Lekarze Chirurg onkolog Warszawa

lekarz Bohdan Dąbrowski

Szepietowska 2/12
01-850 Warszawa

Bardzo dobry i konkretny lekarz.Wspaniały chirurg. Człowiek o wysokiej kulturze niezwykle uprzejmy.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marianna

Ewa Flis-Szombara

Onkolog

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Pani Ewa jest bardzo kompetentną i miłą specjalistką w swoim fachu. Posiada bardzo dużą cierpliwość i sympatje do ludzi. Bardzo gorąco ją polecam

lek. dent. Piotr Łasiński

Chirurg stomatolog

Puławska 233/lok. J
02-715 Warszawa

Ponad 10 lat temu leczyłem się u tego stomatologa o specj. chirurgii w klinice MSWiA. Poleciła mi go moja przyjaciółka. Usuwał mi korzeń zęba, wykonał mi leczenie endodentyczne trzech zębów i kilka ubytków wypełnił testowanym materiałem. Przyznam, że plomby w jego wykonaniu wciąż są w dobrym stanie, co jest rzadkością. Dr Piotr Łasiński jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu w stosunku do pacjenta. Konkretnie przedstawia ...
Opinia dodana przez: Piotr Z.

lekarz Ewa Janaszewska

Urolog, Chirurg ogólny

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Pierwszy kontakt 2000r.Zostałem rzeczywiście zbadany. Fachowa opieka lekarska,doprowadziła do zachamowania rozrostu prostaty i uniknołem operacji.Uważam że jest lekażem bardzo odpowiedzialnym, wymagającym współpracy.Na prostate jestem leczony od 1995r.Uważam panią doktor za wzorowego lekarza i polecam.

Adam Szczypiorski

Chirurg plastyczny, Psychiatra

Szpital MSWiA
Wołowska
Warszawa

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, przybliżył mi w prostych słowach - co mi jest. Jestem prawie , po leczeniu - ale chodzę bo się przyzwyczaiłam do rozmów z panem doktorem - jest taki otwarty ...no i nie pogania że czax się kończy :-) Ewa
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Arkadiusz Ciupak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Poezji 2
05-077 Warszawa

Wspaniały, skromny i kompetentny lekarz. W rozmowie z pacjentem nie stwarza dystansu. W 2009 r. przeprowadził mojej mamie bardzo skomplikowany zabieg resekcji trzustki (guz trzustki) i nie wystąpiły żadne powikłania pooperacyjne. Upłynęło 8 lat, mama ma się dobrze, a Pan doktor awansował w szpitalu na Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa. A ja nie znalazłam wcześniej czasu by wystawić panu doktorowi opinię. Robię to dziś. Zasłużony awans. Panie doktorze... bardzo raz jeszcze ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Katarzyna Waśniewska

Onkolog

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Wspaniała pani doktor. Trafiłam do doktor z dotkliwymi bólami po operacji onkologicznej oraz w złym stanie psychicznym. Pani doktor nie zbagatelizowala moich problemów, dała skierowania na różnorodne badania. Postawiła też wstępnie diagnozę, która się ,na szczęście sprawdziła. Oby wszyscy lekarze byli tak empatyczni i kompetentni. Dziękuję z całego serca.
Opinia dodana przez: Marzanna

lek. med. Jarosław Rosochacki

02-801 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona . Wspaniały specjalista, profesjonalizm i życzliwośc to cechy przewodnie :-). POLECAM

Jacek Wojtanowski

Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
04-073 Warszawa

Bardzo dobry lekarz , miły i sympatyczny , bardzo delikatny mimo swojej postury , wyrozumiały ,skromny ,dbający o pacjenta.
Opinia dodana przez: GRAŻYNA

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Mazovia
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 47/u15
02-797 Warszawa

Badanie naszego dziecka szczegółowe, ale lekarz bardzo niemiły, kpiący, nie pozwalał dojść do słowa. Była to wizyta prywatna w Mazovii. Ciekawe jak pan doktor zachowuje się na wizytach państwowych... Fachowość w wykonywaniu zawodu to nie wszystko. Kultura osobista i traktowanie z godnością drugiego człowieka jest bardzo pożądanym dodatkiem, a tego niestety nie było. Ogólnie nie polecam. Ogromny niesmak niegrzecznym zachowaniem lekarza po wizycie pozostał mi i mężowi do dzisiaj.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Jakub Radziszewski

