lek. dent. Marzena Momot-Ciężarek

Polecamy z mezem od serca. Lekarz b. przyjazny, zawsze ma czas wysłuchac i znaleźć rozwiazanie, usmiechnieta kompetentna osoba i konkretna. Ceny sa rzeczywiscie konkurencyjne a jakosc b. dobra co oceniam na podstawie mojego b. trudnego leczenia : przygotowanie do chemioterapii :leczenie całosciowe do zakwalifikowania mnie, potem protetyka. Mąż : leczenie ogolne, kanałowe, mosty i korony. Gabinet b.czysciutki, przyjemny. Wszystkim polecamy z czystym sumieniem p. dr Marzene Momot Ciezarek 6+

Wszystkim polecamy z czystym sumieniem p. dr Marzene Momot Ciezarek 6+

Nr. 1 bez dwóch zdań. Walczy do konca o kazdy ząb, delikatna, zawsze usmiechnieta. Duza wiedza i doswiadczenie w protetyce, ortodoncji o leczeniu - Ja jestem mega zadowolona. Ceny naprawde super. Polecam kazdemu.

Najlepsza w Zatorze przych. stomatologiczna. Ekstra leczenie, bez stresu i bólu. Czysciutko, miło i nie jest drogo. Dziekuje Adrianna Tomaszewska