Chirurg Plastyczny

Wolny termin: jutro o 09:30. Sprawdź inny.
Chirurg plastyczny Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Chirurg plastyczny, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Chodzę do Pana doktora już trzy lata, a dopiero dziś przyszłam wystawić ocenę! Panie doktorze dla Pana zawsze 10/10. Bardzo polecam go nie tylko jako lekarza, ale także zwyczajnie jako człowieka!

Opinia dodana przez: Ewelina
Chirurg plastyczny Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Lekarz zdziałał cuda z moją narzeczoną. Sporo we dwójkę się zastanawialiśmy nad zabiegiem nieco nosa i korekty brzucha, narzczona chciała przed ślubem zmian o których myślała od dawna. Poszukaliśmy, poczytalismy a podczas konslutacji lekarz okazał się spokojnym i miłycm człowiekiem z bardzo pomocną ręką. wyjaśnił, wytłumaczył i nieco ją uspokoił. Minął już jakiś czas od zabiegu i można śmało powiedzieć, dobrze spełniona misja! Dziękujęmy !

Opinia dodana przez: Łukasz

Wojciech Jasek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka

Bardzo dobry lekarz, miły i wyjaśnia człowiekowi sprawę normalnym językiem. Opiekuńczy i wzbudza zaufanie, kultura osobista i jego kompetencje są na prawdę na wysokim poziomie. Mogę polecić Pana Jaska i dobrze że tu go znalazłam. Oby więcej tak dobrych osób

Chirurg plastyczny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

Bardzo pozytywny lekarz jako osoba. Ma cierpliwość wyjaśnić i wytłumaczyć co będzie robione. Jestem miesiąc po zabiegu korekty nosa i wszystko jest na dobrej drodze, a efekt bardzo zadowalający! dziękuję raz jeszcze dotorze

Chirurg plastyczny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

100% zadowolenia z leczenia. Bezboleśnie i co najważniejsze znakomite rezultaty. Polecam bo warto. Dodam jeszcze, że mój problem do łatwych nie nalezał :-)

Chirurg plastyczny Kraków lekarz Robert Małek

Chirurg plastyczny, powiększanie piersi, botoks korekcja nosa - Chirurgia plastyczna Robert Małek
Tuchowska 6B/5

Witam jestem po operacji piersi polecam w 100 procentach dr malka najlepszy lekarz najlepsza klinika dziekuje serdecznie panu dr malkowi i calej zalodze ania

przychodnia karwiny
Źródło Marii
Wielki Kack, Gdynia

Wolny termin: jutro o 14:30. Sprawdź inny.
Chirurg plastyczny Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

dziękuję Panu za zabieg nieco intymny. Jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem chodzę, nawet zastanawiam się nad powrotem chyba na osocze. Lekarz bardzo cierpliwy i przyjemny. Doradzi i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mogę polecać dr Krajewskiego!

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

Chirurg dziecięcy, Chirurg plastyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg plastyczny Kraków dr n. med. Kazimierz Cieślik

CAMI Estetyczna Chirurgia Plastyczna i Laseroterapia
ul. Feliksa Konecznego 2/4U

Nos wyszedł okropny, różny z obu stron, krzywy z problemami z oddychaniem! wystrzegać się tego chirurgia, to partacz!!!

Opinia dodana przez: Pat