Chirurg Onkolog Warszawa

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska

Witam
Czy ktos z Państwa może wie czy Pan doktor przyjmuje tylko na Wawelskiej czy ma prywatna praktykę bardzo proszę o kontakt walenciakjustyna@o2.pl

Witam

Opinia dodana przez: Justyna

Centrum Onkologii

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Pan doktor operował mnie na Madalińskiego w 2016 r. Szkoda że już tam nie pracuje-wielka strata i dla pacjentów i dla szpitala.

Opinia dodana przez: Agnieszka

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

WSPANIAŁY LEKARZ.i WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!! Nie wyobrażałam sobie , że tacy lekarze jeszcze są...od pierwszej wizyty czułam , że mam do czynienia z prawdziwym profesjonalistą, człowiekiem pełnym wrażliwości i podejściem, z którym nigdy do tej pory się nie spotkałam. Wiedziałam, że nie mogłam trafić w lepsze ręcę. Pan doktor to człowiek z ogromną wiedzą, ma doskonały kontakt z pacjentem, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i fachowo, poświęca pacjentowi dużo czasu . Dziękuję to za mało....życzę Panu doktorowi wszystkiego co najlepsze bo na to zasługuje jak mało kto.
Wszystkim polecam ....

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Wolski
Kasprzaka 17

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci które nie zawsze miały sens, zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i ich rodziców, nawet po 10 latach po leczeniu poznawał swoich pacjentów i po takim długim czasie nie odmówił konsultacji i pomocy. Trafić w życiu na taką wspaniałą osobę to wielkie szczęście. Niestety ten wspaniały człowiek odszedł od nas już na zawsze 24 grudnia 2012r. Niechaj odpoczywa w pokoju

Opinia dodana przez: Sonia

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
ul. Lentza 35

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii

Wyjątkowy lekarz, w pełni ufam jego opinii. Wiem, ze ma ogromne doświadczenie i doskonale potrafi rozpoznać znamiona, z którymi może być problem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Wirginiusz Dziewirski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Świetny specjalista, mimo że ma się nadzieję że nie trafi się nigdy do onkologa to jednak się zdarza ale doktor Dziewirski jest bardzo dobrym lekarzem i dzięki niemu możemy jeszcze cieszyć się z obecności wśród nas naszego dziadka. Polecamy!

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)

PAN DR. JACEK PIECHOCKI NIE TYLKO JEST ŚWIETNYM CHIRURGIEM ALE I WSPANIAŁYM, DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

Torakochirurg Warszawa dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.