Lekarze Stomatolog Bielsko-Biała

- 164
Pan doktor jest najlepszym dentystą jakiego w życiu spotkałam, a miałam do czynienia z wieloma.. Bardzo mił, uprzejmy i ciepły człowiek. Jako jedyny od pierwszej wizyty zwrócił uwagę na ścierające zęby i zaproponował leczenie. Dzięki tej rehabilitacji zniknęły bóle głowy i szczęki. Każdy poprzedni lekarz to bagatelizował. Polecam gorąco - uratował mi życie.
Opinia dodana przez: Joanna
 Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie ...
Opinia dodana przez: Anna
profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony
Opinia dodana przez: Barbara
Gorąco polecam Panią Bajde dziś byłam po raz pierwszy po namowie mojej szwagierki ktora tam chodzila a bała sie panicznie wiec postanowilam tez isc i sprawdzic i musze przyznac ze bede chodzic tam z wielka przyjemnoscia bez nerwów i stresu krótki termin bez boleśnie a nie wspomnę o miłej atmosferze gorąco polecam
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Maria Sobczak-Kuś

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Jestem pacjentem pani Marii od wielu lat i pewnie przez wiele lat jeszcze będę bo mam do niej pełne zaufanie:)

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz
Dzien dobry, minęły dwa lata od chwili kiedy postanowiłem coś zrobić z moim uśmiechem oczywiście z pomocą moich dobrych przyjaciół to oni polecili pana Doktora. Chcialam bardzo podziekowac za super spedzony czas w tej Klinice ,bardzo mila obsluga Pacjenta poczucie bezpieczenstwa, Profesjonalne leczenie ,poczucie pelnego comfortu ,bezbolesne zabiegi. Panu Dr Wajdzik Rafau chcialam podziekowac za jego profesjonalizm jego dobre slowo i za ten nowy piekny usmiech i komfort lepszego zycia ...
Opinia dodana przez: Herbert
Pani doktor to bardzo miła osoba, dzięki czemu każda wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze, co bardzo sobie cenię. Zawsze dokładnie omawia to co robi i stara się rozwiać wątpliwości pacjenta. Duży plus za profesjonalizm, dokładność oraz świeże podejście - Pani Siwek uratowała mi zęba, którego inni spisali na straty. Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota
Bardzo dobry dentysta. Polecam go zawsze wszystki znajomym poszukującym dobrego dentysty. Słucha pacjenta, wysoka kultura osobista, miła atmosfera, Polecam!!!
Opinia dodana przez: Barbara Wojtyłko
Najlepsza Pani dentystka pod słońcem! Chodziłem już jako mały chłopiec i bardzo to lubiłem ponieważ ma świetne podejście do dzieci i nigdy nie zniechęciła mnie do dentystów. Chodzę już wiele lat i dzięki niej nigdy nie miałem problemu z zębami.
Bardzo dobry stomatolog. Mój syn miał bardzo nieprzyjemne pierwsze spotkanie z Panią stomatolog ( po wizycie wystąpiła gorączka, potrzebny był antybiotyk, dużo bólu i płaczu). Chciałam skonsultować zęba z innym lekarzem i polecono mi dr Wojtka... Syn nie chciał nawet wejść gdy zobaczył fotel, ale Pan doktor ma takie podejście że syn mało że otworzył buzię to jeszcze pozwolił zaleczyć jednego zęba i jest zachwycony wizytą i dr Wojtkiem. Poza ...
Opinia dodana przez: Monika
Tak cudownej, pięknej i kochanej Pani dr. Ewy nie spotkacie w całej Polsce. Wspaniały fachowiec w tym co robi. Najlepsze jako stomatolog w Bielsku. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku.
Opinia dodana przez: Jacek
Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista, czlowiek kompetentny a przy tym bardzo miły.Potrafi przeprowadzać bardzo skomplikowane zabiegi dbając o to aby pacjent nie musiał cierpieć. Wszystkim bardzo polecam tego specjalistę. Miałem już u niego 3 wizyty a także moje córki. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Henryk Mach
Stomatologia na wysokim poziomie, profesjonalne wprowadzenie pacjenta w zakres leczenia oraz wspaniała i miła obsługa podczas każdej wizyty, serdecznie polecam wszystkim, którym zależy na pięknych i zdrowych zębach.
Opinia dodana przez: Szymon
Bardzo polecam Panią Doktor Joannę Szczotka-Kręgiel. Wraz z córką uczęszczam do jej gabinetu od lat, zawsze jesteśmy zadowolone, bezbolesne i bezproblemowe zabiegi dentystyczne są wykonywane przez osobę ciepłą i serdeczną dla pacjenta. Jest lekarzem profesjonalnym z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Potrafi doradzić i wykonać pracę z rewelacyjnym skutkiem. Sama tego doświadczyłam i choć Pani Doktor mogła wykorzystać sytuację i wykonać korektę mojego uzębienia za duże pieniądze ( korony ) to ...
Opinia dodana przez: BOŻENA
Świetny specjalista zwłaszcza od spraw trudnych. W gabinecie panuje miła atmosfera. Pan Doktor dobrze tłumaczy przebieg leczenia, a podczas samego zabiegu jest delikatny. Polecam!
Polecam. Bardzo dobrze wykonane leczenie. Profeska. Cena adekwatna do wykonanego leczenia. Mila obsługa, różne godziny przyjęć.
Opinia dodana przez: Johny

lek. stom. Michał Sypień

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog z powołania, duży profesjonalizm, niezwykła sprawność działania i bardzo dobry, niestresujacy kontakt z pacjentem.
Bardzo przyjemna Pani Doktor Byłem u wielu stomatologów i bywało to różnie. Tutaj na pewno zostanę na stałe. Kompetentna fachowa i bardzo sympatyczna. Wszystko co robiła najpierw dokładnie mi wytłumaczyła. Ale najważniejsze że ma świetne podejście do dzieci. Chodzę do niej z 10 letnim synem i 6 letnia córką.
Po prostu cudowny stomatolog pod każdym względem, i do dorosłego a szczególnie do dziecka, nie wyobrażam sobie chodzić do kogoś innego!
Opinia dodana przez: TEKLA