Chirurg Ortopeda

Traumatolog, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72

Chirurg ortopeda Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.

Opinia dodana przez: Marysia

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Miałem rozpoznaną rozległą przepuklinę L2-L3 z objawami lewostronnej radikulopatii. Bardzo cierpiałem z bólu w lewej nodze. Po pierwszej wizycie u Pana Doktora, wiara wróciła we mnie, że po operacji mogę wrócić do normalnego funkcjonowania. Lekarz rzeczowy, opanowany, konkretny. Przyjmował mnie na oddział i operował, tak jak powiedział na wizycie. Byłem przerażony ale nie potrzebnie. Operacja się udała a ja po pięciu dniach od operacji stoję prosto i chodzę bez bólu. Z czystym sercem mogę Państwu polecić Pana Doktora Olszewskiego. Pan Doktor przyjmuje w Przychodni w Rudzie Śląskiej ul. Tunkla 112A, tel.: (32) 723-23-18.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jacek Ślipek

Ortopeda, Chirurg ogólny

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam

Opinia dodana przez: Darek

dr Wojciech Masalski

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Dokładny i spokojny, bardzo dużo tłumaczy umiejętnie ale ze skutkiem zdiagnozował ból w barku , widać że ma fach w rękach.

Opinia dodana przez: ANNA S

ulica Osiedlowa 30
38-600 Lesko

Dziękuję Panu Doktorowi za pomoc w leczeniu łokcia. Wszystkie inne wcześniejsze sposoby okazały się nieskuteczne. Mały zabieg wystarczył, by dolegliwości po kilku tygodniach zupełnie ustąpiły.

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

Polecam, trafiłam do dr Pakosińskiego z paskudnym złamaniem nadgarstka z przemieszczeniami i odpryskami. Dr znieczulił moją rękę był przy tym bardzo delikatny, cały czas sprawdzał czy nie robi mi się słabo przy nastawianiu prawie nie czułam bólu. Po zrobieniu przeswietlenia pani radiolog powiedziala że nie sądziła że da się ten nadgarstek poskładać bez operacji. Pan dr. Wytlumaczył mi jak będzie przebiegało leczenie, uprzedził ze w pierwszych tygodniach istnieje ryzyko ponownego przemieszczenia i wtedy bedzie konieczna operacja był przy tym bardzo rzeczowy i miły. W czasie rekonwalescencji miałam kontakt z wieloma rehabilitantami, ortopedami a nawet orzecznikiem z ZUSu i wszyscy po obejrzeniu zdjęć rtg przed i po złożeniu byli pod wrazeniem że reka została tak dobrze złożona bez zabiegu operacyjnego. Od złamania minęło 2,5 roku a moja prawa ręka jest zupełnie sprawna.

Opinia dodana przez: Katarzyna

os. Kopernika 5/12
83-200 Starogard Gdański

Chodzę już do doktora osiem miesięcy jestem bardzo zadowolony bardzo kopetentny szczery człowiek mało takich w przychodniach wie co robić i jak leczyć szacunek panie doktorze Jan.

Opinia dodana przez: Jan