Lekarze Chirurg onkolog Wieluń

- 15
Lekarz godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta i ogromna wiedza medyczna. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga.

lekarz Sławomir Bąk

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Lekarz przez duże "L". Przede wszystkim Człowiek. Lekarz z powołania, ze wspaniałym podejściem do dzieci, uśmiechnięty, zawsze poświęca czas i z pełnym zaangażowaniem zajmuje się dzieckiem. Mnie lata temu uratował życie, dosłownie, stawiając trafną diagnozę i od lat pomaga synowi. Zawsze miły i wyrozumiały. Z całego serca i gorąco polecam Pana Doktora i dziękuję mu za WSZYSTKO
Opinia dodana przez: Katarzyna
Najlepszy lekarz jakiego znam , Wszystko przeprowadza z zaangażowaniem , uprzejmy życzliwy , pomocny . Polecam każdemu bo to lekarz z powołania oby jak najwięcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Kasia

Stefan Kula

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Jestem jego pacjentką od wielu, wielu lat. U dr Kuli leczyłam już i drobne ubytki i zdarzyło się leczenie kanałowe. Wszystkim którzy pytają mnie o dobrego dentystę zawsze polecam Pana Doktora Kulę. Z resztą cieszy się on dobrą opinią zwłaszcza co wszelkich zabiegów chirurgicznych. Wielu kieruje się za pewne ceną – bo dr Kula nie naciąga na 5 niepotrzebnych wizyt, robi wszystko sprawnie i tanio. Widać z resztą dobrą opinię ...
Tragedia, ta Pani się nie nadaje na lekarza. Nie polecam jej nikomu. Niemiła, niekompetentna z lekceważącym zachowaniem.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Jarosław Jakubik