Chirurg Onkolog W Okolicach Bytom Odrzański

Stanisław Staniul

Chirurg urazowy, Chirurg onkolog

Sulechów

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny.Swoją postawa wzbudza bezgraniczne (moje) zaufanie.
Jest wielkim fachowcem - doskonały chirurg onkolog. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga i onkologa i chcą rozmawiać z bardzo przyjaznym lekarzem polecam Doktora Staniula.
Jest szefem oddziału chirurgicznego, bardzo dobrego oddziału. Cały personel stwarza ciepłą, życzliwą dla pacjentów atmosferę.

Chociaż szpital znajduje się w małym miasteczku, to ten Oddział ma (nie przesadzam) europejskie standardy.
Panie Doktorze proszę nie zmieniać "kierunku". My pacjenci tego potrzebujemy. Nie wszystko można "zwalać" na trudną sytuację w służbie Zdrowia. Uprzejmość, szacunek do drugiego człowieka, cierpliwość, i.t.d...., tego nie zawierają kontrakty z NFZ.
Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: airam50 firlejmaria

zoz lubin
lubin bema 6
Lubin

Jestem bardzo zadowolona z operacji pan doktor jest bardzo miły zabija swoim podejściem do pacjenta cały strach i jest świetnym chirurgiem wszystkim co potrzebują pomocy onkologii czy chirurgii bardzo
polecam dr Krzysztofa Januszewskiego również pani pielęgniarka jest bardzo miła i taka troskliwa

Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Ryszard Fenc

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUS"
Polna 19
59-300 Lubin

Rzeczowy, konkretny lekarz. Trzy lata temu pomógł wyjść mojej mamie z nowotworu. Szyka decyzja, szybka operacja i leczenie. Jesteśmy mu wdzięczne. Fakt, że jest bezpośredni i nie owija w "bawełnę" , ale jest to lekarz z sercem (nie oczekuje niczego w zamian). Pozdrawiamy Pana doktora!

Opinia dodana przez: anonim

lekarz Andrzej Grzęda

Leśna 8
Lubin

Czytając opinie na temat tego lekarza obawialam sie troche wizyty u niego, jednak bezpodstawnie. Przede wszystkim interesuje sie pacjentem, nie tak jak pozostali koledzy po fachu. W dzien operacji jeszcze dokladnie mnie zbadal a juz po zabiegu wytlumaczyl co wycieli, czego sie jeszcze doszukali i pocieszyl ze wynik histopatologiczny powinien byc ok :) Jestem bardzo zadowolona zwlaszcza ze do kolezanki (ktora ze mna lezala na sali) chirurg operujacy ja ani razu nie odwiedzil, a o tym ze moze juz wyjsc do domu dowiedziala sie przypadkiem na korytazu szpitala. Lekarz odpowiadał na moje pytania dotyczace choroby wyczerujaco i był bardzo przyjaznie nastawiony, polecam wszystkim ktorzy szukaja dobrego onkologa-chirurga.

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

tO WSPANIAŁY CZŁOWIEK I WSPANIAŁY LEKARZ. WIELKA WIEDZA I WIELKA KLASA. LECZYŁ MOJĄ SIOSTRĘ GDZIE BARDZO CIĘŻKO CHOROWAŁA WROCŁAW SPAPRAŁ A ON URATOWAŁ JEJ ŻYCIE ,O MOJA CÓRKĘ TEŻ ZADBAŁ A TERAZ O MNIE . UFAM JEMU JAK NIKOMU NA SWIECIE JESLI CHODZI O LEKARZA CUDOWNY LEKARZ

Opinia dodana przez: bozena

lekarz Elżbieta Koczur-Szozda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Dolnośląskie
ulica kard. Bolesława Kominka 7
59-101 Polkowice

lekarz Bogusław Staniul

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii ZOLiT Wdziękońska, Hryniewicz sp.j.
ul. Wandy 27/5

lekarz Leszek Siemion