Chirurg Onkolog W Okolicach Nowy Wiśnicz

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2

Polecam wszystkim Pana Doktora- jest to człowiek niezwykle ciepły, kompetentny i chętny do pomocy. Wycinałam u Pana Doktora 2 znamiona i zabieg wspominam niemalże z przyjemnością :) - rany ładnie się zagoiły a blizny są niewielkie. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak Pan Doktor Kurek.

Opinia dodana przez: Agata22 bizu10

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25

Za pośrednictwem tej strony chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi doc. Adamowi Byśkowi za opiekę nad naszym synkiem ( usunięcie guza - neuroblastoma ), za poświęcony czas oraz za bardzo cenne uwagi których Pan Doktor udzielił nam podczas naszego krótkiego pobytu w Krakowie. Za to wszystko jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy - takich lekarzy ze świeczką szukać. Życzymy również dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym

lekarz Dorota Szymańska

Wadowice

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tak uprzejmego lekarza, który poświęcił mi czas na wytłumaczenie przebiegu mojej choroby. Obecnie rzadko się trafia na uśmiechniętego lekarza który na samym początku wzbudza zaufanie pacjenta. Polecam wszystkim miłą Panią doktor. Wyrazy szacunku od wdzięcznej pacjentki Łęczyckiej Melisy.

lekarz Irena Hanusiak-Makuła

ul. Do Pociesznej Wody 13
34-700 Rabka-Zdrój

Wspaniała, cierpliwa lekarka skupiająca się na pacjencie i praktykująca medycynę w sposób, który, niestety, zanika.

Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Jacek Tabor

ulica Garncarska 1

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam

Opinia dodana przez: KateC

lekarz Jacek Stanula

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Pan Doktor Jacek Stanula to wspaniały lekarz. Jestem mu wdzięczna za to, że podjął się skomplikowanej operacji, która zakończyła się sukcesem, a także pozwoliła na uniknięcie stomii. Pan Doktor jest nie tylko świetnym chirurgiem, ale przede wszystkim dobrym, bezinteresownym człowiekiem. W trakcie leczenia nigdy nie okazał obojętności, zawsze był dla mnie miły i uśmiechnięty, co niejednokrotnie podnosiło na duchu. Jednym słowem - prawdziwy lekarz z powołania. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka
Chirurg onkolog Kraków dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Medycyna estetyczna, Chirurg onkolog

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Chirurg onkolog Kraków dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Trafiłam do Pani Doktor w czerwcu z diagnozą wieloogniskowego raka naciekowego, sparaliżowana strachem, traktowana przez poprzednich lekarzy na zasadach "następny proszę".

Pani Doktor rozmawiała ze mną przez godzinę na spokojnie tłumacząc czym jest ta choroba, jakie mamy możliwości leczenia, ani przez ułamek sekundy nie dała mi odczuć, że czas wizyty dobiegł końca. Wyjaśniła mi wszystko od A do Z co pozwoliło mi spojrzeć na chorobę z zupełnie innej strony. Dzięki Pani Doktor przekułam mój strach w siłę. Dziś jestem po zabiegu mastektomii z jednoczasową rekonstrukcją i jak pokazały późniejsze wyniki histopatu to było najlepsze rozwiązanie. Po zabiegu, w szpitalu, Pani Doktor osobiście troszczyła się o wszystkie swoje pacjentki leżące na oddziale. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. W dniu wolnym od pracy przyjechała do szpitala by zbadać mnie i sprawdzić czy mogę wyjść do domu.
Mogłabym tak opisywać wiele sytuacji, których doświadczyłam ze strony Pani Doktor, świadczących nie tylko o profesjonalizmie, ale także o tym, że jest Ona dobrym pełnym empatii człowiekiem.
Obecnie przede mną leczenie uzupełniające, ale strach przed rakiem już mnie nie paraliżuje , bo wiem że jestem pod opieką tak wspaniałego lekarza jak Pani Doktor :)
Pani Doktor.. moja Pani Doktor, uratowała mi życie w każdym możliwym tego słowa znaczeniu. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Piotr Knap

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Dr Tomasz Knap, to lekarz, który sprawia, że chce się żyć. Jeśli ktoś straci wiarę w kompetencje, profesjonalizm serdeczność, zrozumienie lekarza, którego opiece się poddał, koniecznie musi poznać pana doktora Knapa. Polecam .

Opinia dodana przez: Maria Seregiet

Piotr Faron

Urolog, Onkolog

Szpital Onkologiczny UJ
Gancarska 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz . Rzeczowy oddany pacjentom nie zbywa medycznymi terminami( nie wszystkim zrozumiałe.) ze spokojem polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof