- 11724

dr n. med. Jerzy Sałówka

Chirurg ogólny, Proktolog

liczba opinii: 9

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8
30-009 Kraków

Pan Doktor to wspaniały, inteligentny człowiek oraz kompetentny lekarz z ogromnym doświadczeniem. Bardzo uprzejmy i miły oraz przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Pan Doktor jest bardzo rzeczowy, spokojny, konkretny i wzbudza ogromne zaufanie. Wizyty odbywały się bez pośpiechu, w miłej atmosferze. Plan leczenia wyjaśnił w prosty i zrozumiały sposób. Przez 16 miesięcy byłem pod opieką Pana Doktora oraz Poradni Żywienia Pozajelitowego w Specjalistycznym Szpitala im. Stanley Durlick'a w Skawinie. Następnie Pan …
Opinia dodana przez: Józef S.

lekarz Zbigniew Mocek

Chirurg ogólny, Ortopeda

  (+1 więcej)
liczba opinii: 9

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz Prostym językiem wytłumaczy na czym polega problem .Wysłucha nie patrzy na zegarek Bada pacjenta dokładnie .Do tego miły zawsze usmiechnięty .Takich lekarzy więcej .
Opinia dodana przez: Erysia
Bardzo polecam gabinet dr Depy-Misiudy, w którym można liczyć na pełen profesjonalizm i precyzję . Satysfakcja gwarantowana ☺️
Opinia dodana przez: Anonim

lek. stom. Adam Kaczmarek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

liczba opinii: 9

Gabinet
ul. Wólczańska 234a
Łódź

Od Pana Adama zawsze wychodzę uśmiechnięta. To stomatolog, do którego chodzi się bez strachu. Zawsze jest cierpliwy, uprzejmy i profesjonalny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

Bartosz Szwedowicz

Stomatolog

liczba opinii: 9

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dentysta godny polecenia, z powołania, widać że lubi to co robi, bardzo sympatyczny i miły - wszystko tłumaczy co będzie robił , szukałam długo dobrego stomatologa -teraz bez wahania polecam go wszystkim, nawet dzieci chętnie do niego wracają:>
Opinia dodana przez: Małgorzata

Marcin Marcol

Stomatolog

liczba opinii: 9

Reymonta 40
Rybnik

Wspaniały lekarz, chodzimy całą rodzina. Świetne podejście do dzieci! Ceny bardzo przystępne. Jedynym minusem są odległe terminy, ale gdy coś się dzieje zawsze można liczyć na wizytę w najbliższym możliwym terminie.
Opinia dodana przez: Anonim
Jestem tak zachwycona że podzielę się swoją opinią, może dzięki niej ktoś kto się jeszcze zastanawia szybciej podejmie decyzję. Otóż do ekstrakcji miałam dolną ósemkę. Ząb zatrzymany, określony przez innych lekarzy jako trudny do usunięcia przez swoją lokalizację i konfigurację korzeni. Zdecydowałam się na ekstrakcję u doktora Mateusza Nowickiego, specjalisty o którym słyszałam wiele pochlebnych opinii. Doktor Mateusz posiada niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo dokładny, precyzyjny. Zabieg trwał krótko …
Opinia dodana przez: Ania
09.02.2017r miałem zabieg przepukliny pępkowej z założeniem siatki Ultra Pro na oddzile chirurgii w Krapkowicach. Z całą odpopwiedzialnością polecam dr Artura Kurzeję. Lekarz pierwsza liga, sympatyczny, miły z poczuciem humoru, pełen profesjonalizm, jedyne słowa które określają tą osobę to THE BEST OF !!! Polecam jako lekarza chirurga bez zastrzeżeń !!!
Opinia dodana przez: Tomasz Kość

lekarz Krzysztof Hofman

Chirurg ogólny

liczba opinii: 8

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
ul. Parzęczewska 35
Zgierz

Fantastyczny człowiek, bardzo dobry lekarz. Pan Doktor zrobił dokładny wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył, rozwiał moje wątpliwości, zlecił odpowiednie leczenie i dietę. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Monika
Pan Doktor potraktował mnie poważnie i z dużym zaangażowaniem. Jego decyzje i wspaniale przeprowadzona operacja usunięcia raka piersi w dniu 10 czerwca 2025 roku na pewno uratowała mi życie. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi oraz personelowi Oddziału Zabiegowego Kliniki Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej za serdeczną i ciepłą opiekę. dr. Piotr Saramak to wybitny fachowiec, wyrozumiały i serdeczny dla pacjenta. Polecam każdej kobiecie w potrzebie onkologii piersi. Zaznaczam, że byłam pacjentką …
Opinia dodana przez: Hanna

Dorota Dudzińska-Huczuk

Stomatolog

liczba opinii: 8

ZDROWA RODZINA PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ
Mielczarskiego 9
22-200 Włodawa

