Lekarze Chirurg onkolog Warszawa

dr Mariusz Jóźwiak

Chirurg onkolog

Warszawa

Pan Doktor Jóźwiak to lekarz z zagrożonego wymarciem gatunku lekarzy. Podjął się zooperowania mnie pomimo, że operacja była bardzo skomplikowana. Operacja przeprowadzona została perfekcyjnie. Pan Doktor każdego dnia czy to przed, czy już po operacji przychodził do mnie codziennie,nie zależnie czy był w pracy, czy miał wolne. Merytoryczny, profesjonalny, opanowany, zaangażowany w wyleczenie pacjenta w 100% przy tym uśmiechnięty, posiadający poczucie humoru. Profesjonalista w każdym calu. W ciężkich chwilach rozmowa ...
Opinia dodana przez: Kamil D.

dr Artur Binda

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Warszawa Czerniakowska
Czerniakowska 231
00-416 Warszawa

Potwierdzam, że Pan Binda to świetny specjalista jeśli chodzi o terapie związane z otyłości Dzięki niemu po latach zaniedbań jakoś zmieniłam dietę i tracę kilogramy. Polecam wszystkim, a jednocześnie dotarcie do PanMedic dzięki temu, żę to blisko metra w Centrum nie ma żądnego problemu.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Serdeczne podziękowania dla Pana doktora za poświęcenie i profesjonalizm w opiece podczas mojego pobytu w szpitalu. Pana troskliwa opieka i zaangażowanie są nieocenione. Pańska postawa i wsparcie pomogły mi przetrwać trudne chwile. Dziękuję za to, że jest Pan lekarzem, który swoją pracę traktuje z powołaniem, empatią i pasją . Z wyrazami szacunku Teresa Sierocka
Opinia dodana przez: Teresa Sierocka

lekarz Daniel Leszczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Leczę się u doktora Daniela Leszczyńskiego od wielu lat. Mam do niego 100% zaufanie. Robi wszystko aby zapewnić mi bezpieczeństwo (jak mawia - nie przeoczyć czegoś) przy możliwie minimalnym obciążeniu mojego organizmu. Zawsze szczegółowo omawiamy sytuację i możliwe drogi działania. Jak rzadko który lekarz dr Leszczyński umie słuchać pacjenta, objaśniać dostępne opcje i wspólnie z pacjentem (a nie ex cathedra) podejmować decyzję. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Michał
Trafiliśmy w ręce Pani profesor w listopadzie w IMiD, gdzie wykryto rzadką wadę płodu (double bubble czyli zarośnięta dwunastnica) w ramach perinatalnego badania. Mimo dużej ilości pracy (Pani profesor jest kierownikiem kliniki chirurgii oraz operuje) dostałam 2 konsultacji przed zabiegiem z wyjaśnieniem wszystkich szczegółów oraz zaangażowanie po urodzeniu córki, kiedy Pani profesor zleciła badania, przeprowadziła zabieg w drugiej dobie życia dziecka oraz odpowiedziała po tym na wszystkie moje pytania. W ...
Opinia dodana przez: Anastazja
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Krzysztof Szala

dr n. med. Krzysztof Szala

Chirurg naczyniowy, Chirurg onkolog

SKJ CENTRUM MEDYCZNE
ul. Kosiarzy 35
02-953 Warszawa

Rozpaczliwie szukałam lekarza który wykona usg odbytu pod kątem diagnozy przetoki. Umówiłam się na taką wizytę u pana doktora , niemniej jednak po zbadaniu stwierdził że nie ma podstaw do obaw bo to nie przetoka a w związku z tym nie ma konieczności USG. Za wizytę razem z maścią którą zalecił i którą zakupiłam w recepcji jego kliniki zapłaciłam ok 280 zł. Za dwa zmuszona byłam udać się do innego ...
Opinia dodana przez: Iwona
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr Łukasz Antolak

dr Łukasz Antolak

Chirurg ogólny, Traumatolog

Centrum Medyczne Gamma
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

No tak, same 5, ale taka jest o nim prawda. Inteligentny, sumienny a przede wszystkim fachowiec. Jeśli ktoś lubi wiedzieć to cierpliwie wytłumaczy ale jeśli nie masz smykałki do analizowania to i bez obaw i wnikania można spokojnie przyjąć to co zaleci. W moim przypadku i znajomego zrobił to trafnie i pomógł. No i zachował wrażliwość i empatię co udaje się niewielu lekarzom. Jeśli chodzi o koszty to nie nabija ...
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Eryk Chrapowicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Warszawa

Pan doktor operował mnie dwukrotnie: w grudniu 2018 oraz w grudniu 2019. I gdyby nie przytrafił mi się pobyt w szpitalu na Solcu /2020r/ z ostrym zapaleniem wyrostka, to uważałabym poprzednie zabiegi i kontakt z chirurgiem za wzorcowy. Ale jak się okazuje nie tylko. Pan doktor z dużą wiedzą, chętnie odpowiadający na każde pytanie. wzbudzający zaufanie i pewność, że wie co robi. Na wizycie nie ma się wrażenia pośpiechu i ...
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Paweł Piotrowski