Chirurg onkolog

ul.Roentgena
Warszawa

Przede wszystkim wspaniały człowiek!!!! Przesympatyczny!!!! . Opiekował się mna w czasie całego pobyty w szpitalu. Operowali mnie razem z prof. Mariuszem Bidzinski. To była ekipa!!! Dzisiaj już takich lekarzy nie ma. A był to rok 2001. Mam pełny szacunek do tych lekarzy. Wspaniali, oddani swojej pracy, z dużą wiedzą lekarska. Życzę dalszych sukcesow!!!
Opinia dodana przez: Bozena

dr Wanda Badowska

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Warszawa

Pani doktor jest świetnym specjalista. Ma przeogromną wiedzę. Moje dziecko w żadnym gabinecie nie było tak dokładnie zbadane. Wnikliwie słucha rodzica, skrupulatnie notuje i składa wszystko w całość. Nie bagatelizuje objawów, które przez poprzednich lekarzy były lekceważone. Odpowiada na wszystkie pytania, nie odsyła z przysłowiowym kwitkiem. Polecam!

prof. dr hab. Jacek Kowalczewski

Ortopeda, Traumatolog

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
02-201 Warszawa

Szpital dr Grucy w Otwocku spędziłem tam ogółem przeszło dwa miesiące miałem trzy operacje. Endoproteza biodra oraz endoproteza kolana dwie operacje na nodze. Gdyby nie lekarze z tego właśnie szpitala miałbym krótko mówiąc przesrane życie ponieważ w 2016 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu na wskutek czego miałem złamaną nogę (kłykieć) i rękę. mój "wspaniały" szpital w Oleśnicy wsadził mi nogę na 3 miesiące i temat zamknięty po trzech miesiącach okazało się ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Wojciech Dąbrowski

02-801 Warszawa

Wspaniały,kompetętny,miły,konkretny lekarz,w 100% mu zaufałam i sie nie pomyliłam,przeprowadził u mnie dwie baaardzo poważne operacje,uratował mi życie i bede mu za to wdzięczna do końca swoich dni. Polecam pana doktora z całego serca,oby takich lekarzy było więcej...

dr hab. n. med. Andrzej Suwara

Ortopeda, Chirurg ortopeda

MEDI HORIZON CLINIC
Domaniewska 39A
02-672 Warszawa

Klinikę Medi Horizon Clinic - poleciła mi znajoma, która wykonywała drobny ortopedyczny zabieg u Doktora. Zapisałam się na wizytę do dr Andrzeja Suwary - i nie żałuję. Bardzo konkretny lekarz, mówi wprost i widać, że potrafi operować. Wykonałam w Klinice zabieg wymiany założonej 2 lata temu endoprotezy biodra - ból niemiłosierny - już następnego dnia po zabiegu ból ustał i rozpoczęła się rehabilitacja. Jestem 1,5 mca po zabiegu i wróciłam ...
Opinia dodana przez: Anna z Warszawy

dr n. med. Dariusz Bisz

Racławicka 132 B
Warszawa

Rzadko się zdarza spotkać tak dobrego lekarza, pod każdym względem zarówno ludzkim jak i merytorycznym. Znakomity lekarz. Godny polecenia. Jestem pełna uznania jego umiejętności jako chirurga.
Opinia dodana przez: Laura

lek. med. Wojciech Pawłowski

Chirurg ogólny, Proktolog

02-801 Warszawa

Pan Pawłowski jest świetnym lekarzem. Jest bardzo sympatyczny, wytwarza przyjemną atmosferę, przy czym jest konkretny i zna się na swoim fachu. Będąc u Niego, rozmawiając z nim nie czułam że jest o wstydliwiej chorobie, czego się obawiałam. Jest bardzo delikatny. Nie jest z tych lekarzy, którzy odpowiadają na odczepnego a większości trzeba się domyślać, tylko odpowiada konkretnie i w bardzo zrozumiały sposób. Bardzo polecam :)

lekarz Mamady Sano

Chirurg ogólny, Patomorfolog

Warszawa

Świetny człowiek. Brał próbki ode mnie, zbadał i nic nie znalazł. Nie ma zmian w wątrobie, bo się sama odbudowała. Nerki też mam dobre, poza kamieniem, który lekarz kazał wyczyścić. A tak się tego bałem.
Opinia dodana przez: Łukasz W.

dr Paweł Nitkowski

Chirurg ogólny, Specjalista USG

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Bardzo dobry lekarz, ktorego moge z czystym sumieniem kazdemu polecic. Oprocz tego, iz jego profesjonalizm jest na najwyzszym poziomie , to dodatkowo jest to dobry czlowiek, z odpowiednia doza empatii na problemy chorego. Czesto jest zapracowany, nie zawsze do konca obecny myslami...ale choremu daje duze poczucie bezpieczenstwa.
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Mohammad Omidi

Gabinet
00-020 Warszawa

Bardzo fachowa otrzymalam pomoc a jestem duzym tchorzem ale juz mi Pan dr.usunal wielkiego guza na plecach i przyznam szczerze mam jeszcze szwy ale nic nie bolalo i nie boli .Wspanialy lekarz polecam kazdemu kto sie boi ja sie juz nie boje .
Opinia dodana przez: irena