Studia Na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończył w 1998 roku. Od 1999 roku czynnie uczestniczy w wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych podnosząc swoje kwalifikacje. W latach 1999 -2002 Odbywa cykl szkoleń ortodontycznych u profesora Milana Kaminka z Czech, i Dietmara Segnera z Hamburga. Równocześnie szkoli się w implantologii i regeneracji kości pod okiem dr Krzysztofa Awiłły w Warszawie. W 2001 roku odbywa szkolenie w Klinice profesora Branemarka w Goeteborgu. Od 2001 rozpoczyna zabieg...

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Doktor jest uprzejmy i wyrozumiały dla pacjenta. Kompetencje na najwyższym poziomi oraz ogromna wiedza. Godny polecenia

Zapewne jak powiem że boję się stomatologów i bólu to nie będzie to nic nowego, ale Pana Krysty takie zjawisko nie wystąpiło u mnie. Jestem zadowolony z wizyty i dobrze, że zdecydowałem się na tego lekarza. Mogę śmiało polecić i będę u lekarza kontrolował moje zdrowie.

Bardzo dobry specjalista. jestem wymagająca jeżeli chodzi o stomatologów\ mam bardzo niski próg bólu\ a On spełnił moje oczekiwania

Lekarz z fantastycznym podejściem do małych pacjentów. Mój syn uwielbia pana doktora.

Polecam zwłaszcza rodzicom maluchów z dentofobią i osobom ,które boją się bólu. Tam można zasnąć na fotelu - nie czuje się absolutnie nic.