Lekarze Chirurg stomatolog Bielsko-Biała

lek. dent. Iwona, Zawadzka-Frysztak

PRIMADENT Gabinety Stomatologiczne
Norberta Barlickiego 11/1
43-300 Bielsko-Biała

Stomatologia na wysokim poziomie, profesjonalne wprowadzenie pacjenta w zakres leczenia oraz wspaniała i miła obsługa podczas każdej wizyty, serdecznie polecam wszystkim, którym zależy na pięknych i zdrowych zębach.
Opinia dodana przez: Szymon

lek. dent. Joanna Szczotka-Kręgiel

NZOZ EURODENTICA Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej
Partyzantów 44
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo polecam Panią Doktor Joannę Szczotka-Kręgiel. Wraz z córką uczęszczam do jej gabinetu od lat, zawsze jesteśmy zadowolone, bezbolesne i bezproblemowe zabiegi dentystyczne są wykonywane przez osobę ciepłą i serdeczną dla pacjenta. Jest lekarzem profesjonalnym z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Potrafi doradzić i wykonać pracę z rewelacyjnym skutkiem. Sama tego doświadczyłam i choć Pani Doktor mogła wykorzystać sytuację i wykonać korektę mojego uzębienia za duże pieniądze ( korony ) to ...
Opinia dodana przez: BOŻENA

lek. dent. Marcin Paszyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała

Świetny specjalista zwłaszcza od spraw trudnych. W gabinecie panuje miła atmosfera. Pan Doktor dobrze tłumaczy przebieg leczenia, a podczas samego zabiegu jest delikatny. Polecam!

lek. dent. Beata Niemiec

ulica Krasińskiego 31A
43-300 Bielsko-Biała

Polecam. Bardzo dobrze wykonane leczenie. Profeska. Cena adekwatna do wykonanego leczenia. Mila obsługa, różne godziny przyjęć.
Opinia dodana przez: Johny

lek. stom. Michał Sypień

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień
Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała

Stomatolog z powołania, duży profesjonalizm, niezwykła sprawność działania i bardzo dobry, niestresujacy kontakt z pacjentem.

lek. dent. Joanna Kalita-Jóźwik

Szpital św. Łukasza
ulica Bystrzańska 94 b
43-309 Bielsko-Biała

Bardzo przyjemna Pani Doktor Byłem u wielu stomatologów i bywało to różnie. Tutaj na pewno zostanę na stałe. Kompetentna fachowa i bardzo sympatyczna. Wszystko co robiła najpierw dokładnie mi wytłumaczyła. Ale najważniejsze że ma świetne podejście do dzieci. Chodzę do niej z 10 letnim synem i 6 letnia córką.

lek. dent. Katarzyna Góra-Legień

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała

Po prostu cudowny stomatolog pod każdym względem, i do dorosłego a szczególnie do dziecka, nie wyobrażam sobie chodzić do kogoś innego!
Opinia dodana przez: TEKLA

lekarz Radosław, Zapart

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

Kompleksowa opieka Pana Doktora w trakcie diagnozy, profesjonalnie i fachowo wykonany zabieg usunięcia guza przez Pana Dr.!Spokojny i rzeczowy lekarz;) Bardzo fachowo wykonane cięcie, po zagojeniu blizny będzie praktycznie nie widoczne za co Serdecznie i z całego serca dziękuję. Nie mogłam trafić w lepsze ręce, miałam to szczęście!Jestem ogromnie wdzięczna!
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Radosław Caban

Prywatny Gabinet Lekarski
Handlowa 17
43-382 Bielsko-Biała

Jednoznacznie polecam. Bardzo wysoki poziom usług. Fachowość, , zindywidualizowane podejście do pacjenta.

Leopold Schmalz

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Leopold Schmalz
43-316 Bielsko-Biała

Lekarz stomatolog naprawdę z powołania,serdeczny.Zęby leczy bezboleśnie i tyle,nic dodać nic ująć,właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: aneta

lek. dent. Izabela Kowol

Gabinet Izabela Kowol
Broniewskiego 39
43-300 Bielsko-Biała

Dr. Izabela to najlepszy stomatolog jakiego znam. Od lat korzystam z usług wraz z całą rodziną oraz moi znajomi nigdy nie usłyszałam negatywnego słowa. Pani doktor jest świetna w usuwaniu zębów , moja córka miała cztery ósemki usuwanie przed założeniem aparatu ortodontycznego ,szybko I bez komplikacji a to nie są proste zabiegi. Implanty, leczenie kanałowe i inne leczenia wykonuje rzetelnie i kto pójdzie raz to widzi że to jest osoba ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Jan, Machulec