Chirurg onkolog

Warszawa

Dr Piotrowski operował mnie w SCO-rak piersi. Jestem bardzo zadowolona. Wykonał mastektomię z jednoczesną rekonstrukcją. Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Świetny chirurg. Oddział którym kieruje w Siedlcach bardzo polecam. Warunki świetne, personel super bardzo dba aby nie czuć bólu po operacji. Czyściutko, bardzo dobre jedzenie. POLECAM doktora i SCO.
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Maria Sowa-Molska

Marszałkowska 84/92
01-514 Warszawa

Operowałam powieki u doktork Molskiej. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Wcześniej miałam straszne worki pod oczami, nie wyglądało to estetycznie a na dodatek strasznie postarzało. Po operacji wyglądam o wiele lepiej, znajomi mówią, że odmłodniałam. Zanim zdecydowałam się na operację chodziłam do wielu lekarzy. Doktor Molska wzbudziła moje zaufanie, bo jest konkretna i rzeczowa, a do tego ma wiele lat doświadczenia. Polecam klinikę Malię.

lekarz Marek Sikora

Jana III Sobieskiego 18
Warszawa

Świetny chirurg i profesjonalne podejście do pacjenta. Mój zabieg czy operacją to podobno prosta sprawa ale jestem mu wdzięczny za wszystko. Personel cały chirurgii ogólnej szpitala w Otwocku przy ul. Stefana Batorego fantastyczny. No i jako pacjent też trzeba być dla nich człowiekiem i wszystko gra. Jeszcze raz dziękuję.
Opinia dodana przez: Sebastian

Artur Skutecki

Chirurg stomatolog

Best Way Dent
Jana Kazimierza 32
Warszawa

Nic więcej tylko wow. Od małego mam fobię, samo przejście obok gabinetu stomatologicznego sprawiało u mnie lęki. U innego dentysty zdarzało mi się nawet tracić przytomność. Pan Artur jest zdecydowanie profesjonalistą z powołaniem. Na początku wizyty nie potrafiłem się uspokoić i cały się trząsłem. Miałem problem utrzymać kubek z wodą. Spędziłem w gabinecie przeszło dwie godziny i już po godzinie czułem się na tyle komfortowo, że miałem ochotę się zdrzemnąć ...
Opinia dodana przez: Kajetan

lekarz Lidia Popławska

Onkolog, Internista

Warszawa

Pani Dktor jest fantastycznym lekarzem. Ma dużo cierpliwości do pacjenta. Wysłucha do końca. Dzięki niej jeszcze poruszam się po tym świecie. Bardzo dziękuję Droga Pani Doktor. Waldemar Ś
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle milym i rzeczowym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy jest cierpliwy i uwaznie słucha. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba nie spieszy się.To przyjemność mieć kontakt z Panem Doktorem a przede wszystkim mieć poczucie bycia w dobrych rekach. Polecam i cieszę się ze moglam byc konsultowana przez Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Sławomir Żarek

Chirurg ogólny, Traumatolog

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Warszawa

Super wizyta, lekarz uprzejmy, bez pospiechu udzielił szczegółowych wyjaśnień na temat leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Grażyna Jóźwiak

al. 3 Maja 7 lok. 17
Warszawa

Profesjonalistka w swoim zawodzie, wzbudzająca zaufanie a przy tym wyrózniająca się dużą kulturą osobistą. Miła,ciepła,łatwo nawiązuję sie z nią kontakt werbalny.Dla mnie jest wzorem lekarza wykonującego nie tylko zawód zgodnie z zasadami etyki lekarskiej ale również przyjaznego pacjentom.Pana doktor znam od kilku lat i nie zamieniłabym nażadną inną. Serdecznie polecam.Hanna M

dr Halina Kulicka

ul. gen. Zajączka 11 lok. C 4A
Warszawa

bardzo dobry lekarz polecam każdemu ,bardzo uprzejma pani tłumaczy pacjentowi jak przebiega operacja jak i rownież lekarz godny zaufania dziękuję

lekarz Dorota Leonowicz

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Świetna lekarka, profesjonalna, miła, uprzejma, cierpliwa. Robiła mi biopsję i operacje. Zajęła się mną jak kimś bliskim, chociaż mnie pierwszy raz na oczy widziała. Szczerze polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Dorota Castricum

dr n. med. Włodzimierz Jóźwiak

Chirurg ogólny, Gastrolog

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72
01-134 Warszawa

Szybkie i sprawne badanie, właściwa diagnoza. Zostałam skierowana do szpitala gdzie dr Jóźwiak wraz z dr D. Sarti wykonali operację. Wszystko fachowo i profesjonalnie. Właściwe, uprzejme podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Piotr Porzycki

Chirurg naczyniowy

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Warszawa Czerniakowska
Czerniakowska 231
00-416 Warszawa

Chodzę na kontrolę już kilka lat. Wcześniej poddałem się operacji u lekarza. Wszystko OK. Polecam!