Chirurg Ogólny Wyszków

07-200 Wyszków

Pięć szwów w okolicy oczodołu zrobione przez pana doktora nie na 5, ale na 6 z plusem. Blizna goi się bardzo ładnie, każdy następny lekarz, który to widział był pełen uznania. Dziękuję

Opinia dodana przez: Anna

07-200 Wyszków

Byłam operowana przez Pana Doktora na tarczycę. Polecam wszystkim zainteresowanym osobom.Operacja wykonana fachowo wystawiam ocenę 6.

Opinia dodana przez: Małgorzata

SPZZOZ Wyszków
ulica KEN 1
07-200 Wyszków

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista, z dobrym i wnikliwym podejściem do pacjenta. Widać, że mu naprawdę zależy, żeby pacjentowi pomóc. Polecam z czystym sumieniem. Dziękuję Doktorze.

07-200 Wyszków

Najwspanialszy lekarz jakiego znam , robił mi laparoskopowo zabieg woreczka żółciowego. Dziękuję i polecam . Pułtusk oddając takiego lekarza bardzo dużo stracił, ja też nad tym ubolewam .Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: halina

dr Piotr Kołodziej

Chirurg ogólny, Ortopeda

07-200 Wyszków

Wspaniały specjalista, konkretny i pewny w działaniu. Nawiązuje bezpośredni kontakt z pacjentem.

MEDICAL NZOZ Sp. z o.o.
ulica Okrzei 79
07-200 Wyszków

Bardzo dobry specialista i szybko rozpoznał moja chorobę, godny zaufania i polecenia. Naprawdę polecam.

07-200 Wyszków

Najgorszy chirurg jakiego znam. Nei umie rozpoznac krwiaka w ranie. Powinniscie go wyrzucic, ten Pan nie nadaje sie do pracy na SoR, stary nieuprzejmy dziad.

Opinia dodana przez: Mariusz

Kościuszki 35 B/17