Chirurg Plastyczny Polanica-Zdrój

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Polanica-Zdrój

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 miesiace i moje zycie jest cudowne nosze odziez ,ktora wczesnie powodowała otarcia .Nie mam zadnej blizny ani sladu ,ze cos mialam robione.Poza tym ,ze wargi są teraz nie dosyc ,ze krociutkie to i maja ladny rozowy kolor.Zaraz po zabiegu po odczekaniu jakis 4 godzin wrocilam sama do mojego miejsca zamieszkania .Oczywiscie na poczatku trzeba bardziej sie oszczedzac nie siedziec lepiej pozycja lezaca ,chcodzic tez malo .Poprostu nie przemeczac sie tak prze ok 3 tyg zeby sie cos nie stało z ta rana .Sama rana nie boli troche tylko czasem szczypało ,ale to tez byly szwy.Chce goraca polecic Pania MAŁGORZTAĘ KUŻLAN JEST WSPANIALA KOBIETA JUZ PO MINUCIE CZULAM SIE U NIEJ JAK U DOBREJ KOLEZANKI .CO WIECEJ JEST SWIETNA W TYM CO ROBI.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Piastowska 17a
Polanica-Zdrój

Dzięki panu doktorowi mam piękne piersi. Nareszcie. Po porodzie i karmieniu niestety nie wyglądały najlepiej, źle się z tym czułam. Udało mi się uzbierać pieniądze i przeprowadzić operację. Pan doktor to troskliwy i opiekuńczy człowiek dbający o swoich pacjentów.

Opinia dodana przez: Emila

al. Wojska Polskiego 23b
Polanica-Zdrój

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista!
Panie Profesorze z całego serca dziękuję za radość życia którą dzięki Panu na nowo odzyskałam - dziękuję za kształtny, prosty - IDEALNY NOS!!!

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista!
Bardzo się cieszę że wśród wielu opinii zamieszczonych w internecie udało mi się zdecydować na operację u Wójcickiego - dziękuję osobom które zamieściły swoje opinie o doktorze- dzięki nim podjęłam właściwy wybór. Mam nadzieję że i moja opinia utwierdzi kogoś w słuszności wyboru tego chirurga jako swojego specjalisty.
WÓJCICKI JEST NAJLEPSZY!!

Chirurg plastyczny Polanica-Zdrój prof. dr hab. n. med. Kazimierz Kobus

Prywatny gabinet
Boczna 2A
57-320 Polanica-Zdrój

Z tego co widzę, profesor jest dobrym specjalistą od rekonstrukcji i operowania różnych wad wrodzonych, rozszczepów podniebienia itp. Ja niestety zdecydowałam się u niego na operację estetyczną nosa, która skończyła się niepowodzeniem. Nie pokazał mi żadnych zdjęć poprzednich pacjentek, nie miał wówczas własnej strony internetowej. A ja, mając zaufanie do tytułu profesora i jego olbrzymiej renomy zdecydowałam się na zabieg. Zrobił mi nos, jakiego bynajmniej nie chciałam. Zadarty, śmieszny, wyciął za dużo kości na grzbiecie nosa. Profil przerośniętego krasnala. Wiele lat życia kosztowała mnie ta decyzja - gromadzenie funduszy na kolejną operację, szukanie chirurga, któremu po takim przejściu byłabym w stanie zaufać. Bo profesor podczas wizyt przedoperacyjnych potakiwał głową, jakby wszystko doskonale rozumiał i miał zamiar wykonać operację zgodnie z moim życzeniem. Tylko że zrobił wszystko po swojemu, narażając mnie na wieloletnią nieakceptację własnego wyglądu. Dobrze, że obecnie prezentuje swoje prace na stronie internetowej. Robi nosy zupełnie nie w moim guście, choć oczywiście wielu osobom może się to podobać. Mi zdjęć nie pokazał i naraził mnie na bezsensowny zabieg. Przeszłam przez to w sumie 4 operacje nosa (aż 3 poprawki, po prof.Kobusie). PS. Widzę, że niektóre opinie powtarzają się, przekłamując tym samym statystykę. Moderatorzy powinni zwrócić na to uwagę. Wśród pacjentek profesora nie brak osób rozhisteryzowanych, za jedną udaną operację wychwalają go po kilka razy. Każdy powinien wystawić opinię raz, tak byłoby uczciwiej.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Tomasz Dydymski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Spółdzielców 1
57-320 Polanica-Zdrój

Dydymski T.operował mnie kilka miesięcy temu. Traumatyczne przeżycie - nieudana operacja, a później mnóstwo kłopotów i trauma. Jestem już po operacji poprawkowej. Trudno było następnemu lekarzowi, naprawić to,co zniszczył Dydymski. Jest lepiej, ale czeka mnie jeszcze jedna operacja. Dydymski T., to dla mnie przede wszystkim rażący brak kompetencji, skrajna nieodpowiedzialność i chirurgiczne niechlujstwo !!!

Opinia dodana przez: Beata

Chirurg plastyczny Polanica-Zdrój dr n. med. Ireneusz Siewiera

Oddział Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego S.A. w Polanicy Zdroju
Jana Pawła II 2

lekarz Piotr Wójcicki