Lekarze Chirurg onkolog Radom

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Angiomedicus Centrum Flebologii i Laseroterapii
Tęczowa 39
26-604 Radom

Jestem po zabiegu EVLA. Zabieg odbył sie po tygodniu od pierwszej wizyty, wiec bardzo szybko. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia, stawia diagnoze i proponuje skuteczne leczenie. Jest kompetentny i pełen profesjonalizmu. Sam zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie. Podczas niego Pan Doktor uważnie tłumaczył co po kolei będzie robił. Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem w ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Orczykowski

WSzS w Radomiu
26-600 Radom

Wspaniały lekarz fachowiec ma doskonały zespół lekarzy i pielęgniarek .po mimo pandemi koronawirusa na OIOM jak i na oddziale znakomita opieka . Podziękowania dla Pana doktora i całego zespołu za uratowanie życia .Pacjent z wypadku na motorze z 19.04.2020 R.T. Dziękuję
Opinia dodana przez: rafał
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Chirurg stomatolog
                                       lek. stom. Radosław Jaworski

lek. stom. Radosław Jaworski

Unident Gabinet Stomatologii
Piłsudskiego 4
26-600 Radom

Bardzo polecam, strach przed usunięciem zęba od razu przeszedł po wstępnej rozmowie, bo szybko się można zorientować, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Bezbolesny i szybki zabieg.
Opinia dodana przez: Daria

lek. med. Łukasz Kasprzak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Takich lekarzy jak dr. Łukasz Kasprzak jest nie wielu. Zna się na swojej pracy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Nie zbywa pacjenta po 5 minutach wizyty. Bardzo dokładnie obejrzał kolano mojej córki, wykonał USG i powiedział co dalej. Skończyło się na artoskopii. Ale gdyby nie dobrze postawiona diagnoza przez doktora to do tej pory byłybyśmy w punkcie wyjścia. Dr. Łukasz Kasprzak to dobry lekarz i równie dobry ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr Łukasz Gawroński

26-600 Radom

To specjalista ,lekarz z ogromnym sercem,empatią i powołaniem.Moim zdaniem najlepszy chirurg, proktolog w Radomiu.Cierpliwy,słuchający pacjenta, z ogromnym doświadczeniem i precyzją.Dzieki niemu mogę normalnie siedzieć,pracować i funkcjonować.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Fawaz Ahmad

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

Naprawdę godny polecenia robiłam usg u doktora sprawdzał kilka razy i dokładnie wszystko powiedział POLECAM
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Ewa  Wrochna

lek. dent. Ewa Wrochna

Centralne medyczne laboratorium diagnostyczne
Tochtermana 1
26-610 Radom

Bardzo polecam panią Ewę. Profesjonalizm, życzliwość, w gabinecie zawsze miła atmosfera. Dziękuję za bezbolesne wyleczenie zębów :))))
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Arkadiusz Wdowik

Chirurg naczyniowy

Venomedica
ulica Pamięci Katynia 12a
26-600 Radom

Godny polecenia lekarz,jedyny z tej dziedziny który podjął się mojego leczenia i nie widział tak jak inni potrzeby tradycyjnego cięcia.Dziś mam zdrowe ładne nogi bez żylaków.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Piotr Roczniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Północna 11
26-600 Radom

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

lek. med. Vitalii Zaft

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Świetny fachowiec, dobry człowiek! Udany zabieg operacyjny łokcia u córki! Szybki powrót do zdrowia! Bardzo dziękujemy za pomoc! Rodzice Mai!

Małgorzata Dulska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Łąkowa 48
Radom

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)
Opinia dodana przez: 1polly

dr n. med. Andrzej Wypyski

Chirurg dziecięcy, Traumatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Radom

Polecamy wszystkim Pana dr Wypyskiego - wykonywał zabieg wycięcia torbieli około pępkowej wraz z pępkiem u naszej 6-letniej córki w szpitalu na Józefowie (córka miała przewlekły, nawracający wyciek wydzieliny z pępka). Nie sądziliśmy, że w Radomiu spotkamy jeszcze takiego zaangażowanego, profesjonalnego lekarza, a jednocześnie serdecznego człowieka! Z Panem dr Wypyskim mieliśmy kontakt przez ok. 5 m-cy - zawsze poświęcał nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy, odpowiadał na nasze pytania, wątpliwości w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Katarzyna Wiśniewska

Chirurg dziecięcy

NZOZ Beata Deryńska
Ks. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Specjalista w kazdym calu. Lekarz z powołania. Podchodzi z sercem i empatią do kazdego swojego pacjenta

dr n. med. Bolesław Linda

Chirurg ogólny, Traumatolog

ulica Niedziałkowskiego 24/3
26-600 Radom

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

lekarz Wojciech Papiewski

Onkolog, Pulmonolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Pan Doktor bardzo mi pomógł. Gdy inni nie poswiecali mi czasu zajal sie mna calym sercem. Polecam !!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Grzegorz Szczęśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Doktor Grzegorz Szczęśniak to dobry fachowiec, miły człowiek. Odpowie na każde pytanie pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Tadeusz Szczerbiński

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Radental"
Daszyńskiego 3
26-600 Radom

Najlepszy stomatolog w Radomiu, jak nie w całej Polsce! Tanio, profesjonalnie i miło! Polecam wszystkim! MIODZIO!
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Jacek Sobaszek

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Polecam pana doktora z calego serca.Uprzejmy wszystko dokladnie i szczegółowo wyjasnia.Oby wiecej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Robert Rojewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
26-600 Radom

Godny polecenia lekarz. Pomógł mi w bardzo uciążliwej dolegliwości. Nadzwyczaj szybko doszedłem do siebie. Sympatyczny facet.
Opinia dodana przez: Marek M

lek. dent. Piotr Łasiński

Przychodnia Stomatologiczna Ewa Pora
ulica Wodna 26
26-600 Radom

Ponad 10 lat temu leczyłem się u tego stomatologa o specj. chirurgii w klinice MSWiA. Poleciła mi go moja przyjaciółka. Usuwał mi korzeń zęba, wykonał mi leczenie endodentyczne trzech zębów i kilka ubytków wypełnił testowanym materiałem. Przyznam, że plomby w jego wykonaniu wciąż są w dobrym stanie, co jest rzadkością. Dr Piotr Łasiński jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu w stosunku do pacjenta. Konkretnie przedstawia ...
Opinia dodana przez: Piotr Z.