Lekarze Chirurg ortopeda Bolesławiec

- 29
Pomimo braku czasu pan doktor wykazal dużo cierpliwości i fachowo udzielił mi porady . Stawiając diagnozę nie pomylil się a następnie objął mnie leczeniem . Jest bardzo uprzejmy i wykazuje dużo człowieczeństwa dla drugiego człowieka. Dziękuje

dr n. med. Jerzy Jankowski

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo dobry lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta, trafne diagnozy i leczenie.Bardzo polecam.
Przyjazny i wyjątkowy specjalista. Kompetentny o wysokich kompetencjach. U doktora Remiszewskiego dokonałam zabiegu tzw ostrzykiwanie żył. Efekt doskonały.
Opinia dodana przez: Grażyna
Pan Doktor, no cóż od czego zacząć... Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta, dobrze dobrane leczenie, szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące leczenia itp, itd.... A oprócz tego pomocny o każdej porze, w każdej sprawie można się zwrócić do Pana Doktora, a On nigdy nie odmawia. Potrafi poprawić humor i stworzyć poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję...
Opinia dodana przez: Malwina
Bardzo dobry ortopeda ! Polecam bardzo ! Kompetentny lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta !
Opinia dodana przez: Alicja
Bardzo kompetentny i pomocny lekarz,wyrozumiały,anioł lekarz!!! w jego rękach człowiek jest spokojny,ze operacja bedzie udana Dziekuje bardzo za operacje wstawienia endoprotezy u mojej mamy Elzbieta
Opinia dodana przez: Elzbieta
Polecam bardzo pana doktora,miły i kompetentny w swoim zawodzie,dba o dobro i zdrowie pacjenta,tlumaczy wszystko szczegółowo...
Opinia dodana przez: Anna
Lekarz namówił mnie na operację złamanego obojczyka, a miałam jechać do Wrocławia, do końca życia będę żałować tej decyzji. Mimo moich sugestii (zgłaszałam ból barku oraz szyi, upadek był na głowe i bark) poza zdjęciem rtg żadne inne badania nie zostały wykonane. Wg. ortopedy operacja przebiegła pomyślnie i wypisał mnie ze szpitala z zapasem 3 tabletek na ból pooperacyjny. 2 tygodnie leżałam i płakałam z bólu, opiekę w szpitalu szkoda ...
Opinia dodana przez: Agnieszks

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Dr Michalski operowałm mnie we Wrocławiu. Miłam chirurgicznie usuwane 3 zyły w jednej nodze. Naprawde z całego serca wszystkim polecam włsnie tego Pana Doktora.Operacje miałm 3 lata temu i teraz wszystko jest o.k.

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna
Dzięki niemu jestem spokojna o kolano a konkretnie rzepke:)) trzyma sie świetnie;) Bardzo Dobre wykonanie operacji:)))) POLECAM!! i dziękuje!!

lekarz Piotr Lenartowicz

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Zaczynając moze trywialne. Spokoj, pełne opanowanie, wysokie kompetencje. Szacunek w pełnym calu. Dziekuje doktorze
Bardzo ciężko polecić mi Pana doktora, który przy operacji nie zauważył bądź nie poinformował o nowotworze trzustki z przerzutami do wątroby. Dla mnie jest to brak profesjonalizmu. W takich sytuacjach (niewyleczalnych) mimo wszystko informuje się pacjenta.
Opinia dodana przez: Kasia

Bogusław Kowalski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Moja opinia jest zdecydowanie negatywna. Całkowity brak kultury osobistej, profesjonalizmu i empatii w podejściu do pacjenta. Czystość i higiena w gabinecie również pozostawia wiele do życzenia. Polecam omijać ten gabinet szerokim łukiem.

lekarz Ewa Wizgird

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

PANI DOKTOR BARDZO NIE MILA W PRZYCHODNI W BOLESLAWCU,MIALAM WRAZENIE,ZE PRACUJE TAM ZA KARE.TRAGEDIA.

dr Bartosz Startek

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy