Chirurg Ogólny Zamość

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu- Aparaty Słuchowe Szymoniak Maria
ulica Polna 1 6C.D
22-400 Zamość

Takich lekarzy jak dr. Durakiewicz, mistrzów w swoim fachu nam potrzeba. Dziękuję za mistrzowsko przeprowadzoną operację. Z.P.

Opinia dodana przez: P.Z.

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Od ponad czterech lat, jestem pacjentem Pana Doktora i wiem, jak wiele Mu zawdzięczam. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Karol

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Super lekarz, wysokie kompetencje, zdrowe podejście do każdego pacjenta, uprzejmy i dokładny w tłumaczeniu, poświęca bardzo dużo czasu na tłumaczenie objawów chorobowych i leczenia. Jest godny polecenia.

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Andrzej Janda

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Pan doktor to lekarz profesjonalista w swojej dziedzinie, wirtuoz kardiochirurgii i przyjaciel pacjenta, wsłuchany, wspierający, rozsądny, a jednocześnie motywujący i jak trzeba dyscyplinujący. O takim lekarzu marzy każdy pacjent, który może z pełnym zaufaniem oddać w Jego ręce swoje zdrowie. ...

Panie doktorze dziękujemy za wszystko z całego serca
- Mieczysław K. z rodziną.

Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Andrzej Traczyk

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDLUX J. Pukaluk
ulica Lipska 28
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz, ma dobre podejście do pacjenta, miły sympatyczny, wie co robi.Pomimo swojej specjalizacji nie jest wypalony zawodowo.Polecam

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Lekarz Jan Adamczyk jest specjalistą godnym polecenia. Wykonuje profesjonalnie zabiegi, jest uprzejmy dla pacjentów.

"Puls"

22-400 Zamość

Profesjonalizm, dokładność, spokój, precyzja, empatia, zainteresowanie zdrowiem i problemami pacjenta, również uśmiech jakże ważny w stosunkach międzyludzkich... Takimi cechami wyróżnia się Pan doktor Marek Nowosielecki. Najlepszy lekarz i specjalista! Polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Zakład Endoskopii