Chirurg stomatolog

Stomatologia Rodzinna Frelich
Piękna 1
43-300 Bielsko-Biała

Taki fachowiec musi mieć tutaj ocenę. Byłem u Pana Doktora, trzeba było robić kanałówkę. Poszło sprawnie, kompetentnie, zakończone sukcesem, a do tego w normalnej cenie. Jeżeli szukacie kompetentnego, miłego specjalisty do własnych zębów to polecam całym sobą.

lek. dent. Lucyna Latowicka-Marek

Chirurg stomatolog

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniała lekarka,konkretna,fachowa i do tego ludzki człowiek.Polecam,naprawde zna sie na leczeniu i usuwaniu zębów,robi to bardzo profesjonalnie.
Opinia dodana przez: westa

lek. dent. Agnieszka Kraus

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Do Pani Agnieszki Kraus trafiłam z bólem zęba oraz silnym lękiem przed dentystą. Na pierwszej wizycie szybko i rzeczowo Pani Doktor rozwiązała mój problem (usunięcie korzeni). Na kolejnej, kiedy ból minął, dokładnie wytłumaczyła mi co jeszcze jest do zrobienia (leczenie próchnicy, czyszczenie oraz mostki) i ustaliła ze mną plan leczenia. Teraz jestem super-zadowolona i już bez obaw chodzę na wizyty kontrolne!! Polecam!!

lekarz Mariusz Góral

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Miodowa 2
43-300 Bielsko-Biała

Byłam wczoraj na wizycie Jestem bardzo zadowolona z niej. To bardzo miły i kompetentny lekarz . Zbadał mnie zrobił USG ,a ponadto wytłumaczył wszystko , jak mam się poruszać co robić , jakie stosować zalecenia. Dziękuję bardzo - polecam wszystkim tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bogumiła

lek. dent. Maria Goras

SZPITAL ESCULAP
Cieszyńska 472
43-382 Bielsko-Biała

Dobry fachowiec, od lat jestem stałym pacjentem nie zmieniłabym na innego lekarza, polecam Panią Doktor

lek. dent. Ewa Staszkiewicz

ulica Krzywa 23
43-382 Bielsko-Biała

Świetna dentystka, za się na rzeczy❤ Bardzo uprzejma, dzieci bardzo lubią przychodzić na niej, po prostu lubią chodzić do dentysty❤ A co najważniejsze zrobi to co trzeba porządnie i "nie oskubie Cię z kasy"❤ Serdecznie polecam❤

lek. dent. Alicja Olechowska-Rytel

NZOZ "Novaaldent"
Braci Gierymskich 5
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobra, doświadczona lekarka. Ma bardzo doskonały kontakt z pacjentem, wie jak rozmawiać. Na mnie robi wrażenie to, że...dużo potrafi, jest w tym wszystkim bardzo sprawna. Niesamowicie sprytnie posługuje się wszystkimi narzędziami, jakie ma w gabinecie. Leczenie jest komfortowe, bezbolesne i skuteczne. Atmosfera jest w tym gabinecie bardzo miła, przyjazna pacjentowi. Nie zawiodła mnie.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Michał Suchodolski

NZOZ "MED-DENT"
Władysława Broniewskiego 29 c
43-300 Bielsko-Biała

Polecam tego stomatologa. Profesjonalizm, ceny do przyjęcia i zachęcające rabaty. Oby było więcej takich lekarzy:)
Opinia dodana przez: Kasia

dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Szpital Pediatryczny
Bielsko-Biała

Lekarz jakiego ze świecą szukać! Syn trafił na oddział chirurgii prosto ze zgrupowania piłkarskiego. Ręka złamana w dwóch miejscach z przemieszczeniem. Lekarz zadzwonił do nas i osobiście wytłumaczył diagnozę oraz poszczególne kroki operacji i dalszego postępowania (my jechaliśmy z innego miasta, więc byliśmy przez kilka godzin w dużym stresie). W tym czasie Pan doktor zajął się naszym synem, wytłumaczył potrzebę operacji, uspokoił go. Sam zabieg przebiegł ekspresowo i bez komplikacji. ...
Opinia dodana przez: Magdalena