Stomatolog Bielsko-Biała

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

nie spotkałam się do tej pory z tak doskonałym fachowcem, a z kilkoma stomatologami już miałam kontakt. Pan doktor jest niesamowicie delikatnym i szybkim dentystą, podaje znieczulenie prawie bezboleśnie i tak precyzyjnie że usuwanie naprawdę nie boli a sam zabieg trwa szybciej niżbyśmy się tego spodziewali, w moim przypadku czwórka i piątka w ok. 3 minuty ( mogło być krócej ale w takich przypadkach czas jest pojęciem względnym). SERDECZNIE POLECAM każdemu potrzebującemu tego typu zabiegów zwłaszcza tym panicznie bojącym się gabinetów stomatologicznych (jak ja). Dziękuję Panie Doktorze!!! Alina Pawelec

Opinia dodana przez: alina

Prywatny Gabinet Lekarski
Pięciu Stawów 4/14-15
43-316 Bielsko-Biała

Gorąco polecam Panią Bajde dziś byłam po raz pierwszy po namowie mojej szwagierki ktora tam chodzila a bała sie panicznie wiec postanowilam tez isc i sprawdzic i musze przyznac ze bede chodzic tam z wielka przyjemnoscia bez nerwów i stresu krótki termin bez boleśnie a nie wspomnę o miłej atmosferze gorąco polecam

Opinia dodana przez: Asia

DANEA - Centrum Medyczne
Jaworzańska 40
43-382 Bielsko-Biała

Zawsze się bałem dentystów, ale od kiedy poznałem doktor Siwek, zrozumialem, że nawet leczenie próchnicy może być przyjemne. Delykatna, sympatyczna i bardzo profesjonalna. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Paweł

NZOZ Notos
Wyzwolenia 37A
43-300 Bielsko-Biała

Nic dodac bo i kompetencja,wiedza i kontakt z pacjentem jest na najwyzszym poziomie a to ze super wyposazony gabinet i zawsze mila atmosfera to w tym miejscu standart :-) zawsze poswiecaja tyle czasu ile potrzeba bo nie jest tam wazna ilosc a jakosc .. chyba ich cieszy ta praca a moze to pasja? Polecam

Opinia dodana przez: Magda K

Słomian Stomatologia
Filarowa 7/4
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry stomatolog. Polecam!!! Miła obsługa !!!

Bardzo dobry stomatolog. Polecam!!! Miła obsługa !!!

Gabinet chirurgii stomatologicznej
przychud 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista, czlowiek kompetentny a przy tym bardzo miły.Potrafi przeprowadzać bardzo skomplikowane zabiegi dbając o to aby pacjent nie musiał cierpieć. Wszystkim bardzo polecam tego specjalistę. Miałem już u niego 3 wizyty a także moje córki. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Henryk Mach

PRIMADENT Gabinety Stomatologiczne
Norberta Barlickiego 11/1
43-300 Bielsko-Biała

Stomatologia na wysokim poziomie, profesjonalne wprowadzenie pacjenta w zakres leczenia oraz wspaniała i miła obsługa podczas każdej wizyty, serdecznie polecam wszystkim, którym zależy na pięknych i zdrowych zębach.

Opinia dodana przez: Szymon

NZOZ EURODENTICA Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej
Partyzantów 44
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo polecam Panią Doktor Joannę Szczotka-Kręgiel. Wraz z córką uczęszczam do jej gabinetu od lat, zawsze jesteśmy zadowolone, bezbolesne i bezproblemowe zabiegi dentystyczne są wykonywane przez osobę ciepłą i serdeczną dla pacjenta. Jest lekarzem profesjonalnym z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Potrafi doradzić i wykonać pracę z rewelacyjnym skutkiem. Sama tego doświadczyłam i choć Pani Doktor mogła wykorzystać sytuację i wykonać korektę mojego uzębienia za duże pieniądze ( korony ) to zaproponowała znacznie prostszy i mega tańszy zabieg, dzięki któremu jestem bardzo zadowolona. UCZCIWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI to wizytówka Pani Doktor Szczotka-Kręgiel. Dziękuje Pani Doktor :))) Bardzo polecam. Bożena.

Opinia dodana przez: BOŻENA
Stomatolog Bielsko-Biała lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dental-Care
Jana III Sobieskiego 185
Stare Bielsko, Bielsko-Biała

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie mogłam sobie pozwolić na braki w uzębieniu, a na implanty niestety mnie nie stać. Pani Agnieszka podjęła się wyzwania i wyleczyła mojego zęba. Fakt, że męczyła się z nim dobre 4 godziny, ale efekt końcowy jest super

Opinia dodana przez: Anna

Stomatolodzy w mieście Bielsko-Biała