Warszawa Chirurg Ogólny

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12

27.09.2017 mialam zabieg usunięcia pechęrzyla żółciowego metodą laparoskopwą.Był to pierwszy w życiu mój zabieg operacyjny, bardzo się obawiałam okazało się że zupełnie niepotrzebnie.Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie, zupełnie tak jak opowiadał na pierwszej wizycie dr Rybakiewicz.Jestem bardzo wdzięczna całemu personelowi,a zwłaszcza pielęgniarce p.Danusi, która całą noc po zabiegu przy nas czuwała.Pozdrawiam wszystkich z oddziału chirurgii jednego dnia,a wszystkim niezdecydowanym polecam to miejsce.
Wdzięczna pacjentka 😘

Opinia dodana przez: Katarzyna

Wolny termin: 21 Cze o 13:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg ogólny Warszawa dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Chirurg ogólny Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Lekarz zdziałał cuda z moją narzeczoną. Sporo we dwójkę się zastanawialiśmy nad zabiegiem nieco nosa i korekty brzucha, narzczona chciała przed ślubem zmian o których myślała od dawna. Poszukaliśmy, poczytalismy a podczas konslutacji lekarz okazał się spokojnym i miłycm człowiekiem z bardzo pomocną ręką. wyjaśnił, wytłumaczył i nieco ją uspokoił. Minął już jakiś czas od zabiegu i można śmało powiedzieć, dobrze spełniona misja! Dziękujęmy !

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 25 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Mariusz Dunal

Chirurg ogólny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

100% zadowolenia z leczenia. Bezboleśnie i co najważniejsze znakomite rezultaty. Polecam bo warto. Dodam jeszcze, że mój problem do łatwych nie nalezał :-)

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Bardzo kompetentny facet.

Bardzo kompetentny facet.
Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran.
Tomek Leśnik

Wolny termin: 20 Cze o 13:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela
Wolny termin: 20 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Wolny termin: 20 Cze o 17:30. Sprawdź inny.

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, bez niepotrzebnych "pogaduszek", ale rzeczowy, konkretny, wizyta przebiegała sprawnie, otrzymałam wszystkie potrzebne informacje. Atmosfera w gabinecie tak rzeczowa, że nie czułam żadnego skrępowania podczas mało przyjemnego badania proktologicznego. Bardzo polecam.

Wolny termin: 22 Cze o 08:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Przyjemny i miły specjalista. Zna się na swojej robocie. Diagnoza OK. Jestem zadowolony. Nic do zarzucenia. Polecam bardzo Pana Doktora!