Chirurg Onkolog Warszawa

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska

Nadzwyczajny człowiek, lekarz z powołania, fachowiec i profesjonalista najwyższej klasy!!!! takich ludzi już się nie spotyka. Operował mojego tatę dwa razy rak jelita grubego, szczery do bólu "żołnierz", ale poświęcał się i angażował na całego!!! konkretnie i rzeczowo; zawsze punktualnie w poradni, sprawnie i kompetentnie obsługiwał pacjentów; interesował się tatą nawet w trakcie chemioterapii; dzięki niemu udało nam się przedłużyć cenny czas o 2 lata.... w sytuacji kiedy już wiedzieliśmy, że się nic więcej nie da zrobić nie odesłał mnie z kwitkiem, zadeklarował, że może tatę zobaczyć, aby się lepiej poczuł psychicznie, coś niesamowitego....

Opinia dodana przez: PanDora

Centrum Onkologii

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Pan doktor operował mnie na Madalińskiego w 2016 r. Szkoda że już tam nie pracuje-wielka strata i dla pacjentów i dla szpitala.

Opinia dodana przez: Agnieszka

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

Modliłam się, aby Pan Bóg polecił mi godnego specjalistę w mojej chorobie nowotworowej sutka piersi.I właśnie wszystkie kroki skierowane były na szpital w Warszawie na ul. Szaserów i trafiłam bezwiednie na dr. Zbigniewa Zarębę.Wspaniały lekarz,spokojny, a przede wszystkim człowiek, godny zaufania i polecenia. Przed operacją, jak również po, zajmuje się sam pacjentką z profesjonalnym podejściem,bez żadnej krępacji pytałam się o wszystko, a on odpowiadał na wszystkie moje pytania z cierpliwością.Jestem w trakcie leczenia, a czuję się podbudowana psychicznie.
Dziękuję Bogu, że oddał mnie w opiekę takiemu lekarzowi.
Bardzo wdzięczna pacjętka

Szpital Wolski
Kasprzaka 17

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci które nie zawsze miały sens, zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i ich rodziców, nawet po 10 latach po leczeniu poznawał swoich pacjentów i po takim długim czasie nie odmówił konsultacji i pomocy. Trafić w życiu na taką wspaniałą osobę to wielkie szczęście. Niestety ten wspaniały człowiek odszedł od nas już na zawsze 24 grudnia 2012r. Niechaj odpoczywa w pokoju

Opinia dodana przez: Sonia

lek. med. Piotr Ciszewski

Proktolog, Onkolog

wizyta już od 100

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
ul. Lentza 35

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii

Wyjątkowy lekarz, w pełni ufam jego opinii. Wiem, ze ma ogromne doświadczenie i doskonale potrafi rozpoznać znamiona, z którymi może być problem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Wirginiusz Dziewirski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

wizyta już od 70

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Pan Doktor prowadził leczenie mojego taty, teraz kiedy jest już po wszystkim i tata jest zdrowy możemy wystawić Panu Doktorowi pozytywną opinię, może na początku nie jest za bardzo wylewny ale jest bardzo kompetentny a na kolejnych wizytach mówi coraz więcej. Polecamy!!

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)

PAN DR. JACEK PIECHOCKI NIE TYLKO JEST ŚWIETNYM CHIRURGIEM ALE I WSPANIAŁYM, DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)

Człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu, rozsądny, a przy tym ciepły , wyrozumiały i miły człowiek. Podziwiam jego opanowanie w krytycznych sytuacjach i empatyczne podejście do cierpiącego człowieka.

Chirurdzy onkolodzy w mieście Warszawa