dr hab. n. hum. Jacek Szmidt

Chirurg naczyniowy

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Najwyższej klasy specjalista, ranga międzynarodowa, konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii ogólnej, ordynator kliniki chirurgii ogólnej i naczyniowej w szpit. na ul. Banacha w W-wie, do tego - i to robi największe wrażenie podczas spotkania z Profesorem - jeden z najbardziej skromnych i uroczych ludzi jakich spotkałem. A wielu spotkałem w życiu. Kontakt - ja odnalazłem profesora przez Przychodnię na ul.. Uniwersyteckiej 5 w W-wie, k. Pl. Narutowicza
Opinia dodana przez: maciej

lekarz Stanisław Strómiłło

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Jest on śwetnym lekarzem, lepszego dotąd nie widziałem. człowiek skromny i wielkiego serca.
Opinia dodana przez: Maciej70

dr n. med. Roman Derdzikowski

Szpital Praski
Widok 10
03-401 Warszawa

zdecydowanie polecam wielka osobowość-Zygmunt Kosiorkiewicz mieszkaniec Tarczyna

dr n. med. Jan Sarzyński

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Po ciężkiej 3 miesięcznej walce wygrałem nowe życie jedynie dzięki Panu doktorowi Sarzyńskiemu. Do tej pory każdy lekarz u którego odbywam wizytę i poznaje moją historię choroby dziwi się, że przeżyłem. Wiem, że lekarze dawali mi 15% szans na przeżycie ale dzięki doświadczeniu i umiejętnościom Pana doktora żyję. Życzę samych sukcesów w pracy i w życiu prywatnym dużo zdrowia i jak najmniej takich trudnych przypadków jak ja. Pozdrawiam M. Szerszeń
Opinia dodana przez: M. Szerszeń

lek. med. Przemysław Sroczyński

Wojskowy Instytut Medyczny
Szaserów
Warszawa

Byłam operowana przez Pana doktora. Baaardzo dziękuję. Jestem zadowolona z operacji, Pan doktor uspokoił mnie, wyciszył i zoperował tak, że pomimo dużego cięcia nie brałam środków przeciwbólowych po zabiegu - tylko te podawane w szpitalu. Uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Pan doktor jest bardzo dobrym chirurgiem i bardzo dobrym człowiekiem. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem. Życzę panu doktorowi zadowolenia z pracy i oczywiście duuuużo zdrowia. Gdybym mogła wpisałabym Panu doktorowi po ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Maciej Stryga

ul. Gwiaździsta 15A/254
01-651 Warszawa

Leczyłam się u p.doktora z powodu owrzodzenia podudzi,szybko zostałam wyleczona zaledwie po 3-ch wizytach .Pan doktór jest człowiekiem o niezwykłej osobowości. B.kompetentny, niezwykle cierpliwy, chętnie odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości .Polecam bez chwili wahania
Opinia dodana przez: Jolanta Grabowska

dr n. med. Bogdan Stodulski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Bardzo doświadczony lekarz z super podejściem do dzieci, nawet bardzo małych. Tłumaczy spokojnie przebieg leczenia i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Człowiek wychodzi z gabinetu spokojny i podbudowany. Polecamy pana doktora. Byliśmy na wizycie w prywatnym centrum medycznym.
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

Chirurg ogólny, Transplantolog

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Nie potrafię wyrazić jak wdzięczny jestem panu profesorowi Kuśmierczykowi. Profesor operował mi zastawkę aortalną i tętniaka aorty. Zrobił to małym cięciem, a w trakcie operacji zdecydował, że zastawkę naprawi a nie wymieni. Jestem 4 miesiące po operacji, normalnie funkcjonuje i uprawiam sport. Inny z profesorów kardiologi na moje pytanie o profesora. Odpowiedział krótko „… złote ręce …”
Opinia dodana przez: Robert Czajkowski

dr n. med. Maciej Chwaliński

Chirurg onkolog, Proktolog

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5
02-304 Warszawa

Według mnie Dr Maciej Chwaliński to bardzo dobry chirurg onkologiczny. Teraz krótka historia. 3 lata temu mój Ojciec zachorował na bardzo rzadki nowotwór GIST. Po 3 latach przyjmowaniu leku -Glivec, który kontrolował chorobę jedna zmiana zaczęła progresować. Pozostałe zarówno w wątrobie jak i w jamie brzusznej były dalej pod kontrolą leku. W centrum onkologii lekarz prowadzący nie chciał podjąć się operacji i usunięcia rosnącego guza ( twierdził, ze to leczenie ...
Opinia dodana przez: Piotr Witkowski

dr Mariusz Jóźwiak

Chirurg onkolog

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska
Warszawa

Pan Doktor Jóźwiak to lekarz z zagrożonego wymarciem gatunku lekarzy. Podjął się zooperowania mnie pomimo, że operacja była bardzo skomplikowana. Operacja przeprowadzona została perfekcyjnie. Pan Doktor każdego dnia czy to przed, czy już po operacji przychodził do mnie codziennie,nie zależnie czy był w pracy, czy miał wolne. Merytoryczny, profesjonalny, opanowany, zaangażowany w wyleczenie pacjenta w 100% przy tym uśmiechnięty, posiadający poczucie humoru. Profesjonalista w każdym calu. W ciężkich chwilach rozmowa ...
Opinia dodana przez: Kamil D.