Chirurg Ortopeda

Traumatolog, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Chirurg ortopeda Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia
Wszystko OK lekarz rzetelny wnikliwy. Mój problem z kolanem został szybko zdiagnozowany a leczenie jest na razie efektywne chociaż wiem że potrwa. Specjalista godny polecenia. Myślę że lekarz lubi swoją pracę, z pasją.
Opinia dodana przez: M.S.
Chirurg ortopeda Poznań dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Nie polecam Pana doktora. Niemiły i ordynarny. Za wszelka cenę chce pokazać kto jest najmądrzejszy. Dla Doktora badanie MR to za mało. Wysyła na rtg w umówione miejsce. Podejrzewam, że nie bezinteresownie. Szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy.

P.S. Wszystkie oceny wystawiłam jako wysokie, ponieważ portal innych nie przyjmuje i opinia się nie ukazuje
Opinia dodana przez: Agnieszka
Ortopeda dziecięcy Piaseczno lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Trudno mi ocenić kompetencje lekarskie natomiast mogę coś powiedzieć na temat podejścia do pacjenta: arogancja, brak szacunku, nieumiejętność słuchania. Być może pan doktor miewa słabsze dni, wtedy lepiej do niego nie podchodzić.
Opinia dodana przez: Piotr
USG ortopedyczne Warszawa lek. med. Małgorzata Dąbrowska-Marchel

lek. med. Małgorzata Dąbrowska-Marchel

USG ortopedyczne, USG dzieci

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Miałem rozpoznaną rozległą przepuklinę L2-L3 z objawami lewostronnej radikulopatii. Bardzo cierpiałem z bólu w lewej nodze. Po pierwszej wizycie u Pana Doktora, wiara wróciła we mnie, że po operacji mogę wrócić do normalnego funkcjonowania. Lekarz rzeczowy, opanowany, konkretny. Przyjmował mnie na oddział i operował, tak jak powiedział na wizycie. Byłem przerażony ale nie potrzebnie. Operacja się udała a ja po pięciu dniach od operacji stoję prosto i chodzę bez bólu. ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jacek Ślipek

Ortopeda, Chirurg ogólny

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam
Opinia dodana przez: Darek

dr Wojciech Masalski

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Dokładny i spokojny, bardzo dużo tłumaczy umiejętnie ale ze skutkiem zdiagnozował ból w barku , widać że ma fach w rękach.
Opinia dodana przez: ANNA S

ulica Osiedlowa 30
38-600 Lesko

Dziękuję Panu Doktorowi za pomoc w leczeniu łokcia. Wszystkie inne wcześniejsze sposoby okazały się nieskuteczne. Mały zabieg wystarczył, by dolegliwości po kilku tygodniach zupełnie ustąpiły.