Los skierował mnie właśnie do kliniki w Prenzlau i decyzji nie żałuję nawet w najmniejszym stopniu. Stojąc pod kliniką czułam wstyd, mając wrażenie, że ludzie tam w środku będą patrzeć na mnie z pogardą, bo oto przyjechała Polka, która zapewne wpadła podczas przypadkowego seksu w dyskotece, a teraz chce "pozbyć się problemu". Było inaczej. Fachowa opieka, całkowite zaufanie, wspaniali ludzie, których można zapytać o wszystko, żadnych krzywych spojrzeń, niepotrzebnych komentarzy, atmosfery napięcia, nie mam słów. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że to wszystko poszło w tak "gładki" sposób. Co za organizacja! i to jeden człowiek, który tamtego dnia ogarnął w cudowny sposób chyba 6 zabiegów przerwania ciąży w niecałe 4 godziny, wraz ze wszystkimi sprawami papierkowymi, oraz z dbałością, by każda z nas opuściła klinikę zadowolona, zdrowa i bez żadnych wątpliwości, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Doktora Rudzińskiego niestety nie miałam przyjemności poznać, opiekował się mną natomiast doktor JOŃCZAK, który wywarł na mnie co najmniej miłe wrażenie. Odpoweidział na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśnił, nawet napięcie rozładował żarcikami:) Pragnę podziękować całemu personelowi kliniki w Prenzlau, za opiekę, żyzczliwość i życzę sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dziękuję!

Są to męki, które wszyscy potępieni cierpią razem, ale to jest nie koniec mąk, są męki dla dusz poszczególne, które są męki zmysłów, każda dusza czym grzeszyła, tym jest dręczona w straszny i nie do opisania sposób. Są straszne lochy, otchłanie kaźni, gdzie jedna męka odróżnia się od drugiej; umarłabym na ten widok tych strasznych mąk, gdyby mnie nie utrzymywała wszechmoc Boża. Niech grzesznik wie, jakim zmysłem grzeszy, takim dręczony będzie przez wieczność całą; piszę o tym z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma piekła, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie jako tam jest.

Ja, Siostra Faustyna, z rozkazu Bożego byłam w przepaściach piekła na to, aby mówić duszom i świadczyć, że piekło jest. O tym teraz mówić nie mogę, mam rozkaz od Boga, abym to zostawiła na piśmie. Szatani mieli do mnie wielką nienawiść, ale z rozkazu Bożego, musieli mi być posłuszni. To com napisała, jest słabym cieniem rzeczy, które widziałam. Jedno zauważyłam, że tam jest najwięcej dusz, które nie dowierzały, że jest piekło. Kiedy przyszłam do siebie, nie mogłam ochłonąć z przerażenia, jak strasznie tam cierpią dusze, toteż jeszcze się goręcej modlę o nawrócenie grzeszników, ustawicznie wzywam miłosierdzia Bożego dla nich. O mój Jezu, wolę do końca świata konać w największych katuszach, aniżeli bym miała Cię obrazić najmniejszym grzechem.

A ja uwazam ze doktor jest ok. Zawsze mozna sie do niego dodzwonic na prywatny numer tel. Zawsze odbierze. Dobry lekarz.

Witam, ja również gorąco polecam dr. Rudzińskiego i jego personel w klinice w Prenzlau. Minęło pół roku od dokonanej przeze mnie decyzji o usunięciu ciąży oczywiście świadomej decyzji, i cieszę się że właśnie taką podjęłam. Urzekła mnie tam serdeczność, życzliwość personelu, który od początku do końca jest dla mnie czy dla ciebie, dr. Rudziński wspaniały, spokojny również serdeczny, wszystko na spokojnie wytłumaczył więc nie było żadnych znaków zapytania. Tak jak już ktoś wspomniał liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo a to dr. Rudziński i jego klinika oddają w 100%. polecam

Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ DOKTORA I CAŁY PERSONEL W KLINICE W PRENZLAU. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I PEŁNA PODZIWU DLA TAMTEJSZEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ, ZAANGAŻOWANIA PERSONELU I INDYWIDUALNEGO TRAKTOWANIA. WSPANIALI LUDZIE. BYLIŚMY TAM Z MĘŻEM Z MAŁĄ CÓRECZKĄ, RÓWNIEŻ NIKT NIE MIAŁ NIC PRZECIWKO, CO U NAS W POLSCE CZĘSTO SPOTYKA SIĘ Z KOMENTARZAMI ŻE GDZIE Z DZIECKIEM DO SZPITALA I TO JESZCZE NA TAKI ZABIEG.. WSZYSTKO WYKONANE PROFESJONALNIE, ZGODNIE Z OBIETNICĄ DOKTORA RUDZIŃSKIEGO BEZ KOMPLIKACJI.. POLECAM WSZYSTKIM KOBIETĄ DLA KTÓRYCH TAK JAK DLA MNIE BYŁA TO NAJTRUDNIEJSZA DECYZJA W ŻYCIU.

Zdecydowanie polecam tego lekarza jest naprawde miły i dokładnie wyjaśnia na czym polega zabieg, niczym sie nie przejmowałam wróciłam cała i zdrowa i póki co nie żałuje decyzji, personel bamrdzo uprzejmy więc jest jak najbardziej godny polecenia osobom które nie chca mieć dziecka. Za taką cenę warto ponieważ bezpieczeństwo jest jak najbardziej zapewnione.

Bardzo serdecznie polecam klinikę ,personel wspaniały ,opieka wspaniała po prostu brak słów POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Z cała pewnoscia moge poliecic doktora Rudzinskiego, jest godny zaufania, kompetentnty, dba o dobro pacentki. Wszystko przebiegło szybko profesjonalnie w miłej atmosferze. Personel z którym współcracuje-wspaniały! Polecam!!

Wszystko przebiegło szybko profesjonalnie w miłej atmosferze.
Personel z którym współcracuje-wspaniały!
Polecam!!

jeśli ktoś jest zdecydowany. to tylko pod ten adres

jeśli ktoś jest zdecydowany. to tylko pod ten adres

Doktor bardzo miły i zainteresowany gdy jesteś przez zabiegiem i może zarobić. Po zabiegu umywa ręce, możesz zapomnieć o jakiejkolwiek miłej radzie czy odpowiedzi. Zdecydowanie nie polecam,a bardziej OSTRZEGAM! Chyba,że chcecie później leczyć się u niego z bezpłodności po dokonanej aborcji, to powodzenia.