Chirurg Ortopeda W Okolicach Praszka

Sosnowa 2 lok. 1
42-290 Blachownia

Świetny specjalista i super człowiek. Operował mi kolano i jestem bardzo zadowolona. Szkoda, że już go nie ma na Parkitce! Niech się Pan trzyma Panie doktorze.

lekarz Włodzimierz Brzęczek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Kościuszki 16
46-300 Olesno

Bardzo dobry lekarz, posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności w przeprowadzaniu operacji , jest spokojny ,opanowany i bardzo życzliwy ,dokładnie wie co zrobić w danej sytuacji. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć pacjentowi co należałoby zrobić , co ułatwia podjęcie decyzji. Bardzo dziękuję panie doktorze za zszycie ścięgna achillesa oraz przeszczep komórek macierzystych. Dziękuję z całego serca i cieszę się że są tacy lekarze jak pan, którzy idą z postępem medycyny .

Opinia dodana przez: Alina

lekarz Wojciech Moniakowski

Chirurg ogólny, Internista

Korfantego 17
Kluczbork

lekarz super podejście do pacjenta pomocny uprzejmy, wszystko dokladnie omawia, ma doświadczenie i wiedzę. szczerze polecam

Opinia dodana przez: Anna