Chirurg Ortopeda

Chirurg ortopeda Wrocław lek. med. Jacek Minkiewicz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek

Mariusz Pytlasiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski

53-657 Wrocław

Bardzo konkretnie podchodzi do sprawy wszystko dokładnie i pokolei tłumaczy.Mialam w styczniu 2014 zabieg na ciesnie nadgarstka jestem bardzo zadowolona z rezultatów tego zabiegu. w marcu bede miała kolejny zabieg na nerwy rowka łokciowego .z przyjemnością mogę polecić pana doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Chirurg ortopeda Warszawa dr n. med. Paweł Skowronek

dr n. med. Paweł Skowronek

Chirurg ortopeda, Traumatolog

wizyta już od 70

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44

Od dwóch lat jestem szczęśliwym pacjentem dra Skowronka i Bogu dziękuję, że dostałem się właśnie w jego cudowne ręce. Tak znakomitego, oddanego ludziom i wiecznie uśmiechniętego lekarza, to ze świecą szukać. Jest to znakomity praktyk i operator i każdemu, kto ma ortopedyczne problemy, serdecznie polecam. Dzięki Jego pionierskiej i unikalnej, w skali światowej, chirurgicznej technice miniinwazyjnej wymiany stawów, w ciągu jednego dnia pozbyłem się potwornego i nieludzkiego, ciągłego bólu stawu ...
Opinia dodana przez: Ryszard Przybyłowski

dr n. med. Robert Matuszewski

Traumatolog, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Chirurg ortopeda Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Dobry lekarz, bardzo dobry operator, niestety umiejętności w zakresie diagnostyki dość przeciętne zarówno jeśli chodzi o USG jak i MRI. Nie polecam osobom ze skomplikowanymi schorzeniami stawu kolanowego.
Opinia dodana przez: Benedykt
Wszystko OK lekarz rzetelny wnikliwy. Mój problem z kolanem został szybko zdiagnozowany a leczenie jest na razie efektywne chociaż wiem że potrwa. Specjalista godny polecenia. Myślę że lekarz lubi swoją pracę, z pasją.
Opinia dodana przez: M.S.
Chirurg ortopeda Poznań dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Doskonały i kompetentny lekarz, profesjonalista. Byłam operowana dwukrotnie przez pan Dr. Ruszkowskiego ( artroskopia x 2 ). Jestem jego pacjentką od 1995 roku. Znakomity lekarz i człowiek . Polecam go jako znakomitego ortopedę.
Opinia dodana przez: ELŻBIETA SZALKIEWICZ
Ortopeda dziecięcy Piaseczno lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Całkowicie ODRADZAM! Z takim brakiem profesjonalizmu spotkałam się pierwszy raz. Ten człowiek (na miano lekarza nie zasługuje) nigdy nie powinien pracować z dziećmi, a wizyta u niego to całkowita strata czasu. Fachowej pomocy dla dziecka z wadami tam nie znajdziecie i nie ma co liczyć na chęć zagłębienia się w problem ze strony tego Pana. Wizyta to KATASTROFA: zero tłumaczenia czy też indywidualnego podejścia, za to arogancja i całkowicie olewczy ...
Opinia dodana przez: Urszula

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Miałem rozpoznaną rozległą przepuklinę L2-L3 z objawami lewostronnej radikulopatii. Bardzo cierpiałem z bólu w lewej nodze. Po pierwszej wizycie u Pana Doktora, wiara wróciła we mnie, że po operacji mogę wrócić do normalnego funkcjonowania. Lekarz rzeczowy, opanowany, konkretny. Przyjmował mnie na oddział i operował, tak jak powiedział na wizycie. Byłem przerażony ale nie potrzebnie. Operacja się udała a ja po pięciu dniach od operacji stoję prosto i chodzę bez bólu. ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jacek Ślipek

Ortopeda, Chirurg ogólny

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam
Opinia dodana przez: Darek