Z całego serca polecam Pana doktora, moja dzisiejsza wizyta przebiegła bardzo przyjemnie i wyszłam z gabinetu z dużym uśmiechem na twarzy.

Bardzo miły , pozytywny lekarz . Dziękuję bardzo za operacje . Jest Pan niesamowitym fachowcem i proszę tak dalej . Polecam bo 7 lat już jestem pacjentka a trafian z trudnymi dolegliwościami. Pozdrawiam,polecam.

Byłam u tego pana pierwszy raz w życiu że zmianami wewnątrz jamy ustnej gdzie skierowała mnie moja pani stomatolog sprawdzić co to jest wybrałam bardzo źle personel pomocniczy super pan wszedł ani me ani be zaglądnął do buzi jeszcze poinformowany przez zdaje się przez asystentkę czy stażystkę że to nie to miejsce ma sprawdzić trwało to minute następnie mnie zapytał czy palę tak i się zaczęło mam natychmiast rzucić bo ta przed rakowe a jak nie rzucę palenia to mi pół mordy wytną zostałam w szoku zwłaszcza że noszę jeszcze protezę zębową i jak rzucę to mogę przyjść do niego za pół roku i to tyle w temacie na tym skończył dodam że działo się to w Jastrzębskim szpitalu może dlatego że poszłam NFZ albo że jestem już po 60 albo to nowy zwyczaj nawet do męża nie mówię morda już więcej do niego nie pójdę i każdemu będę odradzać a może tylko na prywatnie jest miły żyje długo ale nikt o mojej twarzy nie powiedział morda

Jak dla mnie jeden z lepszych fachowców w swojej dziedzinie i mogę polecić doktora z czystym sumieniem. Odpowie na wszystkie pytania, wyjaśni, doradzi.

Drodzy państwo. Doradzam abyście nie powierzali swego zdrowia temu lekarzowi. Chyba że lubicie rosyjską ruletkę. Przed wizytą u tego pana nie musiałem non stop nosić w ustach protezy, staw nie zbaczał, nie drżał i nie bolał tak jak teraz. Ból jest nawet przy przełykaniu. Byłem u wielu lekarzy. Każdy jest zdania że staw pracuje źle. Tylko pan Siluk uważał że wszystko jest ok. Z tego co mówili terapeuci jest on cofnięty, kreśli literę S itd. Także podwiązanie ścięgien, spiłowanie kości i jakieś nowe cięcie od ucha, które podobno pan Siluk po raz pierwszy wypróbował na mnie - nic to wszystko nie dało pozytywnego. Staw się cofnął i podniósł, pulsuje i zbacza a twarz zrobiła się lekko asymetryczna. Zauważył to znany ortopeda z Katowic. Inni byli z Krakowa i Warszawy. Mówiłem że nie mam poprawy półtora roku po zabiegu i mówię to teraz po trzech latach. Zresztą już dwa tygodnie po zabiegu dolegliwości zaczęły wracać. Gdyby słodka gadka leczyła pan Siluk byłby już sławny na całym świecie. Oczywiście zgodziłem się na zabieg sam ale czy ostatnie zdanie nie należy do lekarza? Pozdrawiam wszystkich ludzi z problemami ze stawami skroniowo-żuchwowymi. Trzymajcie się. Pomimo wszystko da się z tym żyć. W moim przypadku zabieg nie pomógł. Andrzej.

Przestrzegam przed tym lekarzem. Byłam u niego na NFZ z powodu bólu w stawach skroniowo-żuchwowych. Lekarz zaczął na mnie krzyczeć, na drugiej wizycie, gdy dowiedział się, że nie wzięłam ze sobą zdj panoramicznego zębów, choć wogóle mi i tym nie mówił! Stwierdził, że pacjent sam ma wiedzieć (niby skąd?). Po czym stwierdził, że stawy należy operować (oczywiście u niego, za kwotę 16.000zł). Inny lekarz, specjalista, stanowczo stwierdził, że operacji nie należy wykonywać. Dr. Siluk wygłasza nieprawdziwe teorie medyczne, dawno obalone, można je znaleźć na jego stronie. Cham i naciągacz, odradzam zdecydowanie.

Byłem na zabiegu plastki stawu skroniowo-żuchwowego w maju 2014 r. 8 tys. Moja decyzja. Miałem nadzieję, że ustąpią drżenia i napięcie mięśniowe. Niestety już po dwóch tygodniach od zabiegu pojawiły się stare dolegliwości. Teraz po dwóch latach mogę twierdzić z całą pewnością, że albo zabieg był niepotrzebny albo nieudany. Pulsowanie w twarzy, szyi, o bólach głowy nie wspominając, szczęka zjeżdża w prawo a lewy kącik ust podnosi się do góry. Próby korygowania, rozluźnienia i tak kończą się napinaniem i drżeniem. Uczciwie przyznam, że nie ćwiczyłem stawu zbyt regularnie po zabiegu, troche się bałem. Ostatecznie stanęło na tym, że pan doktor uważa, że jest dobrze i tylko są niewielkie zrosty. Z perspektywy czasu żałuję, że nie spróbowałem zamiast zabiegu terapii manualnej. Teraz to właśnie pomaga mi najbardziej. I bieganie. Mam sporo wad kręgosłupa a najbardziej szyjnego. Wszyscy lekarze i terapeuci zwracają uwagę na to, że staw pracuje źle, twarz jest niesymetryczna. Niewiele więcej mam do dodania. Gdyby było dobrze z chęcią oceniłbym doktora Siluka na plus. Ale liczy się efekt zdrowotny, a ten jest żaden. Mimo to dziękuję panu Silukowi za poświęcony czas, danie nadziei i szansę i za sympatyczne podejście. Szkoda, że sugestie, iż należy przede wszystkim popracować nad zgryzem, sylwetką, rozluźnieniem i ubytkami zębowymi nie zostały postawione jako warunek przystąpienia do zabiegu, gdyż teraz być może byłbym w lepszej sytuacji.
Andrzej z Częstochowy

Super lekarz.Bardzo mily i kontaktowy. W marcu mialam operacje stawu zuchowo-skroniowego, od kilku lat chodzilam od lekarza do lekarza, bol byl nie do zniesienia, az natrafilam na dr. Siluka.Od operacji/zeby nie zapeszyc/,bol ustapil. Nie wierze w zadne rehabilitacje, jedyny minus to cena, bo zabiegi nie sa refundowane. Doktor Siluk usuwal mi tez chirurgicznie zatrzymana osemke. Przed zabiegiem naczytalam sie o strasznym bolu, a ja po zabiegu wzielam tylko 1 tabletke przeciwbolowa. ruda pacjentka po 50-tce.

Super lekarz.Bardzo mily i kontaktowy.
Doktor Siluk usuwal mi tez chirurgicznie zatrzymana osemke.

ruda pacjentka po 50-tce.

U doktora wyrywałam chirurgicznie górną siódemkę w gabinecie na Pszennej w Bielsku. Po ustąpieniu znieczulenia nic nie bolało. Pełny profesjonalizm, lekarz godny polecenia.

Profesjonalista w tym co robi, Pan Doktor usuwał mi chirurgicznie zęba, widać że takie zabiegi u niego to jak wizyta u kosmetyczki:)