Najlepszy dentysta na swiecie - a wiem co mowie bo mieszkam za granica - zeby wyleczone perfekcyjnie - bez naciagania na pieniadze bez niepotrzebnego bolu i stresu, mile spedzony czas u dentysty - dziwnie brzmi ale prawdziwie - az chce sie wracac do gabinetu Pani Doroty! Smialo polecam wszystkim w Polsce jak i za granica - dodatkowym plusem jest wyposazenie gabinetu - wszystko na miejscu i nie trzeba biegac od …
Opinia dodana przez: Anonim
Najlepszy stomatolog w Sieradzu. Nie boi się wyzwań. Doskonały specjalista. Przemiły człowiek. Chodzę do pana dr Malinowskiego od prawie 30 lat. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Emilia

lek. dent. Dominik Woźniak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

liczba opinii: 8

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25
30-383 Kraków

W gabinecie stomatologicznym Trident u Pana Doktora Dominika Woźniaka poczułem, że jestem diagnozowany i leczony w pełni profesjonalnie, zgodnie ze standardami, w bardzo komfortowych warunkach oraz z dbałością o każdy szczegół. Zaangażowanie w wykonywany zawód, kultura osobista i niecodzienne poczucie humoru Doktora to tylko nieliczne spośród Jego zalet. Polecam wcześniejsze rezerwacje z uwagi na "ciasny" kalendarz, pomimo elastycznych godzin. Gabinet Trident zasługuje na moją najwyższą ocenę i rekomenduję go każdej …
Opinia dodana przez: bk22

lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz

Stomatolog

liczba opinii: 8

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19
44-200 Rybnik

Bardzo Polecam Panią Doktor ! Zęby już lecze u niej kilka lat, zawsze delikatna i precyzyjna, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo lubi swoją pracę a to niestety w środowisku lekarzy rzadko się spotyka. Jesli chodzi o koszty to nie są z sufitu jak u niektórych dentystów.... Bardzo polecam !:)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Marzena Momot-Ciężarek

Stomatolog

liczba opinii: 8

Indywidualna praktyka lekarska
Szkolna 8
34-110 Spytkowice

Polecam,polecam,polecam tak gabinet dentysty jak jej lekarski gabinet kosmetyczny w Zatorze . P.doktór ma tez fb prywatna praktyka stomatologiczna marzeny momot ciezarek i pisze fajne rzeczy ,odpowiada na pytania . Fajnie leczy ,bez strachu no i ceny 40 % taniej niż u innych co w obecnych czasach jest ważne dla nas pacjentow .
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Łukasz Ścibik

Laryngolog, Stomatolog

liczba opinii: 8

NZOZ STOMATOLOGIA PATYKIEWICZ J. Patykiewicz
Kobierzyńska 130/U-1
30-382 Kraków

Pierwszy raz miałam wykonywany zabieg chirurgiczny na ząbku. Napewno wrócę do doktora przy kolejnej okazji. Profesjonalny, dokładny, posiadający czas dla najtrudniejszego pacjenta👌😂
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Karolina Wolnik-Płoszaj

Stomatolog

liczba opinii: 8

NZOZ Eurodent
ulica Katowicka 77 D
61-131 Poznań

Witam, Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-))) Niesamowite podejście do pacjenta,!!! profesjonalizm!!! plus serce ipełne zaangażowanie, cierpliwość na maksa, wytłumaczenie od a do z. Rewelacja!!!! Szkoda ze na tak mało profesjonalistów z sercem w tej naszej służbie zdrowia się spotykamy. Pani Doktor...... urzekła mnie Pani swoim podejściem, cierpliwością i wiadomo profesjonalizmem. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Katarzyna Gruczyńska
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Sławomir Maciaszczyk

Chirurg stomatolog

liczba opinii: 8

Rynek 35/1
64-500 Szamotuły

To była kolejna wizyta u Pana doktora. Usunięcie zatrzymanej ósemki u córki, która bardzo się tego obawiała. Wizyta przebiegła jak zwykle bardzo sprawnie (20 minut) i bezboleśnie. Pan doktor stwarza bardzo przyjazną atmosferę, co sprawia, że możemy czuć się mniej zestresowani. Mamy jeszcze jedną do usunięcia i na pewno skorzystamy z usług Pana doktora.
Opinia dodana przez: ELŻBIETA

lekarz Gerard Owsiański

Chirurg onkolog

liczba opinii: 8

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Doświadczenie i lata pracy nie pozbawiły P Doktora wrażliwości i ludzkich odruchów, co nie jest łatwe w tak obciążającym zawodzie.Oby starczyło sił i ludzkiej życzliwości do dalszej pracy .Polecam ,jako człowieka i lekarza z perspektywy pacjentki otoczonej opieką przez 26 lat .Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Bożena Maciejczak

Stomatolog

liczba opinii: 8

Dental Art
ul. Różana 1/1A
Lublin

Trafiłam do pani doktor trochę z przypadku, akurat byłam w ciąży i szukałam szybko jakiegoś lekarza, który z NFZ-u podleczy mi zęby. Zadzwoniłam do Sanitasu, gdzie okazało się, że nie muszę czekać kilka miesięcy, tylko przyjść na drugi dzień, właśnie do doktor Maciejczak. Moja wizyta była bardzo przyjemna, szybka i kompleksowa. Ubytków nie było dużo i nie wymagały one jakiegoś specjalnego podejścia, pani doktor zrobiła 3 zabiegi w czasie jednej …
Opinia dodana przez: Mama M


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się