Chirurg Stomatolog Bielsko-Biała

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

nie spotkałam się do tej pory z tak doskonałym fachowcem, a z kilkoma stomatologami już miałam kontakt. Pan doktor jest niesamowicie delikatnym i szybkim dentystą, podaje znieczulenie prawie bezboleśnie i tak precyzyjnie że usuwanie naprawdę nie boli a sam zabieg trwa szybciej niżbyśmy się tego spodziewali, w moim przypadku czwórka i piątka w ok. 3 minuty ( mogło być krócej ale w takich przypadkach czas jest pojęciem względnym). SERDECZNIE POLECAM każdemu potrzebującemu tego typu zabiegów zwłaszcza tym panicznie bojącym się gabinetów stomatologicznych (jak ja). Dziękuję Panie Doktorze!!! Alina Pawelec

Opinia dodana przez: alina

Gabinet chirurgii stomatologicznej
przychud 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista, czlowiek kompetentny a przy tym bardzo miły.Potrafi przeprowadzać bardzo skomplikowane zabiegi dbając o to aby pacjent nie musiał cierpieć. Wszystkim bardzo polecam tego specjalistę. Miałem już u niego 3 wizyty a także moje córki. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Henryk Mach

Chirurg stomatolog Bielsko-Biała lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dental-Care
Jana III Sobieskiego 185
Stare Bielsko, Bielsko-Biała

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie mogłam sobie pozwolić na braki w uzębieniu, a na implanty niestety mnie nie stać. Pani Agnieszka podjęła się wyzwania i wyleczyła mojego zęba. Fakt, że męczyła się z nim dobre 4 godziny, ale efekt końcowy jest super

Opinia dodana przez: Anna

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniała lekarka,konkretna,fachowa i do tego ludzki człowiek.Polecam,naprawde zna sie na leczeniu i usuwaniu zębów,robi to bardzo profesjonalnie.

Opinia dodana przez: westa

lek. stom. Michał Sypień

Stomatolog, Protetyk

Piastowska 67a
Bielsko-Biała

Stomatolog z powołania, duży profesjonalizm, niezwykła sprawność działania i bardzo dobry, niestresujacy kontakt z pacjentem.

lek. dent. Tomasz Skoczek

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Bielsko-Biała

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po wszystkim! Pewna ręka, spokój, opanowanie. Lepszego chyba nie ma! Dziękuję doktorze!

Opinia dodana przez: Gosia

Władysław Buława

Protetyk, Chirurg stomatolog

Barlickiego 23a
43-300 Bielsko-Biała

Wczoraj byłem u tego pana. Bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta. Pan doktor wyjaśnił co widzi i co chce zrobić z moimi zębami. Zdjęcia rtg na miejscu. Bez wątpienia polecam ten gabinet. W przypadku jakiś problemów z zębami sam tam wrócę.

lek. dent. Tomasz Sypień

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Piastowska 67a
Bielsko-Biała

Chodzę do pana dr już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej chodziłam do wielu dentystów i prawdę mówiąc nie czułam się pewnie podczas wizyt. Pan doktor Tomasz jest naprawdę osobą bardzo kompetentną (widać ze zna się na ty co robi). Jedyny mankament to niestety cena -ale uważam, że warto zainwestować troszkę więcej pieniędzy bo to się potem zwróci. Odstraszać moze jeszcze czas oczekiwania do dr Tomasza - ponad miesiąc (tak jest w przypadku nowych klientów).

Marek Niemiec

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bielsko-Biała

Pan Marek jako dentysta jest rewelacyjny, od dobrych kilku lat chodze do niego razem z rodzenstwem. Zawsze sa kolejki przy bookowaniu wizyt, dlatego czesto sie zdarza ze pani recepcjonistka uprzejmie sugeruje wizyte u jego zony, ma mniej ludzi, latwiej sie dostac, dlatego 2 razy zdarzylo sie ze wlasnie jego zona leczyla mi zeba- moja uwaga- broncie sie przed nia jak umiecie, podczas rutynowego wypelniania zeba cos zle zrobila , i 2 tyg w czasie swiat chodzilam z potwornym bolem zeba, jak sie pozniej okazalo wypelnienie bylo niekompletne i dodatkowo prochnica w zebie byla pozostawiona. podczas wizyty 3 razy odbierala tel, to nic, mozna przezyc, ale za 3-m razem pani dentystka wdala sie w sprzeczke z osoba po drugiej stronie, a ja niestety cierpialam jak mi wiertlem w buzi operowala, pomimo tego ze mialam podane znieczulenie, doslownie skakalam na fotelu z bolu. NIGDY WIECEJ,
Pan Marek-super
jego zona- lepiej sie z daleka trzymac

Chirurdzy stomatolodzy w mieście Bielsko-Biała