Chirurg Ortopeda

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Kraków Chirurg ortopeda lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

wizyta już od 100
Dobry lekarz, bardzo dobry operator, niestety umiejętności w zakresie diagnostyki dość przeciętne zarówno jeśli chodzi o USG jak i MRI. Nie polecam osobom ze skomplikowanymi schorzeniami stawu kolanowego.
Opinia dodana przez: Benedykt
Poznań Chirurg ortopeda dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz
Piaseczno Chirurg ogólny lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Chirurg ogólny, Ortopeda dziecięcy

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Całkowicie ODRADZAM! Z takim brakiem profesjonalizmu spotkałam się pierwszy raz. Ten człowiek (na miano lekarza nie zasługuje) nigdy nie powinien pracować z dziećmi, a wizyta u niego to całkowita strata czasu. Fachowej pomocy dla dziecka z wadami tam nie znajdziecie i nie ma co liczyć na chęć zagłębienia się w problem ze strony tego Pana. Wizyta to KATASTROFA: zero tłumaczenia czy też indywidualnego podejścia, za to arogancja i całkowicie olewczy ...
Opinia dodana przez: Urszula
Wszystko OK lekarz rzetelny wnikliwy. Mój problem z kolanem został szybko zdiagnozowany a leczenie jest na razie efektywne chociaż wiem że potrwa. Specjalista godny polecenia. Myślę że lekarz lubi swoją pracę, z pasją.
Opinia dodana przez: M.S.

Tomasz Góral

Chirurg ogólny, Ortopeda

To moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Trochę długo czekałam ale było warto, lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba dla każdego pacjenta , jest bardzo dokłądny i skrupulatny, Wedlug mnie jest bardzo dobrym lekarzem i jestem zadowolona z tej wizyty. Na pewno będę do niego chodzić.

Jacek Tejza

Ortopeda, Chirurg urazowy

Obwód Lecznictwa
Dworcowa 63
Bydgoszcz

Dla mnie wizyta u lekarza, to absolutna ostateczność. Dzisiaj rano udałem się do Grudziądza na SOR z okropnym bólem stopy i opuchlizną w okolicy śródstopia i kostki. Po przeprowadzonym badaniu RTG, „specjalista” ortopeda Tejza wziął mnie do swojego gabinetu i w ogóle nie spojrzał na moją nogę, po czym powiedział, że według niego wszystko jest w porządku, on żadnej opuchlizny nie widzi(mimo, że ta opuchlizna była, wręcz się powiększała). Następnie ...
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

LORO-MED

Świebodzin

Jestem bardzo rozczarowana. W prywatnym gabinecie Pan doktor wydawal sie empatyczny, cierpliwy i mily. Piszę" wydawal sie" bo jednak po zabiegu w szpitalu na NFZ , wizyty kontrolne nie były już takie przyjemne.Zero informacji o przebiegu operacji, żadnych zalecen bez doraznych pytań. Brak odniesienia do wyniku badania histopatologicznego. Ogólnie- to własciwie po co pani przyjechała-pomimo
tego, ze wyznaczono mi wizytę kontrolną. Dalsze leczenie u pana doktora nie napawa mnie ...
Opinia dodana przez: Proxy