Chirurg Ortopeda

dr Łukasz Antolak

Centrum Medyczne Gamma
Broniewskiego 3

wizyta już od 250
No tak, same 5, ale taka jest o nim prawda. Inteligentny, sumienny a przede wszystkim fachowiec. Jeśli ktoś lubi wiedzieć to cierpliwie wytłumaczy ale jeśli nie masz smykałki do analizowania to i bez obaw i wnikania można spokojnie przyjąć to co zaleci. W moim przypadku i znajomego zrobił to trafnie i pomógł. No i zachował wrażliwość i empatię co udaje się niewielu lekarzom. Jeśli chodzi o koszty to nie nabija ...
Opinia dodana przez: Mirosław
Wrocław Chirurg ortopeda lek. med. Jacek Minkiewicz

lek. med. Jacek Minkiewicz

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Robert Matuszewski

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Kraków Ortopeda lek. med. Mariusz Urban

lek. med. Mariusz Urban

Ortopeda, Lekarz sportowy

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1

Siła spokoju i profesjonalne podejście z humorem
byłem po potrąceniu z uszkodzonym mięśniem krawieckim
dziękuję za pomoc i wsparcie
Opinia dodana przez: marcin
Kraków Chirurg ortopeda lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

wizyta już od 100
Dobry lekarz, bardzo dobry operator, niestety umiejętności w zakresie diagnostyki dość przeciętne zarówno jeśli chodzi o USG jak i MRI. Nie polecam osobom ze skomplikowanymi schorzeniami stawu kolanowego.
Opinia dodana przez: Benedykt
Poznań Chirurg ortopeda dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz
Piaseczno Ortopeda dziecięcy lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Całkowicie ODRADZAM! Z takim brakiem profesjonalizmu spotkałam się pierwszy raz. Ten człowiek (na miano lekarza nie zasługuje) nigdy nie powinien pracować z dziećmi, a wizyta u niego to całkowita strata czasu. Fachowej pomocy dla dziecka z wadami tam nie znajdziecie i nie ma co liczyć na chęć zagłębienia się w problem ze strony tego Pana. Wizyta to KATASTROFA: zero tłumaczenia czy też indywidualnego podejścia, za to arogancja i całkowicie olewczy ...
Opinia dodana przez: Urszula
Wszystko OK lekarz rzetelny wnikliwy. Mój problem z kolanem został szybko zdiagnozowany a leczenie jest na razie efektywne chociaż wiem że potrwa. Specjalista godny polecenia. Myślę że lekarz lubi swoją pracę, z pasją.
Opinia dodana przez: M.S.

Tomasz Góral

Ortopeda, Chirurg ogólny

To moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Trochę długo czekałam ale było warto, lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba dla każdego pacjenta , jest bardzo dokłądny i skrupulatny, Wedlug mnie jest bardzo dobrym lekarzem i jestem zadowolona z tej wizyty. Na pewno będę do niego chodzić.

lekarz Aleksander Czaja

Ortopeda, Chirurg ogólny

LORO-MED

Świebodzin

Jestem już długoletnią pacjentką dr Czai. Wyleczył mi nadgarstki, rozcięgno podeszwowe stopy, obecnie leczy kolano. Lekarz godny polecenia, grzeczny, uprzejmy, kompetentny, nie spieszy się podczas wizyty, dużo tłumaczy pacjentowi, nie traktuje jak przedmiot. Młodzi lekarze powinni się uczyć takiego podejścia do pacjenta. Leczenie moje na razie polega na podawaniu zastrzyków dostawowo. Wiadomo , nie jest to miłe, ale ważna jest wysoka umiejętność lekarza w tym zakresie i to, że wreszcie ...
Opinia dodana przez: Ewa